Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy dokupywalem PSP na sezon 2018/2019 za 10 zł informowano mnie, że jeżeli nc+ przedłuży umowę na kolejny/kolejne sezony nie zapłacę dodatkowo więcej niż pierwotnie, czyli 10 zł. Z uwagi, że przedłużyłem wtedy również umowę mam nagraną i nie usuniętą całą rozmowę z konsultantem. Pożyjemy, poczekamy i najwyżej jokera się wyciągnie w trakcie reklamacji gdyby się uparli za te 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Rozpisywaliscie na lewo i prawo, że opcja "włącz,wyłącz" jest najlepsza, więc ktoś to przemyślał i ukrycił ta zabawę. PSP w takim formacie może się nie pojawić ;)  Kody na Ipla same wpadaly.  Trzeba być szaleńcem, by płacić 20 zł. Tam nic poza kilkoma dniami w tygodniu się nie uraczy.  Z tymi kanałami PSP to nie braliscie ich do końca trwania sezonu? Jeśli tak to cena jest 10 zł , do końca czerwca,  bo to jest wasz okres gwarantowany.  Po tym okresie , żaden konsultant nie mógł wam nic obiecać, gdyż NC+ nie wiedziało co będzie dalej.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
48 minut temu, kingofsouth napisał:

Po tym okresie , żaden konsultant nie mógł wam nic obiecać, gdyż NC+ nie wiedziało co będzie dalej.

Jest  w regulaminie Mistrzowskiej Piłki sformułowanie brzmiące mniej więcej tak: okres gwarantowany do 30 czerwca 2019r po okresie gwarantowanym w przypadku przedłużenia umowy  na PSP kanały automatycznie zostają w tej samej cenie (0zl , 5zl ,10zl). Wczoraj już pisałem,że umowa z Polsatem będzie do końca sezonu 2021 więc Ci którzy dostali za 0 zl  5 zl lub 10zl MP  będą ja mieć do końca umowy w tej cenie :)

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

Rozpisywaliscie na lewo i prawo, że opcja "włącz,wyłącz" jest najlepsza, więc ktoś to przemyślał i ukrycił ta zabawę. PSP w takim formacie może się nie pojawić ;)  Kody na Ipla same wpadaly.  Trzeba być szaleńcem, by płacić 20 zł. Tam nic poza kilkoma dniami w tygodniu się nie uraczy.  Z tymi kanałami PSP to nie braliscie ich do końca trwania sezonu? Jeśli tak to cena jest 10 zł , do końca czerwca,  bo to jest wasz okres gwarantowany.  Po tym okresie , żaden konsultant nie mógł wam nic obiecać, gdyż NC+ nie wiedziało co będzie dalej.

Zdzisiu  nie do czerwca 2019 tylko tylko do końca umowy , zobacz:

MISTRZOWSKA PIŁKA

Promocja: Mistrzowska Piłka za 20 zł miesięcznie do końca okresu oznaczonego Umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, shark napisał:

Gdy dokupywalem PSP na sezon 2018/2019 za 10 zł informowano mnie, że jeżeli nc+ przedłuży umowę na kolejny/kolejne sezony nie zapłacę dodatkowo więcej niż pierwotnie, czyli 10 zł. Z uwagi, że przedłużyłem wtedy również umowę mam nagraną i nie usuniętą całą rozmowę z konsultantem. Pożyjemy, poczekamy i najwyżej jokera się wyciągnie w trakcie reklamacji gdyby się uparli za te 20 zł.

 

Spokojnie, masz zagwarantowane do końca umowy w tej cenie bo przedłużałeś umowę chyba, że z końcem czerwca 2019 sobie wyłączysz tą opcję to potem zostaje już tylko za 20 lub 30 zł.

 

@wilos

Nie wiem co pisano na profilu facebookowym ale też nie mogę zrozumieć skąd ktoś kto pisał taką informację miał cenę 10 zł? Skoro te ceny były: 0, 5 ,10 ,20 i 30 zł a tu wg Ciebie podano konkretnie 10 zł. Nie wykluczam pomyłki tej osoby bo nikt nie jest nieomylny ale ze względu na moją pracę z klientami nauczyłem się jednego, że klient słyszy to co chce a nie to co się do Niego mówi. Nie raz nie dwa gadam klientowi wprost "że mnie nie słucha" bo dopowiada sobie jakieś opcje, oferty które gdzieś tam usłyszał a ja mu osobiście w życiu niczego takiego nie mówiłem. Dlatego tak jak pisałem pomyłka może by po obu stronach, a oferty są cały czas takie same: 0, 5 i 10 zł przy przedłużeniach, 20 zł z zobowiązaniem i 30 zł bez zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

W moim przypadku kończy mi się darmowe 6 m-cy na HBO/HBO GO z końcem stycznia, w grudniu złożyłem dyspozycje wyłączenia, aby system samoczynnie nie naliczał i z ciekawości zadzwoniłem, za ile moglbym utrzymać ten pakiet bez HBO GO. Otrzymałem odpowiedź, że do końca trwania umowy za 20 zł. Dobra cena, mimo to póki co nie skorzystałem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2019 o 09:34, czarny_figa napisał:

Jest  w regulaminie Mistrzowskiej Piłki sformułowanie brzmiące mniej więcej tak: okres gwarantowany do 30 czerwca 2019r po okresie gwarantowanym w przypadku przedłużenia umowy  na PSP kanały automatycznie zostają w tej samej cenie (0zl , 5zl ,10zl). Wczoraj już pisałem,że umowa z Polsatem będzie do końca sezonu 2021 więc Ci którzy dostali za 0 zl  5 zl lub 10zl MP  będą ja mieć do końca umowy w tej cenie :)

 

Czyli w czerwcu nie musze nic załatwiać i przedłużać MP,  tylko automatycznie to sie stanie? Pytam dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie obecnie aktywne te kanały to oferty bez zobowiązania nie ujrzycie. Ja mam obecnie włączone Eleven bez zobowiązania bo też robie włącz/wyłącz. I w ICA nie mam opcji Eleven bez zobowiązania, a jedyna możliwość to włączenie na 12 miesięcy.

 

Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się już niedługo jak wyłączą PSP. Dla mnie jak nie będzie włącz/wyłącz to mam gdzieś te kanały. Nie będę się pchał w żadne zobowiązania dla kilku meczy. Jak będzie włącz/wyłącz to skorzystam w marcu i z końcem kwietnia wyłącze. Resztę obejrzę na TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...