Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, CP jeszcze nie ogłosił swojego "otwartego okna" na start ;)

Swoją drogą, ciekawe ile NC+ zawoła za Polst Sport Premium dla tych co nie mają Canal+, a później i dla tych co mają :)

A po trzecie, fajnie jest "odebrać" LM z NC+ i zarabiać na NC+. To jest właśnie biznes TV.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Solorz miał tylko odzyskiwać kasę, to by się w to nie pchał :). Tu raczej chodzi o czysty zarobek - przeprowadzili analizy i wiedzą, że w NC+ jest dużo fanów LM więc sprzedali dostęp NC+ i tak oto mają ekstra kasę a NC+ ma i zarobek i pieniądze żeby zapłacić za wykup dostępu. Solorz jak nie widzi dwóch cyfr przed % na zarobku to się w to nie pcha :).

PS W końcu od zera do miliardera jakoś trzeba było dojść :P

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj na biuro obsługi z zapytaniem:

 

1) Opcja dodatkowa: Eleven - potwierdziło się to co mówiła ostatnio inna konsultantka, że dla osób, które mają mniej niż 12 m-cy do końca umowy nie ma lepszej opcji w zobowiązaniu niż 14,90 zł na 5 m-cy i 1 miesiąc gratis. Zostaje więc włącz / wyłącz lub +miesiąca ;)

 

2) Opcja dodatkowa: HBO + HBO GO - zobowiązanie na 6 m-cy po 20 zł.

 

3) Pytałem o LM i nowe kanały sportowe Canal+ - Brak konkretów. Konsultant prosił czekać na oficjalne komunikaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej.

 

Orientujecie się może jaka byłaby cena za Canal+, podpisując umowę na 24 miesiące z pakietem Start za 19,99 + Eleven za 15,90?

Byłem wczoraj w placówce, ale Pani nie była w stanie podać mi konkretnej kwoty bez podpisania umowy, co jest trochę niezrozumiałe :P

 

Myślicie, że można ugrać coś lepszego? Byłaby to moja pierwsza umowa z nc+.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych, ale u mnie jest taki zapis: "Oglądaj HBO I HBO GO do 2 miesięcy za 0 zł, a następnie za 25 zł do końca obowiązywania Umowy".

 

---

Edycja:

 

W szczegółach promocji natomiast:

 

Zrzut_ekranu_z_2018-08-07_23-15-20.png

 

Czyli można wyłączyć po darmowym okresie :)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czyli HBO z opcją GO jest za darmo do końca września potem, od października 25zł z możliwością wyłączenia. Tylko niedenerwujcie się, że pytam ale wolę się dwa razy upewnić, żeby nie żałować, szczególnie, że z HBO to dawno nie było (o ile wogóle) tego typu promocji - wolę być głupi przed faktem niż mądry po fakcie :P;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei już kilka ładnych miesięcy, oprócz takiej oferty jak powyżej (1m gratis i potem 25zł do końca umowy), wisi na ICA taka oto oferta: "Promocja: HBO I HBO GO do 3 miesięcy za 0 zł, a następnie za 25 zł przez 10 miesięcy" (czyli jak teraz włączę, to do końca października za free). Tylko czy można to na pewno wyłączyć po okresie darmowym? Regulamin identyczny jak u kolegi @shevchenko1987. Tylko ten punkt 10, jak dla mnie mało przejrzyście napisany: https://postimg.cc/image/vjpdnzm17/

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czyli HBO z opcją GO jest za darmo do końca września potem, od października 25zł z możliwością wyłączenia. Tylko niedenerwujcie się, że pytam ale wolę się dwa razy upewnić, żeby nie żałować, szczególnie, że z HBO to dawno nie było (o ile wogóle) tego typu promocji - wolę być głupi przed faktem niż mądry po fakcie :P;).

 

Okres gwarantowanego korzystania do końca września 2018r. za 0 zł. Później piszesz e-mail przez ICA albo dzwonisz na partyline i wyłączasz. Chyba, że się spodoba to jedziesz z ceną 25 zł, ale możesz wyłączyć w dowolnym momencie.

 

Bez_tytu_u.png

 

Dodatkowo komentarz z profilu nc+: nc+ Oferta działa następująco: można ją aktywować w sierpniu i korzystanie z niej w tym miesiącu oraz wrześniu jest bezpłatne. We wrześniu można złożyć dyspozycję wyłączenia HBO i HBO GO. Usługa zostanie wyłączona 30 września i wtedy nie będzie się wiązać z żadnymi opłatami. Jeśli zdecydujesz się na pozostawienie włączonej opcji, będziesz za nią płacił 25 złotych miesięcznie.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie macie potwierdzenie, że można wyłączyć przed końcem września? Przeglądam szczegóły oferty i tego nie widzę. na ICA pisałem do 2 osób i obie nie potrafiły potwierdzić tylko odsyłały do regulaminu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...