Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem w grudniu drugi miesiąc Eleven i drugi miesiąc HBO+ HBO GO w opcji włącz/wyłącz. Czyli na rachunku miałem zapłacić dodatkowo 50,90 zł za grudzień. Złożyłem wypowiedzenie z powodu wycofania UCH. Bez większych problemów dostałem Comfort za 22,50 i Canal+ na 6m za 25 zł. Dodatkowo jeszcze dwa miesiące gratis, HBO z HBO do końca stycznia za 0 zł i Extra+ do końca stycznia za 0 zł. Konsultantka powiedziała, że dla niej liczy się podstawa umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była trochę inna sytuacja niż typowe przedłużenie umowy.Ja obserwowałem oferty w ICA i telefoniczne dopóki miałem aktywny pakiet Eleven nie mogłem zbytnio zbić ceny pakietu głównego.Konsultant jak i pracownik punktu obsługi gdzie składałem wypowiedzenie sugerowali wyłączenie wszelkich opcji dodatkowych bo one zawyżają średnią w ostatnich miesiącach.I faktycznie gdy pozostał goły Comfrot+ nie było problemu z otrzymaniem go za 19,99.Tak to działało dokładnie rok temu gdy przedłużałem umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda opcja dodatkowa podnosi średnia abonamentu co przedkłada się bezpośrednio na proponowane oferty przedłużeniowe.

 

Niekoniecznie. Na pewno nie w moim przypadku. Podstawa extra z c+. Dodatkowo od kilku m-cy HBO + GO. Nawet nie brali pod uwagę dodatku. Zszedłem na Comfort z C+ w cenie jak większość 22.50 + 25, dopełnienie , HBO + GO, 2 miechy free.

Kilka dni temu info. ze będzie przysługiwać mi wymiana deka, aktualnie 2 pejsy. Mam czekać na SMS-a. Oczywiście free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu ceny na umowach na czas nieokreślony pozostają niezmienne lub zmieniają się minimalnie.Być może to spowodowało, że teraz opcje dodatkowe nie wpływają na warunki przedłużenia.Np. ostatnio dobrałem rozszerzenie do Extra za 10 zł i po okresie gwarantowanym cena nie zmienia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi ze po miesiącu biorę umowę na komfort za 29.99 czy mogę dokupić canal za 25?

 

Sprawdziłem, na 100 % c+ 25 zł 6/m-cy + 40 zł

 

4,99

 

 

Ja mam w ICA Hustler HD w cenie 9,99 ze zobowiązaniem a bez zobowiązania 4,99 :D

 

Przy nowych umowach/ofertach od jakiegoś już czasu nie ma ceny 4,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się promocja 6 miesięcy Canal+ za 25 zł (jestem w ostatnim miesiącu). Na infolinii powiedzieli mi, że nie ma kuponu na przedłużenie. Złożyłam dziś rezygnację, żeby nie płacić 40zł. Czy jest szansa, że dzięki temu jak zadzwonię za 2-3 dni to przedłużą mi tą opcję za 25 zł do końca umowy? Czy dopiero w lutym będę mogła znów włączyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...