Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam Extra+ z Canal+(6) za 72,50 zł. Mój cel to właśnie Extra+ za 44,90 z darmowymi miesiącami. Przy Comforcie z tego co słyszałem dosyć ciężko jest wyrwać Extra+ za 10 zł. W opcje włącz/wyłącz bawię się już z Elevenami(wyłączam na wakacje). Im mniej takich zabaw tym lepiej, jeszcze się pogubię i zapomnę czegoś wyłączyć. Canal+ chciałem w opcji włącz/wyłącz gdyż od maja bym je sobie wyłączył. Dopiero w wrześniu włączyłbym od nowa(liga angielska). Niektóre z kanałów Extra+ oglądam dość często także muszę je mieć cały czas. Zabawa włącz/wyłącz niewiele mi da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko nie ciężko trzeba ciągle dopytywać bo w jeden dzień jest a w inny nie ma będzie klepniesz zobowiązanie i tyle.Przy Comforcie też są darmowe miesiace.Comfort w bazie i z tanią opłata to najlepsze wyjscie ale rób jak chcesz bo oferty tez się zmieniają dziś jest tak a jutro inaczej.

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewnię się tylko w jednej kwestii. Extra+ za 30 zł jest bez zobowiązania? Czyli włącz/wyłącz wychodzi 15 zł. Czy przy tzw. dopełnieniu nie ma opcji włącz/wyłącz? Tak wiem, że pisałeś o tym wyżej, ale chce się upewnić. Jeżeli by tak było to teraz celowałbym w Comfort za 22,50 z Canal+ na 6m za 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stąd moje pytanie. Informację o 40 zł znalazłem, ale nie mogę po przeczytaniu kilku ostatnich stron stwierdzić w 100%, że każdy ma możliwość dobrania Canal+ za 40 zł bez zobowiązania. Ja podczas przedłużenia umowy chciałem zejść do Extra+ i interesuje mnie jaki jest najniższy możliwy koszt dobrania paczki Canal+.

C+ bez zobowiązania to 80 zł. Cenę 30/40 zł można uzyskać uruchamiając wcześniej jakieś zobowiązanie na c+, np. 6 m-cy za 25 zł a później zostaje za 40 zł do momentu wyłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda.Korzystałem z +miesiąca którym była paczka 8C+. Wyłączyłem ją z końcem listopada a w grudniu w ICA pojawiły się trzy promocje na paczkę C+ w śród nich ta z ceną 40 zł bez zobowiązania.

OK no to może nie do końca zrozumiale to napisałem. Standardowa cena to 80 zł i nie ma innej standardowej ceny. W twoim przypadku po + miesiąca została włączona opcja bez zobowiązania z ceną 40 zł i nie zawsze jest możliwość jej włączenia. Natomiast za 80 zł włączy zawsze.

Nieprawda.Korzystałem z +miesiąca którym była paczka 8C+. Wyłączyłem ją z końcem listopada a w grudniu w ICA pojawiły się trzy promocje na paczkę C+ w śród nich ta z ceną 40 zł bez zobowiązania.

OK no to może nie do końca zrozumiale to napisałem. Standardowa cena to 80 zł i nie ma innej standardowej ceny. W twoim przypadku po + miesiąca została włączona opcja bez zobowiązania z ceną 40 zł i nie zawsze jest możliwość jej włączenia. Natomiast za 80 zł włączy zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven za darmo na Boże Narodzenie i Wielkanoc szczegóły  u konsultanta. Zadzwoń.. :eek: 122947879

Tylko dziś i w ofercie limitowanej

Ktoś, coś na temat?...

Jestem na wypowiedzeniu umowy do końca grudnia, więc tak średnio to mnie interesuje,  Info może się przypada dla osób, który obecnie nie korzystają z tego pakietu a mogą być zainteresowane.

Może, sms ma związek z wypowiedzeniem umowy?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem po negocjacji w związku z wypowiedzeniem umowy paczkę Eleven za 11,90 płatne od lutego. Czyli miesiąc za darmo. Wcześniej płaciłem 15,90. Także jest coś takiego :)

Treść smsa jest jednoznaczna.Za darmo i bez zobowiązania.Na Święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc.

Zadzwoniłbym,ale z nc+ już mi nie po drodze.Operator, z którym podpiszę umowę oferuje 3 Eleveny w cenie pakietu.Na guzik mi taka zachęta.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta opcja na Eleven nie jest dla klientów, którzy zawarli umowę w ramach promocji mikołajkowej, gdzie Eleveny były za darmo do 6 m-cy? U mnie tak było, ze przy zawarciu umowy ten pakiet nie był dołączony, ale kilka dni później nadal była możliwości go załączenia i z tej promocji skorzystałem.

 

Ogólnie konsultant co do oferty na Eleven proponował 1 miesiąc gratis i później 11,90zł z zobowiązaniem albo 15,90zł na czas nieoznaczony.

 

Z pozostałych opcji dodatkowych to Canal+Seriale, Canal+Discovery oraz Canal+VOD za 5zł miesięcznie, ale tylko ze zobowiązaniem na 6 miesięcy (nie da się na jeden miesiąc) później rezygnacja albo 20zł miesięcznie.

 

Cinemax można mieć za 10zł na cały okres umowy albo za 15zł bez zobowiązania. Ewentualnie 1m gratis i 15zł od miesiąca 2 do 6.

 

HBO najkorzystniej chyba z HBO GO za 25zł na 6 miesięcy z czego 1 miesiąc jest gratis.

 

Ostatecznie chyba zdecyduje się na Cinemax bez zobowiązania za 15zł. 

 

O resztę nie pytałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem po negocjacji w związku z wypowiedzeniem umowy paczkę Eleven za 11,90 płatne od lutego. Czyli miesiąc za darmo. Wcześniej płaciłem 15,90. Także jest coś takiego :)

 

Podczas negocjacji po wypowiedzeniu przez UCH Pani miała do zaproponowania albo HBO albo Eleveny na 6 miesięcy gratis, a potem odpowiednio 20 (bez HBO Go) i 11,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to jest dla każdego? U mnie 31.12.2017 kończy się promocja z przedłużania umowy (6 miesięcy za darmo) i w ICA wiadomo, jeszcze HBO nie widzę w "poszerz swoją ofertę" czy jak to się tam nazywa. Pewnie jak miałem jedną promocję to powiedzą, że druga już nie dla mnie... A opcja włącz/wyłącz ciągle jest na tych samych zasadach czyli o ile dobrze pamiętam: np. zgłaszam 3 stycznia włączenie a później wyłączenie na koniec lutego i płacę tylko za pełny miesiąc?

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Może tu ktos mi podpowie. Bardzo czesto czytam zwroty opcja eleven wlacz/wylacz ze wychodzi taniej.

 

Jezeli dobrze rozumiem np 2 stycznia wlaczam i myslalem ze styczen za free w lutym kaze wylaczyc i do konca lutego mam i place za jeden miesiac. Niestety zauwazylem taki zapis jak chcialem aktywowac ze jak uruchomie w przedziale 2-5 dzien miesiaca to zamiast 15 pln to jest 13 pln i tak proporcjonalnie.

 

Czy ktos moze mi orzyblizyc temat jak to inni robia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...