Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@robo, ja wyłączyłem w poniedziałek, ale włączę w sierpniu, bo płacąc 30 zł to przesada, jeśli można mieć za 20 zł.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy @Robo miał na pewno na mysli Man Pack a nie Multi?

Jeśli zwykły Man Pack to @jeneka myli te dwa pakiety ,do tego po co wyłączać coś darmowego do końca lipca- czyli Multi Man Pack

Owszem możnaby wyłączyć po jednym miesiącu ,tylko po co?

jeśli jest "blokada" i nie można przejść z jednej promocji na drugą to i tak lipa

Pisałem już ,ze niektóre promocje czasem można skorzystać tylko raz na jeden okres tzn od przedłużenia umowy do okresu oznazonego ,a przynajmniej tak było albo tak mówili dawniej konsule

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@natala Kończy Ci się najpewniej 31 października a nie 1 listopada. Nic nie musisz wysyłać tylko w październiku dzwonisz na infolinię i mówisz że chcesz zrezygnować z opcji eleven. Wtedy mogą Ci zaproponować przedłużenie, a jak nie to po 1 listopada możesz na nowo uruchomić tą opcję kontaktując się z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie odnośnie promocji Canal+ 6m za 25 zł/40zł do końca obowiązywania umowy. Nie wspomniano w regulaminie, ile trwa okres gwarantowany, w związku z tym będę mógł wyłączyć opcję po 6 miesiącach?

 

Nie chodzi mi o to, że planuję oszczędzić, a po prostu nie wiem, czy będę z adekwatną do ceny intensywnością oglądał C+.

Zauważyłem, iż z ulgi w wysokości 330 zł wynika, że okres gwarantowanego korzystania wynosi 6 miesięcy (6×55 zł). Czy mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chomik93 ma rację co do promocji Canal+.  Rację określa pt.10 promocji

Co do Eurosport2  sprawdźcie swe umowy i dostępność.

Dla mnie (Comfort)  nc+ nie przewidziała E2 za 4,99 do wykupienia na 1 miesiąc.

W ICA proponuje  natomiast promocję do 2 m-cy za 0 zł i dalej do końca Umowy za 4,99. Nie ma wcześniejszej możliwosci wyłączenia opcji. Ta włącza się dopiero po zakończeniu okresu oznaczonego umowy czyli np. po aneksowaniu kontynuacji

Edytowane przez szmaria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...