Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak powinno być ale dopytaj jeszcze.Standardowo C+Vod powinno być tylko przy 8C+.Choć mają i dostęp ci z 6C+ ale to jakiś błąd z uprawnieniami do tego serwisu.

Sprawdzałem u znajomych, sam miałem jedna i druga opcje. Przy 6 jest dostępna biblioteka z netu w nc+ go i nc+ tv. Dostęp do C+ Vod z satelity jest tylko przy 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż taki zakręcony nie jestem żeby pisać o usłudze HBO gdy kolega pyta o C+ ;)

Tutaj masz link do standardowej ceny o której pisałem http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczegółowe%20warunki%20świadczenia%20opcji/230616/szczegółowe%20warunki%20świadczenia%20opcji%20dodatkowej%20canal2_live%20z%20dnia%2030052016.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to wczoraj bardziej mnie interesowała najlepsza możliwa cena.Pytam tak z ciekawości bo teoretycznie ta opcja starczy by wykupić opcję Eleven. Więc jakby była ta opcja za np 5 zł to zawsze komuś można podsunąć tą propozycje gdy chce Eleven a nie koniecznie duża  paczkę C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś godzinę temu dokupiłem za dodatkowo 5 złotych miesięcznie 2 CANAL PLUSy: CANAL+SERIALE i CANAL+DISCOVERY.

To były jedyne 2 kanały, których nie miałem.

Moje pytanie brzmi jak długo czeka się na ich włączenie?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do bardziej odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do punktu NC+ i pogadałem z gościem. Zaproponował, że mogę mieć te kanały za dodatkowe 5 złotych do abonamentu miesięcznie. Uznałem, że jest to dobra cena.

Podpisałem Aneks do umowy i tyle. :)

Może podejdź do najbliższego punktu, to też Ci to zaproponują. Mnie w zasadzie tych dwóch kanałów brakowało do pełnej oferty.

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Poproszę o info, czy nadal aktywacja HBO może funkcjonować na zasadach włącz/wyłącz co drugi miesiąc, czyli aktywuję 1-go danego miesiąca, dostaję HBO gratis pierwszy, a kolejny za 25 zł, zgłaszam wyłączenie aktywacji pod koniec drugiego miesiąca?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...