Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam Top Gun Maveric. Na poczatek puściłem przez mi box. Jest 5.1 w wersji angielskiej, ale w wersji polskiej głos lektora faktycznie jakby przez jakiś słoik czytał. Do tego po 2-3 minutach kilkusekundowe (sic!) przycinki obrazu i dzięku. Restart wtyczkowy nic nie dał.

 

Zainstalowałem apke na LG web Os. Brak opcji 5.1 w wersji angielskiej, ale w wersji polskiej lektor brzmi dobrze jak i cały dźwięk słychać lepiej. Jakość obrazu też lepsza (chociaż tutaj oceniam na tzw. oko).

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, czerstwy napisał(a):

 A jak to jest przy Paypalu? I rozumiem że jak pobiera to trzeba mieć odpowiednie saldo? Czy wystarczy jak jest podpiety rachunek i karta?

 Tak , cokolwiek tam masz, karty czy rachunki bankowe. 

Możesz nawet nie mieć żadnych kart czy rachunków ale możesz sam albo ktoś wpłacać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, spotify napisał(a):

Platforma Peacock zamówiła 2. sezon serialu Poker Face z Natashą Lyonne w roli głównej. Obecnie w USA emitowany jest 1. sezon. Serial wciąż nie ma polskiej daty premiery i nadal nie wiadomo gdzie w Polsce go zobaczymy.

Możesz śmiało wrzucać takie nowinki do tematu Peacock, a to dlatego, że marzenia niektórych, że będzie to samo jak w macierzystych odpowiednikach nie ziściły się. Owszem sporo wpada, ale z opóźnieniem, czasami mocnym. "Poker Face" tymczasem jest w Peacock. Ktoś zadał pytanie na zagranicznym profilu FB o tę pozycję, kiedy pojawi się w SkyShowtime i zaległa wymowna cisza.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, aro napisał(a):

Na 100% wystarczy podpięta karta i rachunek bankowy.Opłacam w ten sposób Netflix a pieniędzy na kocie PayPal nigdy praktycznie nie miałem.

Dzięki. Na początku myslałem że piszesz o zwykłym koncie.

 

5 minut temu, Ktosiu napisał(a):

Jak masz środki to tak, jak nie masz to normalne że zablokuje się subskrypcja w razie nie zapłacenia. 

 

Jakieś tam dane musisz wpisać, nie wiem jak teraz ale moga wymagać weryfikacji . 

Ja pytam czy samo sobie pobiera opłatę a to że mogę sobie sam opłacić to żadne odkrycie. Pytam o to Czy musze pamiętać o płatnościach czy nie muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zuzia napisał(a):

Możesz śmiało wrzucać takie nowinki do tematu Peacock, a to dlatego, że marzenia niektórych, że będzie to samo jak w macierzystych odpowiednikach nie ziściły się. Owszem sporo wpada, ale z opóźnieniem, czasami mocnym. "Poker Face" tymczasem jest w Peacock. Ktoś zadał pytanie na zagranicznym profilu FB o tę pozycję, kiedy pojawi się w SkyShowtime i zaległa wymowna cisza.

Poker Face pojawi się na SkyShowtime w Polsce potwierdził już to na TT redaktor serwisu naekranie. Kwestia tylko czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie pojawia się równo ze startem w Peacock? Raz się spięli dali nowego Top Gun w tym samym terminie co w Paramount+, ale wyczynu już nie powtórzyli, a to byłoby świetnym atutem i wyróżnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zuzia napisał(a):

A dlaczego nie pojawia się równo ze startem w Peacock? Raz się spięli dali nowego Top Gun w tym samym terminie co w Paramount+, ale wyczynu już nie powtórzyli, a to byłoby świetnym atutem i wyróżnikiem.

To już nie do mnie pytanie :P na odpowiedź w social mediach supportu SS też bym nie liczył ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Zuzia napisał(a):

A dlaczego nie pojawia się równo ze startem w Peacock? Raz się spięli dali nowego Top Gun w tym samym terminie co w Paramount+, ale wyczynu już nie powtórzyli, a to byłoby świetnym atutem i wyróżnikiem.

Pewnie dlatego że Top Gun to bardziej nośny tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Ja pytam czy samo sobie pobiera opłatę a to że mogę sobie sam opłacić to żadne odkrycie. Pytam o to Czy musze pamiętać o płatnościach czy nie muszę.

Nie musisz pamiętać o płatnościach ściąga samo z konta PayPal.Płace tak za Netflix jak pisałem wcześniej i pod koniec miesiąca regularnie mi ściąga opłatę za subskrypcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze bo mam i saldo i chyba rachunek z kartą.

8 minut temu, aandin napisał(a):

Ty to masz non stop pod górkę. U mnie cały czas wszystko działa jak należy.

Na czym korzystasz? Co może sobie wymyślam? Każda inna apka wraca w  zakończonej  chwili nawet po długim czasie tu tak jest raz na ileś zatrzymań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Czyli rozumiem że pobierać sobie samo będzie? i danych moich serwis nie będzie widział nawet jak to kasa nie bedzie pobierana z salda?

Ustawiasz sam czy ma być płatność automatyczna czy nie. Jeśli nie ustawisz automatu mimo podpiętej karty nie pójdzie przelew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, diabeu napisał(a):

Oglądam Top Gun Maveric. Na poczatek puściłem przez mi box. Jest 5.1 w wersji angielskiej, ale w wersji polskiej głos lektora faktycznie jakby przez jakiś słoik czytał. Do tego po 2-3 minutach kilkusekundowe (sic!) przycinki obrazu i dzięku. Restart wtyczkowy nic nie dał.

 

Zainstalowałem apke na LG web Os. Brak opcji 5.1 w wersji angielskiej, ale w wersji polskiej lektor brzmi dobrze jak i cały dźwięk słychać lepiej. Jakość obrazu też lepsza (chociaż tutaj oceniam na tzw. oko).

Wyżyć z Miboxa śmieci.  To oczyści pamięć i poiwinno działać.

Do LG podłączyłeś sprzęt, który da Ci dźwięk 5.1, czy chciałeś to audio mieć na 2 głośnikach w tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...