Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mclusky napisał(a):

Ok, założyłem konto, zainstalowałem apkę w tv z Androidem, poprzeglądałem z grubsza ofertę, kilka rzeczy dodałem do mojej listy. Szału nie, ale czego oczekiwać za 12 zł. ;) Najważniejsze aktualnie bolączki:

 

  • fatalne działanie aplikacji, która na dodatek negatywnie chachmęci Androida - po zamknięciu aplikacji SkyShowtime pojawiły mi się na Disney'u, HBO czy nawet YouTube zacięcia dźwięku i obrazu! Na początku myślałem, że to coś u mnie z internetem, ale reset modemu/routera nie pomógł. Okazało się, że aplikacja SkyShowtime cały czas działa w tle i jest przyczyną tych zacięć (co kilkanaście / kilkadziesiąt sekund). Musiałem wejść w ustawienia aplikacji i wymusić jej zatrzymanie w Androidzie. Problem zniknął od ręki! To jest taka niedoróbka, że głowa mała...
  • cięcie się streamu - odpaliłem kilka seriali i na każdym to samo - cięcie się / freeze co kilka, kilkanaście sekund, najprawdopodobniej jest to problem wyżej wspomniany czyli niedoróbka / błędy aplikacji na Androida;
  • brak oczekiwanego contentu - Dextera jest tylko 1 sezon, Twin Peaks tylko 3 sezon, brak klasyków, brak wszystkich części serii filmów jak Shrek czy Scary Movie, brak South Park - który powinien być z racji Paramount+, brak klasycznych produkcji ze stajni MTV, itd.
  • brak 4K / Atmosa/ HDR - tu już wiedziałem na co się piszę, but still...

Jak na stream za 12 zyla tragedii nie ma - Jestem z pokolenia które ćwierć wieku temu płaciło 6 zł za 1 tytuł na kasecie VHS z wypożyczalni, po którą trzeba było pójść, potem pójść zwrócić i jeszcze czasami zapłacić karę za nieprzewinięcie. ;) A SkyShowtime oferuje jednak więcej niż dwa filmy na VHS-ie do zwrotu...

 

Najgorzej póki co, to z tą zamulającą Androida aplikacją...

Philips 706 z android 11 apka mega płynna. Ekosystem to jedno a możliwości sprzętu to  druga sprwawa 😉

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, że następne pokolenie w okolicach 2060 roku powie podobnie, co ich obchodzą starocie z 2023. Powinny nie być udostępniane w serwisach vod, bo mało kto nimi się interesuje.
Do mnie masz pretensje? To jest biznes i jeśli coś się nie ogląda, to jest to w śladowych ilościach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2023 o 23:00, 2PaC napisał(a):

Nie będzie żadnej apki na Tizena..

A tak nawiasem doszły do mnie ciekawe informacje ze te 50% rabatu u nas może być tylko na 1 miesiąc...

Coś kiepsko się ten wpis zestarzał... no nic.

 

Co do apki to wiele zapowiedzi się nie sprawdziło.

Jest apka na samsunga, jest dzwięk 5.1 przy tych najnowszych tytułach no chyba, że @Zuzia ma inne obserwacje.

O dziwo apka działa wg. mnie płynniej od np. disney+.

 

Mam póki co nieco ponad 10 pozycji, które mnie interesują i wpadają do kolejki/poczekalni XD

Nie jest źle jak na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, bredny napisał(a):

U nas rynek VOD jest bardziej nasycony. Mamy około 10 dużych platform na rynku. Czyli takich, które mają minimum 200k użytkowników. Internet w Czechach jest dużo droższy niż u nas i nie ma ofert typu no limit + 30-50 GB za 25-40 zł.

Niby tak..Kolejne platformy VOD,  a niektórych tytułów jak nie było tak nie ma.. "Przystanku Alaski", "Filarów ziemi"  itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być ok. 800 pozycji i jest. Brak 4K, HDR, aplikacji na konsole, DD 5.1 stwierdzono tylko w ścieżce oryginalnej. Pod Linuksem stream nie działa. Ja korzystam z Androida i jak pisałam aplikacja jest niedopracowana jak była i wcześniej. Jedynie zaskoczyli dziś z Tizenem. Mnie interesuje serwis w stanie docelowym, a nie że potencjał, dopiero startują i tak dalej. Uważam, że akurat SkyShowtime należy podnieść poprzeczkę, miały być cuda na kiju, czyli jak w serwisach macierzystych, premiery równo z platformami amerykańskimi, a wyszło jak zawsze, trzeba czekać, aż się wyklaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, domin107 napisał(a):

Czyli rozumiem, że nie ma przy żadnej produkcji opcji dzwięku 5.1 z polskim audio ?

Wszystkich nie sprawdziłam, ale z tych co oglądałam to stereo.

 

2 minuty temu, ircios napisał(a):

Tak też mogą zaskoczyć z 4k. 

Teoretycznie, ale co mam czekać, aż zaskoczą i wstrzymać się z oglądaniem, czy potem oglądać ponownie w 4K? Dla mnie liczy się co jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał(a):

Co do Tizena i Apple TV, to jeśli przy takiej samej jakości nie jest okrojony HDR i 4K, aplikacje nie są wykastrowne, to znaczy, że system jest lepszy i tak jest w przypadku Tizena.
Mam Google TV, Apple TV i Tizena, wiec wiem co piszę, a Tobie się tylko wydaje. Kończę z Tobą dyskusje

Jeśli Tizen nie obsługuje Dolby Vision to nie jest okrojony? Wykastrowane? Bo jakieś funkcji nie ma, której lubisz albo się przyzwyczaiłeś (jak do lektora - nie ma, nie oglądam :D)? I to ma być obiektywne porównanie?

Tobie się wydaje. U dzieciaka mam Tizen (wcześniej LG z Web), oglądam na Google TV i mam jeszcze do starego TV podpięty Apple. Więc wiem jak to działa. I Android nie jest gorszy od Tizena i również śmiga, nie wiesza się, nie ma problemów z niczym. Ponadto na Andku mogę instalować wszelakie apki, w tym odtwarzacze. Już nie wspomnę, że TV z Androidem w przeciwieństwie do Samsunga dekodują DTS, gdzie nie mam problemów po podpięciu dysku. Czy też jak coś mi nie poleci na wbudowanym odtwarzaczu w Samsungu czy na Andku, to na Andku mogę zainstalować cokolwiek i nie ma problemów z odtwarzaniem.

Preferencje obsługowe, bo coś działa tak na Tizen a na innych inaczej mnie nie interesują. To kwestia przyzwyczajenia a poza tym normalne, że obsługa danych apek jest inna na każdym z systemów

Dzisiaj Android to całkowicie inny twór (lepszy) niż było kilka lat temu. Lubisz Samsunga i Tizen - OK. Masz do tego prawo. Ale nie wypisuj jakiś dyrdymałów, że Andek jest gorszy. Jest po prostu inny ale również śmiga, nie ma z nim żadnych problemów itd

 

Godzinę temu, Arkon napisał(a):

To ciekawe podejście, bo jednak kupuje się za to co jest, a nie za to co będzie. Rozumiem, że płacisz za potencjał. :)

Niektórzy kolekcjonują wszystkie VOD a gdy jest za pół darmo, to biorą jak komornik szafę. Potencjał? W SkyS nic się praktycznie na lepsze nie zmieniło od debiutu w Europie. Nie wspominam o aspektach technicznych ale o dodawaniu biblioteki. Potencjał to ma każda platforma ale co z tego wychodzi okazuje się z czasem.

Są też ludzie, którzy podchodzą zdroworozsądkowo i nie kupują każdej z wielu powodów - np. nic dla nich tam nie ma lub czas nie jest jak guma od gaci  i wszystkich premier u wszystkich nie obejrzysz.

Na ten moment, przejrzałem sobie JustWatch i Uplix. Filmy na SkyS, które chciałbym ewentualnie sobie przypomnieć, to większość z nich jest również na innych platformach dostępnych w Polsce.

Seriali nowych mamy trochę, których nie było w Polsce a tak naprawdę solidnych to może z 5. A te solidne to jeszcze dawkowane z opóźnieniem do premiery.

Starocie w serialach to dla tych co zaczynają zabawę z serialami albo siedzieli tylko na NF to może coś znajdą jak np Berlin Station (było na HBO). Większość tych seriali latało (lub jeszcze są) po innych VOD (NF, HBO, Amazon, C+) - Good Wife, Bates Motel, Californication, Mr Robot, Magicy, Ray Donovan, Downtown Abbey, Twin Peaks, Sprawa idealna, The Affair, Dom grozy, DeadWood, New Amsterdam, Heroes, Gangi Londynu, Dexter, Ucieczka z Dannemory, Billions, Księga Czarownic, Patrick Melrose itd. Większość seriali które się pojawiły na SkyS już w Polsce były gdzieś i to niedawno. A to co mają w magazynach leży i nic się większego nie zadziało w tej materii od kiedy się pojawili w Europie.

Cena 12.50 z obniżką na stałe jest wabikiem, bo przecież taniocha ;] Ale ta cena również świadczy o potencjale platformy, gdy to prawie za darmo :)

Czas pokaże ale obecnie SkyShowtime wygląda blado

 

Jeszcze raz. Miłego oglądania chociaż tych tytułow co w Polsce nie było (a ile jeszcze nie ma nowości) czyli Yellowstone, Tulsa King, 1889, 1923, Mayor of Kingstown i The Offer ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, domin107 napisał(a):

A jakie sprawdzałaś ? 

Bo mi zależy głownie na tych nowych w sumie

Te nowe, na fali, wszystkie sprawdzałam, czy jest tłumaczenie i stereo było. Pozostaje mieć nadzieję, że i tu wkrótce pozytywnie zaskoczą i uzupełnią o polskie ścieżki 5.1.

 

29 minut temu, spotify napisał(a):

Jeszcze raz. Miłego oglądania chociaż tych tytułow co w Polsce nie było (a ile jeszcze nie ma nowości) czyli Yellowstone, Tulsa King, 1889, 1923, Mayor of Kingstown i The Offer ;)

Dziękuje, ale w ich macierzystych serwisach to jest w 4K/HDR/Atmos/Dolby Digital. Nie to, że narzekam tylko na SkyShowtime PL. W ogóle Europę tak nieciekawie traktują. Niemiecki, czy brytyjski Paramount+ też nie ma 4K, a HD ma gorsze bitrate.

 

2 godziny temu, swordfish napisał(a):

I to jest błąd myślenia i brak edukacji filmowej. Współcześni twórcy często dokonują remake'i i cytują klasykę. Tak jak z literaturą i muzyką. Odrzucić lektury i płyty sprzed 50-60 lat. Nie czytać Agathy Christie, Ernesta Hemingwaya i Johna Steinbecka oraz nie słuchać The Beatles, Franka Sinatry i Miles Davisa, bo to starocie. Tylko czytać Remigiusza Mroza i Annę Todd oraz słuchać Drake'a, BTS i Harry'ego Stylesa, bo to nowości i sztuka idąca z postępem.

Masz całkowitą rację. Tak się składa, że amerykański Paramount+ nadaje kanały linearne, są z klasyką kina, starymi serialami, bez reklam. Są też kanały z reality show, animacjami itd. A nam SkyShowtime dało kilka klasyków na krzyż, na innych rynkach też bieda, jakby nic więcej w swoich przepastnych archiwach nie mieli.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Zuzia napisał(a):

...Teoretycznie, ale co mam czekać, aż zaskoczą i wstrzymać się z oglądaniem, czy potem oglądać ponownie w 4K? Dla mnie liczy się co jest teraz.

Nie miałem na myśli aby się  wstrzymywać . Pisałem, że może być w każdej chwili. Bo jak tak mamy czekać i odkładać na potem,  to i rok możemy czekać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - jeśli ktoś jest na bieżąco z serialami to póki co niewiele jest nowego. 

Ja seriale zacząłem oglądać od niedawna, więc mam sporo do nadrabiania. 

12,50zł kwota niewielka, a myślę, że warto chociażby dla "Californication", który oglądałem od czasu do czasu jeszcze za czasów, gdy TVN pokazywał go we wtorkowe noce. Teraz jest okazja zobaczenia wszystkich sezonów.

 

No i z filmów też jest kilka tytułów, które dawno już chciałem zobaczyć,  a nie bardzo było gdzie, np. "Mięso". Film był w C+, ale go nie udało mi się zobaczyć, a na VOD nie był później dostępny. 

 

Zaskoczony jestem brakiem "Miasteczka South Park". Liczyłem, że pojawią się wszystkie sezony. Tak jak "Simpsonowie" na Disney+. 

Edytowane przez k05
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zuzia napisał(a):

Te nowe, na fali, wszystkie sprawdzałam, czy jest tłumaczenie i stereo było. Pozostaje mieć nadzieję, że i tu wkrótce pozytywnie zaskoczą i uzupełnią o polskie ścieżki 5.1.

Nie liczyłbym że dadzą 5.1 dla innych ścieżek.. z tym że będzie UHD to tez mi ciężko uwierzyć, ale niby potwierdziło to kilka portali, więc może jednak.. może bali się że nie udźwigną tego od razu..  ale jakby nie patrzeć dla nich priorytet to rynek amerykański, więc nie wiem co by w europie musiało się zadziać aby z jakością ruszyli.. bo konkurencja już raczej się nie zmieni...  więc na razie póki co, to tylko HD z marnym dźwiękiem nam pozostaje.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, escapers napisał(a):

42 to chyba lepiej brzmi niż zero? to ile powinno być wg Ciebie? 50 będzie ok czy 100? czy 1000? skąd się tacy ludzie biorą to ja nie wiem.. 

To są ci ludzie, którzy myślą, że jak dasz napis 4K w 10 letnich i starszych produkcjach to będą one lepsze jakościowo. Nie widzą, że stare filmy można co najwyżej zrekonstruować cyfrowo i nigdy nie osiągną jakości bitrate nowych produkcji.

6 godzin temu, truszek napisał(a):

Niedługo kończy mi się ważność karty płatniczej. Jak będę chciał podmienić na nową to stracę zniżkę?

Nie, przed końcem ważności zmieniasz kartę w zakładce środki płatności. Kartę z banku otrzymasz wcześniej. Możesz wtedy nowa uruchomić a starą dezaktywować.

5 godzin temu, mclusky napisał(a):

Ok, założyłem konto, zainstalowałem apkę w tv z Androidem, poprzeglądałem z grubsza ofertę, kilka rzeczy dodałem do mojej listy. Szału nie, ale czego oczekiwać za 12 zł. ;) Najważniejsze aktualnie bolączki:

 

  • fatalne działanie aplikacji, która na dodatek negatywnie chachmęci Androida - po zamknięciu aplikacji SkyShowtime pojawiły mi się na Disney'u, HBO czy nawet YouTube zacięcia dźwięku i obrazu! Na początku myślałem, że to coś u mnie z internetem, ale reset modemu/routera nie pomógł. Okazało się, że aplikacja SkyShowtime cały czas działa w tle i jest przyczyną tych zacięć (co kilkanaście / kilkadziesiąt sekund). Musiałem wejść w ustawienia aplikacji i wymusić jej zatrzymanie w Androidzie. Problem zniknął od ręki! To jest taka niedoróbka, że głowa mała...
  • cięcie się streamu - odpaliłem kilka seriali i na każdym to samo - cięcie się / freeze co kilka, kilkanaście sekund, najprawdopodobniej jest to problem wyżej wspomniany czyli niedoróbka / błędy aplikacji na Androida;
  • brak oczekiwanego contentu - Dextera jest tylko 1 sezon, Twin Peaks tylko 3 sezon, brak klasyków, brak wszystkich części serii filmów jak Shrek czy Scary Movie, brak South Park - który powinien być z racji Paramount+, brak klasycznych produkcji ze stajni MTV, itd.
  • brak 4K / Atmosa/ HDR - tu już wiedziałem na co się piszę, but still...

Jak na stream za 12 zyla tragedii nie ma - Jestem z pokolenia które ćwierć wieku temu płaciło 6 zł za 1 tytuł na kasecie VHS z wypożyczalni, po którą trzeba było pójść, potem pójść zwrócić i jeszcze czasami zapłacić karę za nieprzewinięcie. ;) A SkyShowtime oferuje jednak więcej niż dwa filmy na VHS-ie do zwrotu...

 

Najgorzej póki co, to z tą zamulającą Androida aplikacją...

Dexter, Your Honor i inne produkcje Showtime ma aktualnie Canal+Polska, więc trzeba poczekać aż skończy im się licencja.

Godzinę temu, iko napisał(a):

Mam problem z mailem weryfikacyjnym. Przychodzą Wam natychmiast? Na mojej skrzynce brak jakichkolwiek maili od tego serwisu. Ktoś może  potwierdzić czy na konta w domenie onet.pl przychodzą bez problemu?

Mi doszły do SPAMu

38 minut temu, k05 napisał(a):

"Mięso".

To niepoważne, ale ten film ma wtopione napisy angielskie w video i dodatkowo polskie do wyboru. Źle to się ogląda z dwoma napisami naraz. Kiedy polskie muszą być umieszczone na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na stronie skyshowtime.com jest jakiś problem z uruchomieniem subskrypcji, jak podamy maila, hasło, swoje dane i dane karty płatniczej to w po wciśnięciu przycisku aktywującego subskrypcję nic się nie dzieje, albo wyskakuje błąd. Na konto można się zalogować już na te swoje dane ale tam jest opcja tylko subskrypcji tylko za 24,99!!! nie wiem co to za błąd, ale takiego falstartu platformy streamingowej jeszcze nie doświadczyłem, w rezultacie czekam aż dział techniczny przyjdzie do pracy i łaskawie mi w południe odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Woocash said:

@Malcolmjcrobinson, aktualnie aplikacja skySHOWTIME nie jest udostępniona na systemy FireTV od Amazon. Można zainstalować z pliku apk. (nie próbowałem)

Czy wiesz, która wersja apk? Próbowałem wielu wersji. Ale nic nie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, escapers napisał(a):

Nie liczyłbym że dadzą 5.1 dla innych ścieżek.. z tym że będzie UHD to tez mi ciężko uwierzyć, ale niby potwierdziło to kilka portali, więc może jednak.. może bali się że nie udźwigną tego od razu..  ale jakby nie patrzeć dla nich priorytet to rynek amerykański, więc nie wiem co by w europie musiało się zadziać aby z jakością ruszyli.. bo konkurencja już raczej się nie zmieni...  więc na razie póki co, to tylko HD z marnym dźwiękiem nam pozostaje.. 

Nie ma podstaw do takich sądów. Ciężko sobie wyobrazić, żeby nie zrobili 5.1 do większości produkcji. To już raczej standard

 

Z resztą nikt dokładnie nie napisał, że wszystkie produkcje na pewno nie mają 5.1. Problem też jest w tym, że sam podmiot powinien dawać precyzyjną informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Malcolmjcrobinson napisał(a):

Czy wiesz, która wersja apk? Próbowałem wielu.

 

https://m.box.com/shared_item/https%3A%2F%2Fapp.box.com%2Fs%2Fh7l2662fo5ghpb9sfagvidhbc2i2lado

Pierwsza mi zadziałała. Po pobraniu kliknij plik zainstaluj, nawet kilka razy. To ta sama wersja co z Android TV.

Edytowane przez lokam
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, domin107 napisał(a):

Nie ma podstaw do takich sądów. Ciężko sobie wyobrazić, żeby nie zrobili 5.1 do większości produkcji. To już raczej standard

Na te kilka seriali czy filmów które oglądałam, wygląda to tak, że 5.1 jak już, jest na oryginalnej ścieżce, a na polskiej stereo -  podobnie więc, jak w starym hbo go, bo w hbo max, to już 5.1 przy polskim audio się pojawia ;)

8 godzin temu, domin107 napisał(a):

A jakie sprawdzałaś ? 

Bo mi zależy głownie na tych nowych

Ja sprawadzałam na tym co już obejrzałam: Yellowstone, 1883, 1923, Top Gun: Maverick (podejrzałam, mam ten film z itunes), Tulsa King, Mayor of Kingstown, Wiking, Let the right one in

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biblioteka bajek animowanych  dla dzieci nie robi dużego wrażenia. Chyba wszystkie już wcześniej "latały" na innych streamingach.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...