Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko angielski . I albo włączysz napisy i masz śmiecenie ekranu i tłumaczenie na dole lub na górze ekranu albom lektor i tłumaczenie w formie napisów ale na język chyba angielski.

6 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Napisów w tym serwisie nie włączam, potem trzeba się naklikać, aby je wyłączyć, często nie chcą :)

Też na początku tego nie robiłem ale jak dużo nie rozumiesz to co to za ogladanie? Już miałem całkiem wyłączyć ten serial ale zapowiada się dość ciekawie.

Ale zaraz wpadnie @mingo i napisze chłopie serwis kosztuje tylko 12.50 zł to co ty oczekujesz by wszystko tłumaczyli🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy odpalają Wam się filmy na tv samsung z tizenem 5.5. Od wczoraj czarna plansza i kręci się kolorowe kółko. Resety, ponowna instalacja nic nie daje. Na android tv działa bez problemu. Support skyshowtime porażka, nie wiedzą nic. Dodam, że do filmu jak są jakieś dodatki działają normalnie, a film się nie ładuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze mi się wydawało, że właściciel tego serwisu jest jednocześnie właścicielem kanałów Nickelodeon? 

Moje dzieci oglądały na tych kanałach serial iCarly, który był nadawany z polskim dubbingiem, a tutaj chciały obejrzeć i nie ma przy nim wcale polskiego tłumaczenia(nawet napisów). 

W tym serwisie jest też kontynuacja tego serialu(z 2021 roku 10 lat po zakończeniu tamtego) tylko już spod szyldu Paramount+ i w nim są polskie napisy. Jeszcze lepsze, że nie można 

tam w wyszukiwarce go znaleźć(brak wyników wyszukiwania) tylko trzeba przeklikać się ręcznie aż się na niego trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2023 o 16:24, Arkon napisał(a):

Czy to prawda, że na android tv w Philipsach ta apka działa słabo?

U mnie na Philips z android tv ( android 8 ) oprócz tych sporadycznych przycięć przy oglądaniu nie występują większe problemy. No może jeszcze te wkurza trochę zmiana napisów ale jak się to raz ustawi i się tym nie bawi to można o tym zapomnieć. Domniemam, że apka jest mocno obciążająca dla mojego, już leciwego tv (model z 2016r.) i dlatego momentami zdarzają się "ścinki" ale przynajmniej jest dostępna normalnie do ściągnięcia przez sklep, bo np. hbo max muszę ręcznie już aktualizować. W ogóle śmieszna historia z apką hbo była bo w dzień premiery nie była ona dostępna w sklepie na tv. Po kontakcie z hbo kazali mi czekać aż będzie dostępna. Czekając, napisałem do pomocy technicznej philips z pytaniem czy na mój model apka będzie dostępna i Ci powiedzieli, że problem leży po stronie wydawcy, czyli hbo. Na drugi dzień dostałem wiadomość od supportu philips, żebym sprawdził czy aplikacja jest już dostępna i faktycznie była. Zainstalowałem, sprawdziłem i wszystko było ok oprócz tego, że nie miałem dźwięku 5.1. Zgłosiłem problem do hbo i dostałem standardowe rozwiązania problemu czyli odinstalować aplikację, zrestartować tv, itp. Myślę sobie, że co mi tam szkodzi spróbować i odinstalowałem apkę, restart tv, wchodzę do sklepu i... apki nie ma 😂 Była tam cały jeden dzień. Po telefonie do hbo Pani stwierdziła, że albo mam czekać albo po prostu mój tv nie spełnia wymagań na aplikację i dlatego jej nie ma. I tak już jej więcej nie zobaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Banera napisał(a):

 Domniemam, że apka jest mocno obciążająca dla mojego, już leciwego tv (model z 2016r.) i dlatego momentami zdarzają się "ścinki"

Oj zapewniam Cię że nowe telewizory także mają z tym problem.

Ze wzgl. na obraz kupowałem model z najwyżej półki LCD Sony, który jest bogato wyposażony jeśli chodzi o procesor i pamięć operacyjną. W działaniu szybki, nie mam żadnych uwag jeśli chodzi o szybkość działania Android TV, a przycinki przy oglądaniu serwisu są i tylko na nim.

Wiele wskazuje że te błędy są po stronie serwisu, być może metody buforowania, a nie samego odbiornika czy internetu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Nie chciałbym chwalić dnia przed zachodem słońca. 😉 ale po twardym restarcie telewizora, czyli wyłączeniu telewizora z gniazdka i jego ponownym włączeniu apka zaczęła lepiej pracować, nie odstaje płynnością od innych aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie nie zdarzają się już żadne przycinki podczas odtwarzania materiałów? U mnie na Philipsie ogólnie oprócz tych przycięć i braku ścieżek audio DD+ nie było innych problemów. Być może dlatego, że w moim telewizorze mam już 3GB RAMu. Inni tu zgłaszali, że aplikacja bardzo przymula telewizor i to zostaje nawet jak się ją już zamknie.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawiła się aktualizacja SST z 1 marca na Android TV Philips wersja 1.9.12

Niestety nie rozwiązuje problemu, nadal zacinają się inne aplikacje a nawet dźwięk na dekoderze Ultrabox 4K PC+ jeśli nadawany jest DD 5.1

SST po tej aktualizacji chodzi trochę lepiej, jakby mniej przycinek ale nadal występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, w jaki sposób są udostępniane te aktualizacje. U mnie jest wersja 1.8.73 i żadnej aktualizacji nie widzi nawet przy ręcznym wyszukiwaniu 😃

Szukając w internecie tej nowej wersji aplikacji znalazłem na apkmirror tę wersję, ale nie SkyShowtime tylko Peacock. Są tam też wcześniejsze wersje i można zauważyć, że te 2 aplikacje mają te same numerki wersji. Dotyczy to zarówno aplikacji na Android TV jak i na zwykłego Androida. Ktoś tu już kiedyś pisał, że aplikacja SkyShotime jest oparta na aplikacji Peacock, ale nie wiedziałem, że aż do takiego stopnia.

Jeszcze mam pytanie, czy tę nową wersję dostałeś na polskim IP, czy może mieszkasz gdzieś za granicą albo korzystasz z vpna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...