Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, czerstwy napisał(a):

A jest ich tyle co kot napłakał😂 Tu tak na poczatek to jest więcej dla mnie ciekawego niż w tym śmiesznym HBO. Zobaczymy  jak bedzie dalej jak troche z tych pozycji zobaczę i jak beda dodawać kolejne.

 

Obecnie jest 42 produkcje w tym najnowsze hity jak serial The Last of US czy Black Adam.. może dla Ciebie to tyle co kot na płakał, dla mnie to już jest coś :)

https://upflix.pl/hbomax?q=4k

 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał(a):

To faktycznie kosmos 42 pozycje w 4K😂 I te hity🤣

42 to chyba lepiej brzmi niż zero? to ile powinno być wg Ciebie? 50 będzie ok czy 100? czy 1000? skąd się tacy ludzie biorą to ja nie wiem.. 

 

 

3 minuty temu, odja napisał(a):

A na tej liście nie ma pierwszych 3 części Matrix, a też są w 4K Dolby Vision.

 

Masz rację, tak na szybko podałem listę, że w HBO Max jak na start niedawny usługi wcale tych treści UHD nie ma mało.. ale niektórym to nie dogodzisz w niczym.. takie to polskie :)

Edytowane przez escapers
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Lepsze dobre Ful HD i ciekawa oferta niż badziew a w 4K😂 

To fakt. Seria Jason Bourne na Viaplay to koszmar, tu nieporównywalnie lepsza jakość.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Lepsze dobre Ful HD i ciekawa oferta niż badziew a w 4K😂 Tu jakość nie jest zła nie ma się czego czepiać. To nie jest poziom Viaplay.

Brak HDR.. dźwięk to porażką jakaś.. ale są tacy że nawet brak kolorów nie przeszkadza.. wszystko zależy kto co lubi.. ale jak ktoś pisze badziew w 4K np o The Last of Us to świadczy to już o wszystkim.. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatność PayPal nie działa, kartą też. Czyżby wszyscy się rzucili jak na promocję w Biedronce i stąd przeciążenie...

 

promo1.jpg

 

 

8 godzin temu, PWojciechowska napisał(a):


No niestety. Po ptokach. Konto założyłam przez aplikacje i wzięło 24,99. Trudno za gapowe się płaci. Ale za to wreszcie obejrzę w całości Californication emoji3.png
No to teraz wezmę za 24.99, a za miesiąc założę inne konto i skorzystam z tej promocji.

Sprytne z ich strony, wiele osób pewnie kupi przez aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PWojciechowska napisał(a):


No niestety. Po ptokach. Konto założyłam przez aplikacje i wzięło 24,99. Trudno za gapowe się płaci. Ale za to wreszcie obejrzę w całości Californication emoji3.png
No to teraz wezmę za 24.99, a za miesiąc założę inne konto i skorzystam z tej promocji.

Jak płatności dokonałaś przez aplikację to możesz anulować i zwrot dostać.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Delta21 napisał(a):

https://upflix.pl/skyshowtime
786 tytułów wg upflix ;)

Wedłu upflixa najstarszą produkcją jest "Białe Boże Narodzenie" z 1954. Produkcji. od lat 50. do 70. jak na lekarstwo. Rozumiem, że wtedy Universal i Paramount tak mało kręcili? ;-) W latach 30. i 40. jeszcze nie istnieli.

 

Z polskich produkcji "perełki" w postaci "Warsaw Shore", "Ex na plaży PL" i "Drunk History PL". Patryk Vega swojego pakieciku filmowego jeszcze im nie udostępnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, swordfish napisał(a):

Wedłu upflixa najstarszą produkcją jest "Białe Boże Narodzenie" z 1954. Produkcji. od lat 50. do 70. jak na lekarstwo. Rozumiem, że wtedy Universal i Paramount tak mało kręcili? ;-) W latach 30. i 40. jeszcze nie istnieli.

Starsze są:

https://upflix.pl/film/zobacz/the-birds-1963

https://upflix.pl/film/zobacz/psycho-1960

Ale z klasyką nie popisali się.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PWojciechowska napisał(a):


No niestety. Po ptokach. Konto założyłam przez aplikacje i wzięło 24,99. Trudno za gapowe się płaci. Ale za to wreszcie obejrzę w całości Californication emoji3.png
No to teraz wezmę za 24.99, a za miesiąc założę inne konto i skorzystam z tej promocji.

Pisali, że po napisaniu na czat zwracają 50% i aktywują zniżkę na koncie. Można również wysłać wiadomość przez formularz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lukop napisał(a):

Dlaczego by nie uwzględniać animacji? Mają sporo kultowych tytułów. Tym tokiem myślenia, w każdym serwisie znajdzie się prywatnie nielubiany gatunek lub jakaś szmira.

Nie oglądam animacji, a które to kultowe? Z tych co w SkyShowtime już są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...