Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Arkon napisał(a):

Jakby powiedział klasyk w punkt. Niektórzy na tym forum nie mogą doczekać się nowej zabawki. :) Ja dokładnie jak kolega postąpię- poczekam na promocję 50%, a jak takiej nie będzie to dopiero włączę na miesiąc za jakiś, raczej długi czas, bo na razie niewiele mnie tam interesuje.

25 zł i trzeba promocje. Żebyś zamiast promocji nie miał 30 zł. Bo to już może by niższa cena na rozruch a z tego co piszą o ilości pozycji to bijemy wersje holenderską 499 pozycji. Czy na Netflix dostałeś promocje? A ile seriali made Netflix obejrzałeś przed Netfliksem

Edytowane przez Lacroix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO Max jedni nowi dostali promocje a Ci co mieli HBO GO w Play Now podwyżkę.

 

Dlatego jestem przeciwnikiem promocji 

 

Kto wie czy taki Viaplay nie tak samo to zadziałało jedni za darmo u operatorem drudzy płacili 34 zł efekt podwyżka 

Edytowane przez Lacroix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Netflix miałem promocję przez pośrednika. W Play dostałem do umowy na internet mobilny 6 miesięcy gratis. Potem do swojego dekoderka dawali HBO GO na rok za darmo.

Jeśli mają być promocje na SkySho przez operatorów, to wezmę przez pośrednika. To SkyShowtime ma o mnie zabiegać, a nie odwrotnie. Nie jestem kolekcjonerem kafelków na telefonie i na Smart TV.

Liczą się konkretne tytuły. Jeśli pojawi się wysoko oceniany serial polecany przez większość, wtedy wezmę na miesiąc lub dwa. Filmy blockbusterowe jak "Top Gun: Maverick" nie są dla mnie atrakcją, bo oglądam je na bieżąco w kinie w ramach abonamentu Cinema City Unlimited.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lacroix napisał(a):

25 zł i trzeba promocje. Żebyś zamiast promocji nie miał 30 zł. Bo to już może by niższa cena na rozruch a z tego co piszą o ilości pozycji to bijemy wersje holenderską 499 pozycji. Czy na Netflix dostałeś promocje? A ile seriali made Netflix obejrzałeś przed Netfliksem

A Ty znowu swoje, nie nudzi Ci się? Jeśli będzie 30 zł, to kupię raz na rok i starczy, żeby obejrzeć te kilka interesujących pozycji. Akurat z Netflixem, to trafiłeś kulą w płot, bo ja od zawsze krytykuję ich za zdecydowanie wygórowaną cenę. Jednak ten amerykański gigant ma niesamowicie mocną pozycję w Polsce, nie to co ten nowy twór, którego niewielu kojarzy i może pomylić nawet z Showmaxem. :) Wielu na tym forum nie bierze pod uwagę przeciętnego obywatela tego jakże pięknego kraju, który o SkyShowtime nigdy nie słyszał, w odróżnieniu od Netflixa, HBO czy Disneya.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Netflixe czy Viaplay też kiedyś nikt nie słyszał. A teraz...
Ostatecznie będzie liczyła się zawartość, a nie nazwa serwisu, a SkySho potencjał ma jak HBO Max czy D+.
Dobrze, że serwis startuje, w innym przypadku część produkcji byłaby u nas nie dostępna




  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Arkon napisał(a):

A Ty znowu swoje, nie nudzi Ci się? Jeśli będzie 30 zł, to kupię raz na rok i starczy, żeby obejrzeć te kilka interesujących pozycji. Akurat z Netflixem, to trafiłeś kulą w płot, bo ja od zawsze krytykuję ich za zdecydowanie wygórowaną cenę. Jednak ten amerykański gigant ma niesamowicie mocną pozycję w Polsce, nie to co ten nowy twór, którego niewielu kojarzy i może pomylić nawet z Showmaxem. :) Wielu na tym forum nie bierze pod uwagę przeciętnego obywatela tego jakże pięknego kraju, który o SkyShowtime nigdy nie słyszał, w odróżnieniu od Netflixa, HBO czy Disneya.

Miałeś HBO i nie słyszałeś o SHOWTIME gdzie leciał Dexter, Billions, Dom Grozy i Ray Donovan? Czy ostatnio kupione seriale HBO przez Sky Showtime. To HBO promowało latami SHOWTIME

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, Ty nadal nie rozumiesz albo udajesz. Napisałem o PRZECIĘTNYM obywatelu, który nie ma takiej pasji ja my na tym forum. Jakoś nie pamiętam też, żeby HBO czy C+ promowało Showtime. Oczywiście pojawiała się ta nazwa, ale wielu oglądających nawet jej nie zauważało. Sky w Polsce to też nie jest znana marka.

@Pawop Oczywiście masz rację, ale taki Netflix miał łatwiej bo nie było konkurencji, a poza tym oni są mistrzami marketingu. Sky startuje za 2 dni, a reklam niemal nie ma, a o zawartości serwisu dowiadujemy się niejako pokątnie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W dniu 30.01.2023 o 07:42, domin107 napisał(a):

Dlatego zapytałem czego konkretnie byś oczekiwał- jakich treści?

Mnie chodzi raczej o w ogóle całą platformę. Jest już w Europie i do nas wchodzi. Czy od debiutu w Europie coś zmieniło? Zwiększyła się biblioteka znacznie?

Zakładałem, że to będzie kosztowało jako pakiet dwóch wytwórni około 35-40zł. Cena niska, jeszcze z promocją 50% (jeśli będzie) to taka platforma i taka biblioteka

NBC czy CBS mają od diabła procedurali i gdzie są? Filmów mają od groma w swojej bibliotece i raptem karmią kilka na krzyż vs swoja biblioteka.

Peacock słabo przędzie. Mieli w ostatnim raporcie za ostatni kwartał 978mln strat. A za 2023 przewidują aż 3mld

https://www.hollywoodreporter.com/business/business-news/comcast-earnings-nbcuniversal-peacock-loss-2022-1235309786/

 

Showtime, który został wciągnięty w Paramount+ już dawno nie przypomina tej jakości, jaką błyszczał. Do tego idą najłatwiejszą drogą i zaczną robić spiny/prequele swoich produkcji. Aż 4 Billions. Do tego kolejne wyciskanie Dextera.

https://tvline.com/2023/02/06/dexter-origins-spinoff-prequel-paramount-plus-showtime/

 

Do tego zaczynają się porządki i usuwanie nawet gotowych sezonów z platformy. A premier mimo wszystko dużo nie mają.

Showtime skasował "Let The Right One In" i "American Gigolo", zrezygnował też z serialu "Three Women" mimo że ten został już nakręcony.(na dzień dzisiejszy kupiła to stacja Starz). Na tym nie koniec zmian, bo część seriali zniknie ze streamingu. Na razie usunięte zostały "American Rust", "Wakefield", "Jak zostać Bogiem na Florydzie", "Kidding" oraz 1. sezon "Super Pumped", mimo że serial ma zamówienie na sezon 2

Pomijam fakt, że kupili seriale od HBO a własne wywalają....

https://deadline.com/2023/01/showtime-three-women-let-the-right-one-in-american-gigolo-canceled-consolidation-paramount-plus-1235244624/

A teraz na dniach gotowy (jest na etapie postprodukcji) serial Ripley zakupił Netflix. Showtime się pozbywa serialu a kupuje [beep] od NF "Singiel w Nowym Yorku"

Paramount+ ma jakieś sukcesy chociaż jak seriale ze świata Yellowstone a Peacock na razie słabo. Zaczynają coś w końcu nagrywać i jeśli to będzie sukcesem to będzie słaba. Ponoć Poker Face jest dobrze oceniany ale póki człowiek nie zobaczy, to nie wie.

Tylko zdążył Showtime czyścić, poszedł za tym Paramount.

Cytat

Po tym jak ogłoszono fuzję z Showtime, z amerykańskiej wersji serwisu znikło dziewięć seriali: "The Real World: Homecoming", Guilty Party", "No Activity", "Players", "The Fairly OddParents: Fairly Odder", "Coyote", "The Harper House", "Interrogation" i "Strefa mroku" Jordana Peele'a.

https://tvline.com/2023/02/01/paramount-plus-cancelled-shows-list-real-world-homecoming/

 

Showtime i Paramount (jako Paramount+) są dopiero na rozpędzie. Dopiero zaczynają nagrywać coś ciekawego, bo do tego czasu to Sheridan górą i tylko on tworzył.

Np nowy serial w reżyserii Clooneya

https://tvline.com/2023/02/06/showtime-george-clooney-le-bureau-des-legendes-spy-drama/

 

  

W dniu 31.01.2023 o 01:11, Cinemaniac4K napisał(a):

Z HBO Max... to się zgodzę... bo jak się skończy TLOU to znowu będzie bida długi czas. Do D+ z Marvel i Star Wars to nie mają nawet co podskakiwać.

Żeby jeszcze było co oglądać. Poza Andor oraz serialowi z siostrą Olsen nic specjalnego. Wyciskanie marek na ilość.

 

  

W dniu 30.01.2023 o 21:34, Pawop napisał(a):

Co do SkySho, to nowości będzie mniej więcej tyle co w D+ i HMAX. Jedyną różnicą będzie wielkość biblioteki, ale i to się zapewne szybko zmieni.

Skąd Ty masz takie informacje? W innym temacie podawałem ilość Originalsów. Peacock i Paramount mają raptem około 110 a sam HBO miał 99. A gdzie jeszcze na licencji, gdzie HBO zakorzenione w Europie długi czas i mają prawa tu i tam? Już nie wspomnę, że nie wszystkie z tego pakietu Universal + Paramount u Nas/Europie. Nie ma Gaslit, George & Tammy itd. Czy też taki HBO ma również nadal prawa do Sony, MGM itd

Może się to zmieni za jakiś czas ale patrząc po tym, że SkyShowtime jest już w Europie to się niewiele zmienia. I jeszcze do tego opóźnienia w premierach.

Potencjał platforma ma ale czy to wykorzysta to dopiero się okaże. Na papierze wygladało dobrze a w praktyce co się zbliża - niestety nie wygląda dobrze.

 

  

W dniu 31.01.2023 o 08:59, lukis90el napisał(a):

bardziej jest to jeden z przykładów rozdźwięku pomiędzy oceną widzów a oceną krytyków

Zacząłem oglądać te Originalse i jestem ku temu aby przyznać rację. Niestety....

Jeden Yellowjacket, który dostali w gratisie bo HBO odrzuciło, żeby nie robić kanibalizmu gdy mają Euphorię to trochę za mało. I tak prawa w Polsce ma C+

The Offer za to znakomite i aż dziw bierze, że tak mało o nim w sieci.

 

Jestem na razie sceptycznie na SkyShowtime nastawiony. Co nie znaczy, że jak się poprawią za jakiś czas to może nie być całkiem fajna platforma. Ale nie dzisiaj ;)

Byłem od momentu zapowiedzi mocno zainteresowany ale im więcej dochodziło informacji z czasem a tym bardziej teraz przed premierą platformy, to cały entuzjazm na dzisiaj odszedł w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, IDTH napisał(a):

Widziałem dzisiaj billboard z informacją o starcie i promocją 50÷. Jutro pewnie pojawi się komunikat.

Jeśli to się potwierdzi i bez zobowiązania będzie cena ok 12 zł, to na pewno się skuszę na start nawet dla jednej czy dwóch ciekawych produkcji. Bardziej wierzę w tę promocję niż zapowiedzi @Lacroix że od razu podrożeje do 30. :) Tak jak pisałem przy tak ogromnej konkurencji muszą czymś zachęcić widzów- nie będzie 4K, to przynajmniej dadzą tańszy abonament.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Arkon napisał(a):

Sky startuje za 2 dni, a reklam niemal nie ma, a o zawartości serwisu dowiadujemy się niejako pokątnie.

Mnie się wydaje, że oni związali się z kilkoma partnerami u nas i rolą konsultantów np. Play czy Orange będzie przekonywanie do dodania do swojego pakietu SkyS. Myślę, że we wtorek telefony się rozdzwonią.

Godzinę temu, spotify napisał(a):

 

 

Mnie chodzi raczej o w ogóle całą platformę. Jest już w Europie i do nas wchodzi.

Nie wiem. Ja lubię mówić konkretnie.

Szczerze ? Mnie zalezy na góra 20 pozycjach i gdyby tylko te 20 pozycji było to też bym kupił abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw kiedy odblokują appke na Androida na razie niedostępna w moim regionie. Wszystko jutro? 

18 godzin temu, regedit32 napisał(a):

Ja tam kupuję od razu. Bo lubię mieć 😂 

 

Mam podobnie ale trochę tego za duzo mam i rezygnuje z niektorych platform. C+ online wypada i robi miejsce dla SkyShowtime

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...