Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Project_ALF napisał:

"Zakonnica" w HBO? A kto emitował "Obecność 2" ???

 

No niech to szlag. Jak ja nie lubię gdy na danym kanale nie ma zachowanego odpowiedniego ciągu. 

 

 

Jest w Amazon Prime niestety do wypozyczenia,nie wiem czy taka opcja jest interesujaca dla Ciebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto jako pierwszy pokazał trzy pierwsze części "Naznaczonego"? Bo chyba nie HBO?

 

Tymczasem ostatnio ni z gruchy, ni z pietruchy HBO wrzuca do swojego portfolio telewizyjną premierę "Naznaczonego 4" (tytuł: Ostatni klucz). Spoko, fajnie, tyle, że ja trzech pierwszych części nie oglądałem. Nie ruszałem więc tego filmu bo nie lubię ruszać jakiejś serii poza kolejnością, bo to bezsensu. Czekałem więc na ruch HBO GO, że do czasu usunięcia tej najnowszej części z bazy uzupełnią to i owo aktywując dostęp do części pierwszej, drugiej i trzeciej. Niestety takich atrakcji i rarytasów się nie doczekałem i właściwie do dziś nie obejrzałem Naznaczonego I, II , III i IV. Cóż, może na jakimś XYZ uda mi się nadrobić ten horror skoro legalne źródło zawiodło...   

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney się nie dokleił, "Split"nie był pierwszy, a "Glass" nie był drugi.

 

Pierwszym filmem z serii jest "Niezniszczalny" (wyprodukowany przez Disneya jako Touchstone), drugim "Split" (Universal), a dopiero trzecim "Glass" (Universal i Disney (jako Buena Vista) wyprodukowali go wspólnie i podzielili się dystrybucją: Universal zajmuje się sprzedażą w USA i Kanadzie, a Disney pozostałymi rynkami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W dniu 30.09.2019 o 09:03, Plus12 napisał:

Premiery listopada 2019 w HBO:

1.11.2019 22:05 ZAKONNICA (The Nun) (2018) (Warner Bros,New Line Cinema) (w rolach głównych Taissa Farmiga i Demian Bichir)

3.11 20:10 KAPITAN MARVEL (2019) (Disney,Marvel) (w rolach głównych Brie Larson,Samuel L.Jackson,Ben Mendelsohn,Jude Law i Djimon Hounsou)

5.11 20:10 MROCZNE MATERIE (2019) (nowy serial HBO) (w rolach głównych James McAvoy,Dafne Keen,Ruth Wilson i Lin Manuel-Miranda)

7.11 20:10 O PSIE,KTÓRY WRÓCIŁ DO DOMU (2019), (Columbia Pictures) (w rolach głównych Jonah Hauer-King i Ashley Judd)

8.11 22:05 San andreas (2015) (Warner Bros) (w roli głównej Dwayne Johnson) (powrót do HBO)

10.11 20:10 RODZINA OD ZARAZ (2019) (Paramount Pictures) (reżyseria Sean Anders twórca obu części Tata kontra tata) (w rolach głównych Mark Wahlberg,Rose Byrne,Isabela Moner i Octavia Spencer)

15.11 22:05 To już jest koniec (2013) (Columbia Pictures) (w rolach głównych Danny McBride,Jonah Hill,James Franco,Jay Baruchel i Seth Rogen) (powrót do HBO)

17.11 20:10 CÓRKA TRENERA (2018) (Akson Dystrybucja)(reżyseria Łukasz Grzegorzek autor filmu Kamper)(w rolach głównych Jacek Braciak,Agata Buzek,Karolina Bruchnicka,Piotr Żurawski i Bartłomiej Żurawski)

22.11 22:15 Gran Torino (2008) (Warner Bros) (reżyseria i odtwórca głównej roli Clint Eastwood) (powrót do HBO)

24.11 20:10 GREEN BOOK (2018) (M2Films) (w rolach głównych Viggo Mortensen,Mahershala Ali,Linda Cardellini i Brian Stepanek) (3 Oscary 2019 w tym za najlepszy film i 3 Złote Globy)

28.11 20:10 Kobieta na skraju dojrzałości (2011) (Paramount Pictures) (reżyseria Jason Reitman  twórca Tully,Juno i W Chmurach) (w roli głównej Charlize Theron)

Premiery Cinemax:

2.11 20:30 Dziewczyna (2018) (Stowarzyszenie Nowe horyzonty) (Cinemax 2)

3.11 20:00 Ruben Brandt,kolekcjoner (2019) (Sony Pictures Classics) (animacja dla dorosłych)

6.11 20:00 Miss and Mrs Cops (2019) (Korea Południowa)

9.11 20:30 Ostatni dzwonek (2018) (Francja) (Cinemax 2)

10.11 20:00 Wystrzałowa Miss (Miss Bala) (2019) (Columbia Pictures) (w roli głównej Gina Rodriguez) 

16.11 20:30 The Tower (2018) (Francja) (animacja dla dorosłych) (Cinemax 2)

17.11 20:00 TO WŁAŚNIE ŻYCIE (2018) (Sony,Stage 6) (w rolach głównych Oscar Isaac,Olivia Wilde,Antonio Banderas,Olivia Cooke i Annette Bening)

20.11 20:00 Divino Amor (2019) (Włochy)

23.11 20:30 Tucked (2018) (Wielka Brytania) (Cinemax 2)

24.11 20:00 Kamera o tomeru na! supin-ofu: Hariuddo daisakusen (2019) (Japonia)

30.11 20:30 Podrzutki (2018) (Rosja) (Cinemax 2)

 

fajny listopad Zakonnica i Kapitan Marvel  , O Psie który nie wrócił do domu  Kolejny fajny miesiąc na HBO :). Ciekawe co w grudniu będzie. Stacja powinna uruchomić swój dodatkowy kanał żeby można było np Zakonnice w 4K obejrzeć. Tylko to chyba te czeskie HBO musi zrobić.

Edytowane przez maniak30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są tak strasznie zacofani technologicznie... że jak by zainwestowali teraz w "nowoczesność" to by zbankrutowali. AT&T czyli właściciel HBO już ma mego kłopoty finansowe. Odgrażają się że wystartują z ofertą o nazwie HBO Max. Liczę na poprawę jakości... bo w obecnym HBO nie ma jej wcale.

O 4K to możesz pomarzyć... jak oni nawet nie umieją dobrze w 1080p(i)... :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam 4K dla siebie załatwie z wielu żródeł ale poruszyłem wątek bo tego bardzo brakuje i tu masz racje z tym zacofaniem technologicznym obrazu jak niestety również  dżwięku ( . 

fajnie że mają prawa do tych najlepszych wytwórni i szybko emitują ale niech coś poprawiają albo chociaż informacja oficjalna że chcą uruchomić za rok taki kanał

1 godzinę temu, kunkore napisał:

@maniak30W grudniu powinno być Endgame, przynajmniej na HBO GO, patrząc na zeszły rok że Infinity War było 23 grudnia.

prosze jak szybko  ja obstawiam że będzie The Meg , Lego przygoda 2 albo Aquaman tak typuje

a na styczeń Dumbo no zobaczymy czy sie sprawdzi?

W dniu 5.10.2019 o 08:44, Koziol1005 napisał:

Obecnośći 2 nie było w żadnej telewizji już ponad 3 lata po premierze 

ten sam numer jak z tym filmem W samym sercu morza  to są pewnie kwestie związane z zakupem  przez stacje premium filmu .być może kanał premium kupuje kilka odrazu coś w stylu  przy zakupie 4  sztuka wychodzi taniej niż jak osobno ?  może tak rozmyślać i zgadywać 

Edytowane przez maniak30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zapewne w ramówce na grudzień znajdą się dwie produkcje WB - "Narodziny Gwiazdy", oraz kolejna część "Fantastycznych Zwierząt". Szkoda, że umowa z WB obowiązuje na starych warunkach. Na przykład, zapewne "Joker" trafi do tv pewnie w styczniu 2021, lub na przyszłoroczne święta.

A co do premier w listopadzie - na pewno obejrzę "Green Book".

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Green Book" to oczywisty hit listopada, kino bardzo przystępne, z ważnym przesłaniem i oparte na faktach. A gdyby ktoś nadal był nieprzekonany to Oscar jest dodatkowym magnesem dla wielu osób.

 

Warto też zobaczyć dwie mniej znane produkcje. Polska produkcja "Córka trenera" ze świetną rolą Braciaka to bardzo udany film. A jeśli ktoś lubi komedie to powinien obejrzeć film  "Rodzinka od zaraz". Jedna z lepszych komedii ostatnich lat, choć wielkiej konkurencji nie było ;) Aż dziwne, że tego filmu nie było w kinach (mimo, że to komedia, film amerykański i występują znani aktorzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maniak30 napisał:

prosze jak szybko  ja obstawiam że będzie The Meg , Lego przygoda 2 albo Aquaman tak typuje

a na styczeń Dumbo no zobaczymy czy sie sprawdzi?

 

"The Meg" ma premierę pod koniec paździenika, "Aquaman" pewnie trafi do hbo w styczniu lub w lutym, zaś "LEGO Przygoda 2" pewnie  na wiosnę. Zapewne "Dumbo" Burtona będzie mieć premierę w te święta.

 

Zgadzam się z Rasheedem, pod względem premier filmowych listopad zapowiada się na dobry miesiąc.

 

 

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lukop napisał:

Canal+

1.11 - Winni

2.11 - Wdowy

3.11 - Żmijowisko, odc. 1

5.11 - Duelles

6.11 - Premières vacances

7.11 - Mr Mercedes III, odc. 1, 2

8.11 - Robin Hood: Początek

Bardzo ciekawy początek miesiąca. "Wdowy" oglądałem w kinie i uważam, że to bardzo dobra produkcja, gorąco polecam. "Winnych" nie zdążyłem obejrzeć, ale wielu moich znajomych chwaliło ten film. Czekam też na "Żmijowisko", oby było tak dobre jak "Kruk...".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Solderowy123 napisał:

 

"The Meg" ma premierę pod koniec paździenika, "Aquaman" pewnie trafi do hbo w styczniu lub w lutym, zaś "LEGO Przygoda 2" pewnie  na wiosnę. Zapewne "Dumbo" Burtona będzie mieć premierę w te święta.

 

Zgadzam się z Rasheedem, pod względem premier filmowych listopad zapowiada się na dobry miesiąc.

 

 

To dość późno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listopad w C+. Dość mało filmów, sporo seriali.

No ale jest "Faworyta" i "Alita", o której były dyskusje w temacie ;).

Aleksander to film O. Stone'a z 2014 roku, chyba go wcześniej nie było.

 

Winni (Den skyldige), 1.11

Wdowy (Widows), 2.11

WIeczna młodość (Forever Young), 4.11

Instynkt Matki (Duelles), 5.11

Nasze wymarzone wakacje (Premieres vacances), 6.11

Robin Hood: Początek, 8.11

Faworyta (The Favourite), 9.11

Alita: Battle Angel, 11.11

Tel Aviw w ogniu (Tel Aviv on Fire), 12.11

Maria, królowa Szkotów (Mary Queen of Scots), 15.11

Klakson i spółka (Wheely), 16.11

Aleksander, 18.11

Naga Normandia (Normandie nue), 19.11

Szpieg, który mnie rzucił (The Spy Who Dumped Me), 23.11

Czego życzy sobie kobieta (All I Wish), 26.11

Zwyczajna przysługa (A Simple Favor), 30.11

 

serial "Żmijowisko" od 3.11,

serial "Obserwowani" od 3.11,

serial dokumentalny "Czarna domena" od 4.11,

serial "Mr. Mercedes" 3 sezon, od 7.11,

serial "Hierro" od 8.11,

dokument Internetowy biznes miłosny (The Mobile Love Industry) 5.11,

dokument Urlop macierzyński po amerykańsku (Maternity Leave), 11.11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...