Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z powyższą opinią. Ja nawet do tej pory nie obejrzałem m.inn. wszystkich premier czerwca, z ubiegłego roku, które mnie interesowały, lub zaciekawiły. Odkąd pamiętam, kwiecień zawsze był kiepskim miesiącem pod względem premier. Więc nieraz przyda się taki "luźniejszy" miesiąc, w którym nadrobi się zaległości. Przynajmniej warto czekać na seriale: kontynuacja "Westworld", "Opowieści podręcznej", czy "Ślepnąc od świateł".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Netflixa, HBO Go i Prime Video i nie ma u mnie zauważalnej różnicy w jakości. Uwierz mi na słowo ;)

 

Chyba będziesz w mniejszości bo Amazon i Netflix mają zauważalnie lepszą jakość niż HBO GO. Gdy poczytasz w internecie to wszyscy to przyznają co do Netflixa i Amazona  odnośnie HBO GO są narzekania. Ja "kibicuję" Amazonowi, potrzeba nam serwisów, które potrafią nacieszyć oko tak dobrym obrazem. Czasem wydaje mi się, że jest lepszy niż na Netflixie. Dla wielu to ważne, by w czasach oglądania na komórce czy byle jakim 720 na satelicie dalej byli nadawcy, którzy potrafią nadawać w prawdziwym 1080p. Do tego dzwiek, HBO GO to tragedia, w Netflixie i Amazonie masz 5.1

 

Jaką masz przekątną tv, bo może tu jest rozwiązanie dlaczego nie widzisz różnicy w jakości ?

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba Pawop nie rozumiesz. Jeśli są zaległości w oglądaniu i kolejny okres znów daje wysyp ciekawych propozycji to zaległości rosną i się piętrzą. Logiczne ?

Ja rozumiem, że jesteśmy narodem generalnie narzekającym. Sory że się wyróżniam.

Ja jestem zadowolony bo nadrobię zaległości i wyjdę na czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie interesuje, co ludzie piszą w internecie, mnie interesuje co widzę na ekranie. Niektórzy też piszą, że HBO Go gubi im ostrość podczas seansu, u mnie to nie występuje. Jednak podzielam zdanie, że powinni aplikacje dopracować, bo nie może być tak, że jednego jest ok, drugiego źle.

@domin107, Ty nie rozumiesz, to że masz zaległości, nie oznacza, że mają je wszyscy, poza tym, abonament płaci się taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop: Gubienie ostrości może rzeczywiście u jednego występować częściej a innego rzadziej czy w ogóle. To pewnie kwestia aplikacji i tu HBO powinno się tym zająć ale znając ich stosunek do usprawnień pewnie poczekamy kilka lat. Nie uwierzę jednak w to, że u jednego użytkownika jest jakość Amazona a u innych widać gorszą różnicę. Prędzej przyznam, że masz takie odczucia spowodowane np. tym, że oglądasz na telewizorze 42" lub większym ale z dużej odległości. Wtedy wszystko może się wydawać podobne. Dlatego prosiłem o podanie przekątnej bo to może wszystko wyjaśnić, dodatkowo gdybyś podał przybliżoną odległość od ekranu.

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie zapominajmy , że APV daje możliowść oglądania w 1080p na smartfonie. To dość istotna kwestia, przynajmniej dla mnie. :D

Tyle w temacie, by za daleko nie odbiegać od wątku. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma nic lepszego w życiu do zrobienia prócz oglądania durnych w ogromnej większość seriali..

Dla mnie te serwisy maja znikoma wartość a mam Netflix w sumie dla 6 osób.Gdyby nie to dawno zrezygnowałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma nic lepszego w życiu do zrobienia prócz oglądania durnych w ogromnej większość seriali..

 

Idąc tym tokiem rozumowania to można napisać "jak ktoś nie ma nic lepszego w życiu do zrobienia oprócz oglądania durnych w większości filmów". Przecież to jest bez sensu argument. To samo możesz napisać na forum o piłce nożnej kibicom, na forum wędkarstwa wędkarzom itp. Każdy ma jakieś hobby, my tu lubimy oglądać seriale i/lub filmy więc po co wyskakiwać z "durnością" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery kwietnia 2018 w HBO:


1.04 20:10 ZA NIEBIESKIMI DRZWIAMI (2016) (Mówi Serwis) (w filmie występują Dominik Kowalczyk,Michał Żebrowski,Teresa Lipowska,Ewa Błaszczyk i Magdalena Nieć) zwiastun filmu:


2.04 18:15 Pamiętnik księżniczki (2001) (Disney) (w filmie występują Anne Hathaway i Julie Andrews)


5.04 20:10 Godzilla (1998) (Columbia Pictures) (w filmie występują Jean Reno,Matthiew Broderick i Hank Azaria)


8.04 20:10 PATERNO (2018) (film produkcji HBO) (film Barry'ego Levinsona twórcy Jack,jakiego nie znacie) (w roli głównej Al Pacino)


Zwiastun filmu:


12.04 20:10 Cudowne tu i teraz (2013) (w filmie występują Miles Teller,Shailene Woodley,Brie Larson,Kyle Chandler i Jennifer Jason Leigh)


13.04 22:10 Aniołki Charliego (2000) (Columbia Pictures) (w rolach głównych Cameron Diaz,Drew Barrymore i Lucy Liu)


14.04 18:30 Podwójny profil (2017) (Francja)


15.04,22.04,29.04 i 6.05 20:10 HOWARDS END (2017) (Wielka Brytania) (miniserial produkcji STARZ) (twórcą serialu i scenarzystą jest Kenneth Lonergan, nagrodzony Oscarem za scenariusz do MANCHESTER BY THE SEA którego był też reżyserem) (w miniserialu występują Hayley Atwell,Matthew MacFayden i Joseph Quinn) zwiastun miniserialu:https://www.youtube.com/watch?v=M3o4t9ATM6w 


19.04 20:10 Decydujący głos (2008) (film produkcji HBO) (film w reżyserii Jaya Rocha) (w filmie występują Kevin Spacey,Laura Dern i John Hurt)


20.04 22:10 CAST AWAY:POZA ŚWIATEM (2000) (Paramount Pictures) (w roli głównej Tom Hanks)


23.04 20:10 WESTWORLD (sezon II) (w serialu występują Evan Rachel Wood,Jeffrey Wright,Ed Harris i Thandie Newton)


27.04 20:10 OPOWIEŚĆ PODRĘCZNEJ (The Handmaid's Tale) (w serialu występują Elizabeth Moss,Joseph Finnes i Yvonne Strahovski)


28.04 18:35 Pokémon the Movie: I Choose You! (2017) (Japonia)


Dodatkowo w 3 pierwsze poniedziałki kwietnia w Cinemax trylogia OJCIEC CHRZESTNY 2,9 i 16 kwietnia o 20:00 i 1.04 o 20:00 Dwie kobiety (Midwife) (2017) (Aurora Films) (w filmie występują Catherine Frot i Catherine Deneuve)


żródło:https://fdb.pl/progr...date=2018-04-28 można wpisać każdą datę kwietnia i sprawdzić premiery P.S.Przepraszam za wprowadzenie w błąd w sprawie premiery miniserialu Ślepnąc od świateł,reszta premier jest już bez zmian.


Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że ktoś ma zaległości w oglądaniu, bo u mnie to samo, ale żeby się cieszyć, że jest słaby miesiąc? Dziwne...

Przytoczę może pewną ciekawostkę poniekąd odnoszącą się do waszych postów. 

 

Zanim HBO GO nieco odnowiło swój layout zdążyłem przepisać ręcznie (!) wszystkie filmy i seriale, które kończą u nich żywotność od sierpnia 2017 do czerwca 2018. Kiedyś była taka możliwość, gdyż przy każdej pozycji pojawił się dopisek do kiedy dany film, serial itd. będzie obecny w aplikacji. Coś w rodzaju terminu ważności na produktach żywnościowych. 

 

Zerkam sobie teraz na jedną z tych moich rozpisek na marzec 2018. Wiecie ile samych filmów pójdzie w zapomnienie? Ponad 40 nie licząc seriali. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez w netflixie w kwietniu film cucha noc od forum film. Czyzby kolejne rozdrobnienie praw filmowych? Jezeli tak to dla mbie kinomana to masakra. No chyba ze chodzi o inny film ale raczej wątpię.

Edytowane przez PIOOLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Planeta singli" też była filmem TVN i jakoś KŚ prawa miał. W CANAL+ miał się pojawić, a do tego nie doszło. 

 

Podobno takie filmy jak "Człowiek z magicznym pudełkiem" i "Listy do M 3" mają się jednak pojawić w CANAL+. Obie produkcje też spod szyldu TVN, gdzie dystrybutorem jest Kino Świat.

W CANAL+ pojawi się też film "Pewnego razu w listopadzie...", ale tutaj sytuacja jest podobna do filmu "Volta" - dystrybutorem też jest Kino Świat, ale CANAL+ jest koproducentem filmu, więc sprawa oczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kwietnia na Netflixie pojawi się "Spotlight". Trudno nazwać to premierą premium (po ponad 2 latach od polskiej premiery kinowej), ale tak się składa, że żadna telewizja nie pokazała u nas tego filmu.

Zakląłbym szpetnie, ale nie wypada. Akurat liczyłem, że ten film pojawi się wszędzie, tylko nie w tym serwisie...

Koproducentem filmu "Cicha noc" jest Canal+, więc raczej tam będzie emitowany.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Netflix za "Spotlight", kolejny świetny film kinowy w ofercie.

A jak ktoś nie oglądał i jest przeciwnikiem nowoczesności, szkoda mu na Netflixa itp, to "Spotlight" jest na DVD w Biedronkach razem z masą innych premier, które już za pół roku na kanałach "premium" - np. "Atomic blonde", "Bodyguard: Zawodowiec" czy "Wojna o Planetę Małp" ;). Ceny 10-20 zł zależnie od filmu.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...