Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kolejna sprawa to ile tych nowości to filmy,które rzeczywiście Cię interesują?Oglądasz filmy seryjnie bez względu na ich fabułę?

 

Z meczami to był przykład.

 

Właśnie dlatego, że nie oglądam wszystkiego jak leci chcę mieć dostęp do wszystkich filmów kinowych by wyłowić tylko te najlepsze filmy. Płacąc jak do tej pory otrzymuję mniej. Być może dla ciebie nie ma różnicy gdy musisz dodatkowo zapłacić w VOD 15 zł za film ale dla mnie to nie do przyjęcia. Za niedługo by mieć dostęp do całej oferty filmowej trzeba będzie płacić 6 różnych abonamentów zamiast 2-3 jak wcześniej. Może dla Ciebie to nic takiego ale dla wielu ludzi takich pieniędzy na filmy to zbyt duży wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,mają jednego właściciela..

Właściciel ten widzi czy HBO mając filmy z WB zarobi więcej..pewnie nie wiele więc stwierdzili że lepiej może sprzedać to innemu podmiotowi i znów zarobić na polskim widzu.

Mówimy o biznesie,który ma tylko jedno zadanie.Cena HBO w przeciwieństwie np do Netflixa w Polsce jest dopasowana do realiów,zarobków Polaków.Widocznie obecna oferta jest wyceniona na tyle by na niej zarobić.

 

@rasheed dla mnie ma różńicę.W Sky też nie ma wszystkiego,są filmy które ma Amazon,czy inne serwisy VOD jak w Polsce.Zwyczajnie nie traktujmy tego jako czegoś co się należy jak psu miska.

Zresztą coraz częściej myślę by zrezygnować z kanałów filmowych(już poszło HBO) i kupić to co mnie interesuje czy też wypożyczyć wcześniej jak i ze 100% pewnością że obejrzę.Przecież jakby nie było te pieniążki się oszczędzi i obejrzy to co naprawdę się chce.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z kanałów oprócz filmów ma coś ekstra do zaoferowania. HBO swoje produkcje, które są cenione na całym świecie, a Canal+ sport, który niestety jest coraz droższy. Na tę chwilę nie zamierzam rezygnować z żadnego z kanałów premium, ale nigdy nie wiadomo co przyniesie przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiste, ale jak internetowa konkurencja na dobre zadomowi się na polskim rynku, a następnie zacznie przejmować kolejne prawa filmowe, to dla zwolenników tradycyjnej telewizji jedyną szansą na obejrzenie kinowego hitu będą kanały otwarte, ponieważ na kanałach premium zostaną tylko produkcje własne. Takie rozwiązanie z pewnością nie będzie korzystne dla widzów, ale niestety jest możliwe.

Jeżeli chodzi o ten cyrk z filmami WB, to moim zdaniem HBO z powodu przejęciu praw do filmów Paramount, oraz coraz mocniejszej pozycji Disney'a, stało się zbyt pewne siebie i uznało, że na filmach WB można zarobić w inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rasheed film jest w iTunes.Nigdy nie będziesz miał wszystkiego.Nigdy

@Emil.1603 to są spółki rozliczające się osobno.

Wydaje mi się że odkąd AT&T przejęło Time Warner strategia dla HBO się zupełnie zmieniła.Między innymi wejście w internet,
Zresztą ciekawy artykuł czego potrzebuje właśnie AT&T.I tu można wysnuć pewne wnioski skąd brak WB w HBO.http://variety.com/2017/biz/news/att-time-warner-all-parts-acquisition-1202620732/

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile tej kasy za to HBO płacisz?Dwa bilety do kina?Mało premier masz?

Dużo by nie powiedzieć bardzo dużo premier proponuje sprawdzić premiery np z ostatnich 3 tygodni https://forum.satkurier.pl/topic/417-nc-cp-o-hbo-hbo-2-i-hbo-3/page-135 o tym  że część jest np 8 letnich nawet nie będę wspominał.

 

Tak to oznacza.Stawiasz sprawę jakby to musiało być w płatnym kanale a nie musi.A meczów w VOD nie będzie nigdy więc też źle postawiłeś sprawę.

 

Nigdy nie mów nigdy były np takie przypadki http://natemat.pl/53849,cyfrowy-polsat-pod-pregierzem-krrit-mecze-kadry-w-pay-per-view-nielegalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie kiedyś interesuje mnie teraz ja ża HBO mam taką samą cenę a raczej miałbym bo od jakiegoś czasu nie abonuję co C+.Już nawet nie piszę o jakości technicznej czy ilości kanałow jaka jest w tych paczkach.Wspomnę tylko że jedna ma dodatkowo sport a i premier tygodniowo przeważnie więcej o tą np jedną dwie premiery.Nie liczę premier z np 2005 czy 2010 bo to żałosne na kanałach premium.Z ligową też były takie kwiatki tylko było to PPV np dla tych co nie maja paczki C+.Więc nigdy nie mów nigdy.Bo nie wiadomo czym nas jeszcze uraczą w przyszłości.Na dzień dzisiejszy to tracą prawa a cena np za takie HBO jest za wysoka.Piszę z pozycji abonenta NC+.Bo inni mogą tak pisać o C+ tylko oni maja wybór zmienić operatora i mieć inną cenę a w CP cena za HBO na podobnym poziomie.Do kablówek znacznie ograniczony dostęp więc nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt.Pakiet HBO HD HBO GO od pakietu Familijnego Max HD za 30zł, przy umowie na czas nieokreślony – 1m-c gratis*

NC+ to 25 zeta i zobowiązanie.Tylko po co mi zobowiązanie na kanały które nadają np 3 premiery tygodniowo rozumiem gdyby było jak kiedyś dodatkowo najlepszy boks.Wtedy można by przemyśleć sprawę.A taki Showmax nie jest dla mnie wart nawet 5 zeta bo nie interesuje mnie taka forma oglądania.Ja rozumiem że konkurencja duża i nie da się mieć dużej ilości praw.Tylko dlaczego kaanł premium na goszą jakość od tychz pakietów podstawowych i druga spawa powiedzmy 3-4 premiery w tygodniu więc w jakim celu paczka ma 3 kanał?Po to by cena była odpowiednia tylko czy abonenci coś dzięki temu zyskują?Niw wiem jakie kwoty sa wydawane za prawa filmowe ale HBO powiedzmy 20zł a Eleven ok.15 zł.Zastanawia mie kto wiecej wydaje na swój kontent myślę że ci co maja taniej swoja paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie kiedyś interesuje mnie teraz ja ża HBO mam taką samą cenę a raczej miałbym bo od jakiegoś czasu nie abonuję co C+.Już nawet nie piszę o jakości technicznej czy ilości kanałow jaka jest w tych paczkach.Wspomnę tylko że jedna ma dodatkowo sport a i premier tygodniowo przeważnie więcej o tą np jedną dwie premiery.Nie liczę premier z np 2005 czy 2010 bo to żałosne na kanałach premium.Z ligową też były takie kwiatki tylko było to PPV np dla tych co nie maja paczki C+.Więc nigdy nie mów nigdy.Bo nie wiadomo czym nas jeszcze uraczą w przyszłości.Na dzień dzisiejszy to tracą prawa a cena np za takie HBO jest za wysoka.Piszę z pozycji abonenta NC+.Bo inni mogą tak pisać o C+ tylko oni maja wybór zmienić operatora i mieć inną cenę a w CP cena za HBO na podobnym poziomie.Do kablówek znacznie ograniczony dostęp więc nawet nie wspominam.

Za wysoka dla Ciebie.Jeden bilet do kina za kilka filmów w mc plus seriale których sezon kosztuje 120 zł to wydaje się ze wrecz bardzo mało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wysoka dla Ciebie.Jeden bilet do kina za kilka filmów w mc plus seriale których sezon kosztuje 120 zł to wydaje się ze wrecz bardzo mało:)

Nieadekwatna do oferty miałem długo ale nie warto.Ja od kanałów premium filmowych mam inne wymagania niż oglądanie seriali.Za tą samą cenę mam MMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...