Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

roznica miedzy canal+ a hbo jest taka ze stacja z plusem ma dosc duza biblioeteke ale w wiekszosci sa to szity...

Canal+ ma bardzo zróżnicowaną ofertę. Od blockbusterów, po kino ambitne. Gusta są różne, dla jednego film będzie super, a dla innego kiepski. Pisanie, że większość filmów w Canal+ to szity, świadczy o tym, że nie masz pojęcia o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu film Pokłosie w Canal+ (zapowiedż na antenie stacji)

No to się teraz okaże, czy film jest wart uwagi. Bo coś ostatnio cicho o nim a Macieja "podeptano"

Tyle krytycy?

Moim zdaniem film średni, ale w USA zbiera świetne recenzje http://www.rottentomatoes.com/m/poklosie/.

 

Ale "Pokłosie" w USA to jest grane może tylko w jednym kinie, bo w Box Officie jego nie widzę. W dziennym rozdaniu nie zbiera nawet 100$ dochodów (tyle ma film na końcu tabeli). Pewnie na seans przychodzą kinowi twardziele, co oglądają wszystko co się rusza i recenzenci z przymusu. I czasem może znajdą się Polacy, jak dowiedzą się o projekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam swoje ''trzy grosze'' Otóż jakiś czas temu tak palnołem w tym temacie ze C+ z HBO sie dogadało co do ilości premier po cztery na daną opcje dodatkową/pakiet i za chwile okazuje sie ze obie ''niby konkurujące z sobą pakiety filmowe premium'' sa w jednej opcji dodatkowej dedykowane w nowej odsłonie ''nc+'' z dnia 8 listopada br. w opcji Superfilm+ ;-) I jak tu nie mówic o ''cichej zmowie'' ;-) My cztery dobre premiery wy cztery dobre premiery i ''łosie'' będą bulic nam za dwa pakiety a nie za jeden ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kiedy mam w kablówce VOD zastanawiam się serio nad sensem kanałów premium ;-).

Obejrzałem przez ostatnie dwa tygodnie Uniwersystet Potworny, Układ zamknięty i Człowieka ze stali - kosztowało to trochę ponad 30 zł. Wszystko w HD bliższym blurayowi niż TV (wiadomo, że niestety nie dotyczy to NC+ bo tutaj VOD jest w jakości marnego DIVX), super dzwiękiem no i co najmniej pół roku, jak nie więcej przed premierą telewizyjną "premium" i mniej niż pół roku po premierze w kinie.

 

Gdybym nie płacił za te wszystkie Canale, HBO i Cinemaxy to abo kosztowałoby mnie 60 zł mniej na luzie, więc zostaje na 6-7 świadomie wybranych filmów ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tyle ze Twoje VOD to tylko czasowy i jednorazowy dostęp do wykupionego filmu i tu jest minus a na korzyść czy to HBO czy C+ jest to ze można to sobie nagrać jak ma się PVR-a (co do jakości tych kanałów kolega ma racje ). Powiem tak jednemu pasuje taki stan rzeczy drugiemu taki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za 30 zł masz kilkanaście filmów, a w VoD tylko 3.

Kwestia podejścia. Jakość (obraz, dźwięk, zachowanie kinowego formatu) oraz możliwość obejrzenia pół roku wcześniej tego na co mamy ochotę, to dla wielu sensowniejsza opcja, niż średnio dwa dobre, starsze filmy + tona gruzu. Świetna końcówka 2012 obecnie przekłada się na niezłą ofertę, ale zaraz okaże się, że oprócz Warnera wytwórnie w '13 wypuściły znikomą ilość przyzwoitych produkcji. VoD zyskuje olbrzymią popularność na świecie, bo jeśli trzyma poziom i jest tani (np. rynek amerykański), to jest wymarzonym medium kinomaniaka. Na najlepsze premiery do kina (Gravity, 12 Years a Slave, American Hustle, itd.), a pozostałe filmy z wypożyczalni - dokładnie te, na które mamy czas i ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że to najsłabszy grudzień na HBO od lat. Obejrzę może z 3-4 filmy co nie jest dużym wynikiem.

Zgadzam się z Tobą.

Co do oferty filmowej polecam WYSOKĄ FALĘ, DJANGO (Hit!) a w CINEMAXIE ROBOT I FRANK. Po za tym zainteresowałem się tylko CO BYŁO A NIE JEST i KWARTET.

Myślę, że miedzy tym co było, a obecnie jest, to nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...