Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

C+: Dredd, Skyfall, Cloud Atlas, Les Miserables, Life of Pi, The Impossible, Moonrise Kingdom, Amour, The Perks of Being a Wallflower, End of Watch, Silver Linings Playbook (?), Master (?).

HBO: Django, Hobbit, Dark Knight Rises, Zero Dark Thirty, Looper, Argo, Lincoln.

 

Jeśli chodzi o filmy z tego roku:

C+: Oblivion, Elysium (?)

HBO: Pacific Rim, Man of Steel, Gravity

 

Dzięki. Elysium (Sony) nie będzie na Cinemax? Kurczę, tak widowiskowe filmy w telewizji będą wyglądać miernie.

Gdzie poleci jeszcze to?

 

Powinni puścić te wszystkie filmy w jednym miesiącu, bo tak szkoda zachodu z tymi kanałami, jak leci jeden dobry film na miesiąc.

Jaka waszym zdaniem będzie najmocniejsza premiera na kanałach premium w tym roku? Wiem, że wszyscy czekają na Mrocznego Rycerza, ale moim zdaniem będzie to Django.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobrze, że na C+ można też trafić na jakieś starsze pozycje. Jeszcze wielu, wielu filmów nie widziałem, a nie jestem aż takim maniakiem filmowym, że przerabiam każde premiery filmowe i to najlepiej od razu po wydaniu na DVD. Zresztą na HBO też puszczają starsze filmy (i to potrafią to zrobić dwa razy dziennie na jednym kanale, tego w C+ akurat nie ma).

 

Nie miałbym nawet nic przeciwko gdyby Canal+ zrobił jakiś dodatkowy kanał coś na wzór SKY Movies Greats (ostatnio puszczają wszystkie części Bonda, oj chętnie bym sobie odświeżył starsze części), choć z drugiej strony, podobną funkcję pełnią dwa kanały: Ale Kino+ i MGM HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobrze, że na C+ można też trafić na jakieś starsze pozycje. Jeszcze wielu, wielu filmów nie widziałem, a nie jestem aż takim maniakiem filmowym, że przerabiam każde premiery filmowe i to najlepiej od razu po wydaniu na DVD. Zresztą na HBO też puszczają starsze filmy (i to potrafią to zrobić dwa razy dziennie na jednym kanale, tego w C+ akurat nie ma).

 

Nie miałbym nawet nic przeciwko gdyby Canal+ zrobił jakiś dodatkowy kanał coś na wzór SKY Movies Greats (ostatnio puszczają wszystkie części Bonda, oj chętnie bym sobie odświeżył starsze części), choć z drugiej strony, podobną funkcję pełnią dwa kanały: Ale Kino+ i MGM HD.

Zgadzam się z tym w 100%. Też uważam że mają miejsce (5 kanałów na których mogą emitować filmy) nie tylko na nowości a także na starsze filmy. I też zawsze podaję przykład paczki SkyMovies gdzie w kanałach tematycznych (SkyMoviesAction, Dramas, Sci Fi itp.) emitowane są także starsze filmy. Jak również mają kanał poświęcony tylko klasyce filmowej. Nieraz można starszy film obejrzeć po raz pierwszy w HD.

 

Co do C+ to przydałoby się także więcej emisji 3D. Już wiele razy musiałem ściągać film emitowany na C+ z torrentów, żeby obejrzeć go w 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę , sobie tak , że jeśli włodarze Canal + nie zmienią systemu emitowania premier (ostatnio naszła ich ochota na emitowanie dziwnych filmów i to nawet nie jest kino niezależne , tylko jakieś nijakie ) to spodziewam się ,że wytwórnie filmowe (dystrybutorzy też), z którymi Canal + ma podpisane umowy , mogą :

 

1) rozwiązać z umowę z C+ i przejść do HBO ;

2) rozwiązać z umowę z C+ i utworzyć nowy kanał premium , coś na wzór SHOWTIME.

 

No chyba , że włodarze C+ zaczną wprowadzać , jakieś zmiany w ramówkach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Canal+ Hobbit, Skyfall i Prometeusz, a na HBO Frankenweenie, Mroczny Rycerz Powstaje i 4 sezon Zakazanego imperium. Są już reklamy. Miesiąc ujdzie.

Zapowiada się wyśmienity miesiąc dla kinomaniaka, ale powiem szczerze, że taki Skyfall czy Mroczny Rycerz to myślałem, że zostanie przechowany do świąt, a tutaj już we wrześniu dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...