Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym npremium to jeszcze tak nie mów hop, kolego PIOOLE, bo myślenie życzeniowe nie popłaca ;-). Dla nC+ jest jak najbardziej na rękę utrzymywanie dodatkowego pakietu kanałów premium ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdym razie po opublikowaniu lutowych premier HBO jestem poprostu załamany. To jest kanał premium. Mam HBO już kilkanaście lat i chyba tak słabego miesiąca jeszcze nie było. Może trzymają tez premiery na nową ofertę NC by walczyć z nową ofertą Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już pewne, że znika nPremium, ale widzę, że niektórzy dalej się łudzą.

Ty to kolego niedawno pisałeś, że marka "n" też znika, a mamy teraz nC+, więc zamilcz ;).

Po pierwsze, to nie ja pisałem, po drugie marka n znika (nc+ to zupełnie nowy podmiot), a po trzecie to uważaj jak się odzywasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłóćcie się, tylko zastanówcie się jaki jest sens utrzymywania nPremium i Canal+, na których filmy coraz częściej się powtarzają. A do tego promocja dwóch marek kosztuje (2x te same koszty), a duże kablówki nie chcą wprowadzić nPremium :D:D:D

 

Jeśli już będą chcieli zrobić dwa pakiety premium to zrobią je pod marką Canal+, np. Canal+ Sport i Canal+ Film :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax został stworzony po to, aby mógł być udostępniony n i CP, bo wtedy HBO było na wyłączność w Cyfrze+.

Naprawdę? Czechy, Słowacja i państwa bałkańskie też z tego powodu mają Cinemax? Oczywiście Cinemax pojawił się najpierw w CP, ale raczej nie z powodu wyłączności Cyfry+ na HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax istnieje na całym świecie od USA poprzez Amerykę południową po Azję i kraje europejskie. U nas może powstał akurat w momencie takim gdy była wyłączność na HBO, ale to nie ma nic z tym wspólnego. Jak by nie patrzęć to na świecie HBO emituje nowości, a Cinemax głównie starze pozycje z domieszką paru nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już pewne, że znika nPremium, ale widzę, że niektórzy dalej się łudzą.

 

Skąd ta pewność? Było jakieś oficjalne info w tej sprawie? Ja jestem przekonany ,że będzie tak jak mówią koledzy o HBO i CInemax.Utrzymanie nPremium będzie w interesie tej nowej platformy bo to dodatkowe dojenie kasy z abonentów.

 

Co do premier lutego w HBO to jest to najgorszy miesiąc od kiedy mam ten kanał ,a mam go już 8 lat.Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co utrzymywac stare kanały, kiedyś wszystkie filmy zmieściły sie na dwóch kanałach (canal+) i myślę że tez tak powinno to być tylko npremium odwalił lipe że stworzyli 4 kanały nie wiadomo po co tylko na powtórki z tego co widać. Niech stworzą dwa kanały filmowe i basta. po co więcej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało?? kiedyś gdy canal+ posiadał wytwórnie,( które kupiła nka) mając dwa kanały wszystko się mieściło, powtórki też były. nie wiem dokładnie jak jest w sprawach licencji ale można chyba wykupić mniejsza ilość emisji danego filmu za co i $ mniej wydadzą i ludzie będą zadowolenie. Bo po co powtarzać film przez pół roku skoro można powtórzyć go przez miesiąc od premiery z mniejsza ilością emisji??- wtedy wszystko jest świeże nie jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac że wszędzie znajdzie się jakiś ostatni bastion obrony nPremium...

 

Ta paczka jest teraz za 10 zł (obniżka z 35 zł o czymś świadczy )

brak premier (w chwili obecnej dostali to co c+ już miał ),

brak logiki żeby były 4 kanały(po co?)

brak odpowiedniego pr ,

brak nPremium(nie wspominając o nP 2,3 i 4) lub odpowiedniej ekspozycji w programie tv papierowym

 

Pozostawienie nPremium to zatwierdzenie bałaganu w nowej platformie. Będzie tu chęc do usunięcia marki n raczej.

Prawa przejdą do C+ i cena pójdzie w górę za tą opcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...