Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zabieg czysto marketingowy...byl canal+ film HD w ktorym bywaly dni z enie bylo ani jednego filmu w HD teraz sa dwa tego rodzaju "kanaly"....szkoda miejsca na tr. skoro stacja nie inwestuje w materialy HD no ale rozglosu narobili a widac dla nich tylko to sie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie dotyczącze napisów w Canal Plus HD. Więc w sobote nagrałem film Notorius na Canal Plus HD i jest ścieżka dźwiękowa angielska Dolby 5.1, ale nie włączaja się napisy na Philips PVR. W poniedziałek w nocy nagrałem ten sam film na Canal Plus Film HD, przed chwilą sprawdzałem i na angielsiej ścieżce 5.1 są polskie napisy.

 

I stąd moje pytanie, czy to standard i na Canal Plus HD nie ma napisów czy to był wyjątek? Czy tylko jeśli chce obejrzeć oryginalną ścieżke dźwiękowa z polskimi napisami to jedynym kanałem jest Canal Plus Film HD?

 

 

Dziękuje ślicznie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie lecz od razu biję się w piersi (moje choć wolałbym jakieś ładne kobiece :oops: ) jeśli to złe miejsce na moje pytanie ale w innych działach nie znalazłem informacji a ten dział wydaje mi się najodpowiedniejszy.Przeglądałem tez strony Cyfry.

Otóż dzwoniła do mnie dziś pani z Cyfry i proponowała CANAL+ (opcje) do mojego pakietu (patrz podpis) z tym że nie chciała mi zdradzić gdzie jest pełny opis tej promocji - najlepiej opis do ściągnięcia w pdf ze strony Cyfry.

Zachwalała ofertę, standardową wyklepaną na pamięć formułką jakby była po praniu mózgu a ja nie znoszę takiego gadania które mi "śmierdzi" akwizytorem nachodzącym człowieka w domu!

Chodzi o Canal+ (lub sport, do wyboru) z rabatem do lipca (18zl miesięcznie z tego co pamiętam) ale w lipcu mogę zrezygnować.

Ja się nie zdecydowałem bo nie lubię się zgadzać "w ciemno" bez przeczytania warunków ale teraz się zastanawiam...może źle zrobiłem?

Czy ktoś zna szczegóły tej promocji? Mnie pani z Cyfry poinformowała ze nie ma regulaminu dostępnego na stronie bo to jest promocja telefoniczna dla abonentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikelonsky jest takie coś Canal+ lub Canal+ HD ze zniżka na 4 lub 6 miesięcy. Ja sam skorzystałem ze zniżki na Canal+ HD na 4 miesiące płacąc 19.90. Po tych 4 miesiącach można zrezygnować tzn w ostatnim miesiącu dzwonisz i prosisz o wyłączenie opcji Canal+ lub przedłużenie na takich samych warunkach. Sama oopcja Canal+ bez HD kosztowała 15 zł. Nie wiem jak jest teraz , ale jak chcesz to wystarczy że zadzwobnisz na infolinie Cyfry+ i tam się wszystkiego dowiesz i bedziesz mógł sobie włączyć tą opcje. pozdro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za informacje. Cóż, gdyby konsultantka Cyfry bardziej skoncentrowała się na wyjaśnieniu mi szczegółów oferty a nie recytowała kolejne etapy wykutej na pamięć formułki jak to mi się zrobi dobrze kiedy z tej oferty skorzystam (którą pewnie kazali Jej wykuć szkoleniowcy-marketingowcy...) to by Cyfra zarobiła a tak zarobi jeśli będzie mi się chciało zadzwonić na infolinie ale czy będzie mi się chciało wiedząc ze nie mogę wiedzieć wcześniej na 100% w co się pakuje? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...