Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

We październiku 2010 roku w HBO: "Piekło pocztowe" (3 października), "Mały Nowy Jork" (10 października), "Michael Jackson: This Is It" (17 października), "Metro strachu" (24 października) "Prawo zemsty" (31 października) oraz "Street Fighter: Legenda Chun-Li" (1 października), "Zakochane zwierzęta" (2 października), "Szukając siebie" (4 października), "Kochanek w szafie" (4 października), "Rącze konie" (7 października), "2:22" (8 października), "Przystanek Manhattan" (11 października), "Wspólne zdjęcie" (14 października), "Skradzione życie" (15 października), "Zaginiony skarb Templariuszy 3 (18 października), "Harold" (21 października), "Bank" (22 października), "Ścigając marzenia" (25 października), "Każdy chce być Włochem" (28 października), "W sieci kłamstw" (29 października).Także w październiku 2010 roku w HBO kontynuacja czwartego sezonu serialu "Dynastia Tudorów" oraz drugiego sezonu serialu "Wyposażony", z kolei na antenie HBO Comedy kontynuacja serialu "Pępek świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy była o tym mowa ale kurcze od momentu zmiany loga na kanałach HBO, a zwłaszcza HD jakość jest rewelacyjna. Wreszcie mogą konkurować z C+.

Czy może ktoś potwierdzić tą informację? Jak obecnie wygląda sprawa jeśli chodzi o jakość wizualną poszczególnych programów z paczki HBO HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=Niestety z powodu braku możliwości edycji muszę napisać post pod postem=

 

Szczegółowy wykaz premier listopada w Canal+ :

 

- Moja krew (2010)

- 13 Dzielnica - ultimatum (2009)

- Funny People (2009)

- Mama w opałach (2009)

- Fighting (2009)

- 9 (2009)

- The limits of control (2009)

- Galerianki (2009)

- Gamer (2009)

- W obliczu przeznaczenia (2009)

- Zagłada planety ziemia (2009)

- Millennium - Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet (2009)

- Fame - Sława (2009)

- Ulice we krwi (2009)

- 12 mężczyzn z kalendarza (2009)

- Dziewczyna z pociągu (2009)

- Kochankowie (2008)

- Czarny balonik (2008)

- Będzie głośno (2008)

- Dzień, który odmienił twoje życie (2008)

- Już mnie nie kochaj (2008)

 

Zobaczymy także nowe ocinki seriali Mentalista II, Rockefeller Plaza 30 IV, Magia kłamstwa II, Uczciwy przekręt II i Eureka IV.

 

 

Myślę, że listopad zapowiada się dosyć ciekawie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole strony internetowej hbo.pl, wśród różnych logosów, pojawiło się HBO GO.

Cóż to może oznaczać?

 

 

EDIT:

Cytat z Internetu: Na początku lutego grupa medialna Time Warner, do której należy HBO, ogłosiła plany utworzenia HBO GO - witrynę podobną do Hulu, która umożliwiałaby dostęp online do filmów i programów telewizyjnych HBO. Oczywiście nie wszystkim - możliwość ta byłaby oferowała wyłącznie subskrybentom HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

taiszo... masz rację, tytuły, obsada, hałas medialny wokół tych filmów- to mnie skusiło. Inna sprawa oczekiwanie gdy zasiada się do oglądania, zupełnie inna PO...

niestety dotyczy to większości tytułów.

Pisząc krytycznie o tych filmach artykułuję swe rozczarowanie (a w wielu przypadkach uprzedzam Wasze) , nie ma to nic wspólnego z oceną C+ . Bardzo dobrze, że te tytuły stosunkowo szybko pojawią się na antenie.

verse - czeski film jak wytłumaczył kolega wyżej = "nikt nic nie wie" , a dzisiaj jest takie modne powiedzenie "ALE, o co chodzi?, albo jeszcze inaczej: po obejrzeniu, rozglądasz się po izbie i udajesz, że zrozumiałeś o co w filmie "biegało".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery HBO na listopad:

W listopadzie 2010 roku abonenci HBO Polska w ramach niedzielnego pasma Megapremiera zobaczą: komedię z Johnem Travoltą i Robinem Williamsem w rolach dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą biznesmenów "Stare wygi" (7 listopada), dramat z Robertem De Niro w roli głównej "Wszyscy mają się dobrze" (14 listopada), dramat "Zakochany głupiec" (21 listopada) oraz zmuszający do myślenia widowiskowy film science fiction wyprodukowany przez Petera Jacksona "Dystrykt 9" (28 listopada). Dodatkowo w niedzielę HBO pokaże czeską komedię "Do Czech razy sztuka" (21 listopada) oraz polski dokument - "Trans-akcja".

 

Pozostałe premiery filmowe miesiąca w HBO: "Houdini: Magia miłości" (1 listopada), "Kelnerzy 2" (4 listopada), "Władcy wojny" (5 listopada), "E=MC2" (8 listopada), "Kocham kino" (8 listopada), "Elizabeth: Złoty wiek" (11 listopada), "Szkoła zgorszenia" (12 listopada), "Rudo i Curs" (15 listopada), "Dean Spanley" (18 listopada), "Appaloosa" (19 listopada), "Grobowiec diabła" (19 listopada), "Nastolatki" (22 listopada), "Rzeźbiarz" (25 listopada), "Tobruk" (26 listopada), "Popiołki" (29 listopada)

 

źródło: media2.pl

 

Cóż miesiąc średni, oprócz niedzielnych megapremier nic ciekawego, a traktowanie E=MC2 jako premierę, to już w ogóle... Szczególnie cieszę się z filmu "Dystrykt 9", bo dużo dobrego o nim słyszałem, a nigdy nie miałem okazji go obejrzeć. Na pewno można się spodziewać mocnego grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania z góry dzięki za odpowiedz.

1. Czy Hbo pokazuje filmy z wytwórni Touchstone Pictures

2. Czy film PLan B z Jenifer Lopez który wyprodukowała telewizja CBS ( ma z nią umowę N-ka) ale na okładce DVD widziałem znaczek Sony czy ten film będzie w N czy w HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...