Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szymon Sokół zapodał rozpiskę na kwiecień, wyczekiwana przez forumowiczów Tonya Harding istotnie wreszcie zagości na ekranach :)

 

Bezlitosne miasto; Czworo dzieci i Coś; 25 lat niewinności; Jestem najlepsza. Ja, Tonya; Gang zwierzaków; Zieja; O czym marzą zwierzęta; Królowe życia; Framing Britney Spears; Urwis; Judy; The High Note; Gorący temat; Turu. W pogoni za sławą; Anioł stróż 1917; SamSam; Countdown; Ziemia Święta; American Pie Presents: Girls' Rules; Park grozy; W krainie Malawów; You Should Have Left; Roads; Guwernantka; Zakochany geniusz; Siła marzeń; Law & Order: Organized Crime (serial); Pereval Dyatlova (serial)
  • Popieram 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie się obudzili :)  I stoi to w dużej opozycji do wypowiedzi @lukas_k bo ramówka jest lepsza niż w niektórych "normalnych" miesiacąch.

Kilka głośnych filmów ("1917", "Ja, Tonya", "Judy", "25 lat niewinności", "Gorący temat"), do tego świeży dokument o Britney Spears.

 

Kolejne "Prawo i Porządek" to też świeżutka rzecz, premiera 1 kwietnia. Tylko czy to jest serial pasujący do stacji premium? Ja to raczej bym widział w TV4 ;)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil2505 napisał:

@Brady Swoją drogą - na platformie Amazon Prime Video pojawił się polski film z Monolithu - "Futro z misia". 

To nie jedyna premiera z Monolithu. W Amazonie pojawiły się też filmy z gatunku DVD only od tego dystrybutora: "Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci" i "Arkansas".

Czyli są jest już prawie wszędzie ze swoimi filmami ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

A podziękował, skorzystam.

:-)

42 minuty temu, Lubie kino napisał:

Dzięki Nibelung za rozpiskę :)

W kwietniu polecam Państwu przede wszystkim: "
Jestem najlepsza. Ja, Tonya", "Gorący temat", "25 lat niewinności". Dodatkowo: "Judy", "1917" i "Roads" Miesiąc dobry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lubie kino napisał:

Jeśli to aluzja jakaś to proszę przejrzeć moje wypowiedzi. Dobrze wiedziałem że będzie co raz trudniej stworzyć ramówke. A filmów jest sporo ciekawych które nie miały swojej premiery: "Uncle Frank", "Materna", "The personal history of David Copperfield", "The Cuban", "Sublet", "Escaping the Madhouse", "Low Tide", "The F**k it list", "Adopt a highway" "Outpost", "Blackbird".... I wiele więcej. A to tylko wymienione amerykańskie filmy. A co dopiero tworzyć ramówke dla Cinemax z kinem światowym. Problem jest taki że może powinni poszerzyć umowy z innymi podmiotami. 

 

Nie lubię ciągłych narzekan. Tutaj "takowe" się pojawiają (nie kieruje tego do Ciebie). Wolę stwierdzac fakty. A fakt był taki ze w zeszłym roku HBO miało dobra ofertę.

 

Hmm ciekawe czy ktoś z HBO Polska tutaj na forum zagląda :)... 

 

Miłego dnia :D

Nie kierowałem tego do ciebie, po prostu tak mi się skojarzyło, jak wiele osób już w tamtym roku zwracało uwagę, że będzie cienko w tym roku, ale nie brakowało głosów, że mocno przesadzamy i będzie dobrze. Trzeba się przyzwyczaić niestety, że czeka nas mega dużo powtórek i rzucanie ochłapów. 

 

1 godzinę temu, bugmenot napisał:

Zdecydowanie się obudzili :)  I stoi to w dużej opozycji do wypowiedzi @lukas_k bo ramówka jest lepsza niż w niektórych "normalnych" miesiacąch.

Kilka głośnych filmów ("1917", "Ja, Tonya", "Judy", "25 lat niewinności", "Gorący temat"), do tego świeży dokument o Britney Spears.

 

Kolejne "Prawo i Porządek" to też świeżutka rzecz, premiera 1 kwietnia. Tylko czy to jest serial pasujący do stacji premium? Ja to raczej bym widział w TV4 ;)

Bo jeszcze przechomikowali trochę filmów z poprzednich miesięcy ;) Ale fakt, całkiem niezła ta ramówka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lukas_k napisał:

Nie kierowałem tego do ciebie, po prostu tak mi się skojarzyło, jak wiele osób już w tamtym roku zwracało uwagę, że będzie cienko w tym roku, ale nie brakowało głosów, że mocno przesadzamy i będzie dobrze. Trzeba się przyzwyczaić niestety, że czeka nas mega dużo powtórek i rzucanie ochłapów. 

 

Bo jeszcze przechomikowali trochę filmów z poprzednich miesięcy ;) Ale fakt, całkiem niezła ta ramówka. 

Ok :D a po za tym podaję inne jeszcze tytuły może wkrótce np. w HBO ujrzymy :D : "Mogul Mogwil" "The Laundromat", "Dream Horse", "Calm with Horses", "I see you", "Jexi", "Fatman", "Brittany runs a marathon", "The Last black man in San Francisco", "Shirley", "Shiva Baby" ... i tak dalej hehe Naprawdę jest jeszcze masę filmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan kina i widząc co HBO puści w kwietniu to pozostaje ubolewać 🙁 a wszystko przez tą chora pandemie która zamknęła kina i przerwano zapowiadane produkcje. 

Nie było Obecności 3 i Czarnej Wdowy i wielu innych zapowiadanych produkcji niestety. 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Brady napisał:

Mnie zastanawia, czy na HBO GO pojawi się po 4 miesiącach np. Mortal Kombat, czy właśnie Obecność 3 - tak jak to ma miejsce w przypadku Wonder Woman. Ciekawe jest też to, kiedy pojawi się Tenet, czy Scooby Doo. 

Wszystko zależy od otwarcia kin. Multipleksy są nadal  zamknięte. Na oficjalniej stronie jednej z sieci widnieje wspomniany wcześniej " Wonder Woman" z nagłówkiem " wkrótce " . Jeżeli otworzą będzie ciekawa sytuacja film może mieć premierę w kinie i HBO GO a jak pozostaną zamknięte to będą trafiać kolejne produkcje na serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Czyli oprócz kolejnego sezonu  " Opowieści podręcznej  , kolejna propozycja która chętnie obejrzę.

Ciekawe czy w tym roku doczekam się 2 sezonu " Przybyszów"..

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od mniej więcej 2 lat kilka osób wypisuje, że to już koniec Disney'a w HBO :P 

Jakoś nic z tych zapowiedzi nie wynika.

To, że HBO się chwali na fanpejdżu umową to już daje do myślenia, że ona trwa w najlepsze i ma się dobrze.

Może dojdzie do takiej sytuacji, że disney pojawi się w hbo max. Nie wykluczam.

A dlaczego ? Ano dlatego, że d+ coś nie ma ochoty podać łaskawie daty wejścia do Polski.

Kolejny dowód, że to nie nastąpi tak za chwilę jest chociażby w postaci emisji serialu BIG SKY w fox. To oryginalna produkcja z myślą o d+/star.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney+ nie wchodził do Polski przez brak praw do pierwszej emisji filmów. Oczywiście mogli wystartować tylko z originalsami i starszymi produkcjami, jednak zrobili inaczej. Prawdopodobnym terminem startu D+ jest druga połowa tego roku.
Big Sky nie był produkowany z myślą o Star, tylko dla ABC przez 20th Television. Dostał on tylko etykietkę Star Original na rynkach gdzie jest obecny Star.
Zarówno Disney+ jak i ABC, 20th Television oraz polski Fox należą do Disneya, stąd premiera tego serialu na naszym Foxie



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawienie się Disney+ nie wyklucza współpracy HBO z Disneyem na różnych polach. Przeca jeśli się "zamkną" to nie zdobędą milionów od nadawców TV. Sorry, ale w VOD jescze nie dominuje. No chyba, że w tym wątku, ale to nie 40 mln Polaków :)

 

Viaplay też kozaczy, kupił prawa za miliony monet, a teraz strasznie rozmawia z nadawcami TV. Wiedzą, że ci co mają kablówkę to mało chętnie wykupią kolejny serwis VOD. Wiec muszą szukać rozwiązań. Kto ma tradycyjną TV obejrzy w TV, a kto nie ma to sobie kupi online. I kasa leci :)
 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się. Jeśli Disney,Star+ miałby wejść za chwilę to taka produkcja jak np. Big Sky byłaby oszczędzana przez chwilę, żeby była dana jako zachęta w Star.

Myślę, że pojawienie się Disney + wyklucza współpracę z HBO. W tym momencie stanie się konkurencją. 

Z resztą zobacz jak Disney traktuje Mandaloriana np. zamiast dać go w naszym HBO to woli chomikować. To wskazówka, że wspópracy potem nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...