Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Premeiry pażdziernika 2016 w HBO:

2.10 20:10 NO ESCAPE (2015)(Owen Wilson i Pierce Brosnan w rolach głównych)

6.10 20:10 Seks według Eda (Kino Świat) (2014) (w roli głównej Haley Joel Osment)

9.10 20:10 OBCE NIEBO (NEXT FILM) (2015) (w rolach głównych Bartłomiej Topa i Agnieszka Grochowska)

W Cinemax 2.10 o 20:00 film Disneya CZAS PRÓBY (2016) (w rolach głównych Casey Affleck,Chris Pine i Eric Bana) a w Cinemax 2 9.10 o 20:30 Nawet Góry Przeminą (2015)

Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekamy na brak premier filmowych, ale coś tam zawsze jest, jak zapoznałem się z premierami na jesień w NTC to się dopiero załamałem. Pewnie ktoś powie ze tam za darmo a tu się płaci, ale jak nie zapłacisz to nic ciekawego i w miarę nowego legalnie nie obejrzysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, na TVN, Polsacie, a nawet na Pulsie (ale w mniejszym stopniu) znajdziesz sporo filmów dwa lata po premierze kinowej, te same, które rok wcześniej były na C+ i HBO. Wcześniej się nie da.

Co do ilości premier, to więcej po prostu nie ma.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać chyba kolejną negatywną zmianę w Canal+. Patrzę w program i od najbliższego tygodnia nie ma już wtorkowych oraz środowych premier na C+ Film. Zazwyczaj nie były to filmy najwyższych lotów, ale czasami dało radę coś wybrać. Ta zmiana oznacza, że na C+ Film nie będzie już chyba żadnych premier.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać chyba kolejną negatywną zmianę w Canal+. Patrzę w program i od najbliższego tygodnia nie ma już wtorkowych oraz środowych premier na C+ Film. Zazwyczaj nie były to filmy najwyższych lotów, ale czasami dało radę coś wybrać. Ta zmiana oznacza, że na C+ Film nie będzie już chyba żadnych premier.

To tylko jednorazowa sytuacja. W tym tygodniu w ramach "Wspomnienie lata" zostaną pokazane we wtorek i w środę 2 filmy powtórkowe. Natomiast w kolejnym tygodniu wtorkowe i środowe premiery również będą pokazywane w Canal+Film. W przyszłym tygodniu będą nawet 3 premiery w C+Film (poniedziałek, wtorek, środa). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premeiry pażdziernika 2016 w HBO:


2.10 20:10 NO ESCAPE (2015)(Owen Wilson i Pierce Brosnan w rolach głównych)


6.10 20:10 Seks według Eda (Kino Świat) (2014) (w roli głównej Haley Joel Osment)


9.10 20:10 OBCE NIEBO (NEXT FILM) (2015) (w rolach głównych Bartłomiej Topa i Agnieszka Grochowska)


13.10 20:10 Tadż Mahal (2015)


16.10 20:10 CREED.NARODZINY LEGENDY.(2015) (Forum film Poland) (w rolach głównych Sylwester Stallone i Michael B.Jordan)


W Cinemax 2.10 o 20:00 film Disneya CZAS PRÓBY (2016) (w rolach głównych Casey Affleck,Chris Pine i Eric Bana) i 14.10 o 20:00 horror WIDZĘ,WIDZĘ (2014) a w Cinemax 2 9.10 o 20:30 Nawet Góry Przeminą (2015)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się na wakacjach aby wziąć od września pakiet Entry z Canal+ ale powalająca :wink: liczba premier na razie zniechęciła mnie od tego zamiaru znalazłem raptem 3 filmy, jak za 70 zł to trochę mało, pamiętam jak premier i to liczę takie które mnie interesowały było co najmniej każdego miesiąca po 10-12 filmów, nie mogłem nadążyć z oglądaniem a teraz.... Zawsze we wrześniu było mocne uderzenie a potem w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO moim  zdaniem  dominuje   jako  kanal  premium   co  do  canal +  narobili  tych  kanalow  6   prawa  sportowe  stracili   oraz  niektore  wytwornie   daliby  sobie  spokoj   i  odpuscili  tego  Universala oraz  Foxa   aby  mogl  powstac  jeden  konkretny  kanal  filmowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...