Skocz do zawartości

Wasze ulubione stacje TV


sorni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najczęściej oglądane przeze mnie kanały (kolejność bez większego znaczenia) :

TVN, Polsat, TVP 1, TVN 24, CANAL+, CANAL+ Sport, Eurosport, Planete, National Geographic, Discovery, History

 

Trochę rzadziej:

TVP 2, TVN Warszawa, TV 4, Nat Geo Wild, Animal Planet, Discovery Science, VH1 Europe, Rebel TV

 

Reszta od czasu do czasu, jak trafię na coś ciekawego. Chociaż jest też sporo kanałów, których nie oglądam w ogóle (chętnie bym wymienił, ale to by było niezgodne z tematem :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przede wszystkim są to kanały sportowe: Eurosport, Polsat Sport, TVP Sport, Eurosport 2, Polsat Sport Extra, Orange Sport Info, Polsat Futbol, nSport. Do tego trzeba dołączyć dwa kanały ogólnotematyczne TVP czyli "Jedynkę" i "Dwójkę" oraz kanał informacyjny Polsat News. Troszkę rzadziej oglądam FOX'a, Comedy Central, TVN 24 oraz Discovery HD Showcase. Zapomniałbym, ostatnio dosyć często oglądam Polsat Sport News Test. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN7, TVN24, TV Puls, Polsat2, Polsat Sport, Polsat Film, Kino Polska, TVP Seriale, Disney Channel, Disney XD, Nickelodeon, Animal Planet, Discovery Channel, National Geographic, TVN Turbo, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Polonia, TVP HD, FilmBox HD, ARD, ZDF, RTL, RTL2, Super RTL, VOX, Sat 1, ProSieben.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie: Kino Polska, Canal+ HD, Canal+ Film HD, Ale kino+ HD, TVP Seriale, TVP Kultura, TVP Historia, Cinemax HD, Filmbox HD, HBO HD, MGM HD, TCM, TV 1000, Polsat.

 

Zagraniczne: ARD, WDR, ZDF, RTL, RTLII, VOX, Sat1, ProSieben, Alpha, Arte, BBC World, CNN, Beate Uhse TV, Private Spice, XXL, Chasse & Peche, Goldstar TV, Hit24, e4ME TV, Deluxe Music, VIVA, Kabel1, M6, MCM, MCM TOP, MDR, NRJ Hits, M6 Music Hits, Fashion TV, France2, France3, TF1, N24, TPS Star, Phoenix, RBB, Tele5, Sky Action, TNT, TV5 Monde, EuroNews, W9, Direct8,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione stacje to:

Dubai Sport HD, Dubai Sport 1, Dubai Sport 2, JSC Sport, Eurosport, Kuwait Sports Plus, MBC 2, MBC 4, MBC Action, MBC Max, Dubai One, Trace Tropical HD, Trace Urban International HD, Planeta HD, Òcko, The Voice Bulgaria, Scuzz, Propeller TV, Clubland TV, Eska TV, Disco TV, Akilli TV i kilka innych

 

Jak widać wybrałem tylko kanały FTA

sdl6wh.jpg21l67o6.jpgdzfn0z.jpg5dm7hf.jpg2r4phzq.jpg2cmray8.jpgt0q62v.jpg5otwrn.jpgqna13d.jpg1zfug78.jpg1zba04g.jpg2m9on9.jpg5koi2x.jpg16huscm.jpg120rt5l.jpg33ngryh.jpg157fw4.jpganov20.jpg2s6pn2f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pakiet Kompakt w Cyfrze+, do tego uzywam tez TnK SD podczas LM.

 

- Canal+ Sport

- Canal+ Gol

- Canal+ Weekend

- Eurosport

- Eurosport 2

- Orange Sport

- Sportlub

- Canal+

- Canal+ Film

- Ale kino+

- Planete+

- National Geographic

- Discovery Channel

- Discovery Science

- Travel Channel

- nSport [TnK SD]

 

Sa tez kanaly, ktore ogladam sporadycznie (w nawiasach info, dlaczego ten kanal jest jeszcze u mnie na liscie):

- Comedy Central (Pingwiny z Madagaskaru, Jak poznalem wasza matke, Teoria wielkiego podrywu)

- TVN Turbo (Puchar Polski)

- TVP1 (mecze reprezentacji Polski)

- Polsat/TV4 (Liga Mistrzow/Liga Europejska)

- Puls/TV6 (popoludniowe bajki)

 

Nie mam dostepu, ale chetnie bym ogladal:

- Nickelodeon (premiery Pingwinow z Madagaskaru)

- Boomerang (bajki z mojego dziecinstwa)

- National Geo Wild

- Animal Planet

- Discovery Historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...