Skocz do zawartości

Wasze ulubione stacje TV


sorni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Zagraniczne: ARD, ZDF, Aztv, Lider TV, Ictimai TV, Adjara TV, Shant TV, Al Rasheed, Dubai Sports, Abu Dhabi Sport, Arriadia, Sport Channel, Rai Sport Piu, Planeta Sport, Payam :P , RTL, DW-TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

U mnie dużo ich jest: Polsat, Polsat 2, Polsat News, TVN, TVN 24, TVN Turbo, Boomerang, Cartoon Network (nocą, bo lecą popularne kreskówki), Jetix Play (Dzieciaki z klasy 402, Świat Według Ludwiczka), TVP Sport, Polat Sport, Polsat Sport Extra, Eurosport, Eurosport 2, HBO, HBO 2, HBO Comedy, TVP 1, TVP 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ogólnopolskie: TVP 1,TVP 2, Polsat, TVN (czyli wychodzi, że lubię wszystkie :lol: )

2. Informacyjne: Polsat News, TVP Info, TVN 24 (od czasu do czasu)

3. Sportowe: Polsat Sport, Eurosport, Canal + Sport

4. Filmowe: HBO (HD), Canal +, Filmbox (Extra/HD), MGM HD, Kino Polska

5. Serialowe: AXN, BBC Entertainment, Comedy Central

6. Popularnonaukowe (dokumentalne): National Geographic, BBC Knowledge, Discovery World, Discovery Science, TVP Historia

7. Muzyczne: VIVA polska, 4funTV

8. Motoryzacyjne: TVN Turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to preferuję wyłącznie zagraniczną telewizję, co zresztą chyba widać na Forum ;) Z polskich to wyłącznie TVS, czasami może jeszcze TVN, inne polskie kanały, które oglądam mieszczą się w granicach błędu statystycznego, więc nie ma sensu ich podawać :lol:

 

Co do innych ulubionych stacji TV ;)

 

Na pierwszy ogień idzie telewizja Made in Germany, z których najczęściej oglądam kanały produkcji ProSiebenSat1, Tele5, Anixe SD, RTL2, Ard, ZDF, a z tematycznych: Deluxe, Arte, D MAX i Dr. Dish.

Następnie telewizja z Ukrainy, w tym chyba najczęściej Novy Kanal, 1+1, Gumor TV/Babay, oraz tematyczne: QTV, MTV Ukraine i Engilsh Club.

 

Także filmowe kanały angielskie: CineMoi, Zone Horror, Zone Thriller, True Movies i Movies4Men, a spośród muzycznych: ClublandTV, Chart Show, The Vault, Bliss, Flaunt i Flava.

 

Jest jeszcze kilka innych, np. MTV Adria. Bardzo mi się podoba egzotyka z Astry 28.2E, ale najbardziej 9X i 9XM, a także arabski kanał Arrai z 9.0E.

 

Wymieniłem dość sporo kanałów, nie wszystkie regularnie oglądam, ale podałem te, które najbardziej mi przypadły do gustu i na które chętnie się zatrzymuję przy pstrykaniu pilotem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje ulubione to:

 

1. Gotv - jedyna stacja FTA która jeszcze jakoś gra - najczęściej przeze mnie oglądana (od kiedy na 4fun.tv nie ma 4fun.rocks)

2.MTV Germany - zdarzy mi się tam czegoś posłuchać

3.VIVA Germany - tak jak wyżej tylko rzadziej

 

Oprócz tych to: Hitradio O3, Allmusic, 4fun.tv, Viva Polska, Imusic1

 

i jeszcze MTV TWO jak odkodują xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...