Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co zrobili ci panowie to jest nie tylko skandal, ale wręcz całkowita kompromitacja.

Nazwa Rebel TV z czymś się zawsze kojarzyła i była rozpoznawalna.

A co to niby znaczy "RBL" ??

Skrót? Od czego? "Robaczki Bounsują Losowo" ?

Jak wszystkie kanały z tej stajni, ten również się stoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy trzeba powtarzać:

 

Na czas teledysków nagranych w formacie 4:3 flaga WSS nie jest wyłączana, jest tzw. pillarbox.

 

I to wystarczy za komentarz. :/

Do tego niepotrzebna nikomu zmiana nazwy.

 

O zmianę nazwy narzekaj do niemieckiej stacji rebel.tv, która swoją nazwę zastrzegła w urzędzie patentowym i wystąpiła na drogę sądową przeciwko polskiemu rebel.tv i wymusiła zmianę nazwy ;).

???? :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w odróżnieniu od co niektórych oglądam kanał muzyczny dla muzyki i muszę powiedzieć, że ostatnio (od zmiany image'u) leci w kółko to samo. Nawet włączyłem raz audycję o nazwie "weekend specjalny skunk anansie" ale zamiast skunk anansie były nadal te same klipy co zwykle...

 

A z tym czy nazywa się rebel czy rbl czy kibel.tv albo jakieś loga czy paski to nie jest mój największy życiowy problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobili ci panowie to jest nie tylko skandal, ale wręcz całkowita kompromitacja.

Nazwa Rebel TV z czymś się zawsze kojarzyła i była rozpoznawalna.

A co to niby znaczy "RBL" ??

Skrót? Od czego? "Robaczki Bounsują Losowo" ?

Jak wszystkie kanały z tej stajni, ten również się stoczył.

Ale śmieszne, ubaw po pachy. A do skrótu, którego użył Rebook do oznaczania swojego obuwia (Rbk) jakie wymyślisz rozwinięcie? Wiem, że logo może widzom nie pasować, ewentualnie oprawa graficzna czy zawartość muzyczna, ale czepiania się nazwy to bym się po nikim nie spodziewał, tym bardziej jeśli ją po prostu skrócono. Poza tym co to za rozpoznawalność marki, której nikt nie oglądał do tej pory, o czym świadczą wyniki oglądalności Rebel.tv - dlatego potrzebowali odmłodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebel:TV to chyba najlepszy kanał muzyczny w Polsce! Zmiany dla mnie jak najbardziej na Plus. Nie podoba mi się tylko zmiana nazwy. Lepsza rozdzielczość i szata graficzna (wreszcie!), odpowiedni dobór muzyczny... Do szczęścia brakuje mi tylko powrotu na antenę audycji "chill me".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Antyradio w RBL.TV. "Makakofonia" i "Turbo Top" w telewizji!

 

Telewizja RBL.TV i Antyradio łączą siły. W grudniu na antenie RBL.TV pojawią się: magazyn "Makakofonia" Piotra "Makaka" Szarłackiego oraz lista "Turbo Top", którą prowadzi Przemysław "Jah Jah" Frankowski.

Współpraca z Antyradiem jest ważnym elementem rozwoju RBL.TV. Mam nadzieję, że dzięki tej kooperacji obie stacje zyskają nowych widzów i słuchaczy, a nowe programy przypadną im do gustu.
- - mówi Michał Figurski, Dyrektor Programowy RBL.TV

Dużo dobrego rockowego grania, nieprzeciętni goście i bezprecedensowy prowadzący. Już

w grudniu na antenie RBL.TV zadebiutuje telewizyjna wersja kultowej audycji radiowej "Makakofonia", autorstwa najbardziej nieobliczalnego rockowego zwierzaka, Piotra "Makaka" Szarłackiego. Poza najbardziej soczystymi fragmentami audycji na antenie RBL.TV będzie można zobaczyć wszystko to, czego w radiu nie słychać i nie widać. W telewizyjnej wersji "Makakofonii" nie zabraknie także recenzji płyt, koncertów, konkursów oraz informacji o tym, co w bardzo szeroko pojętej kulturze piszczy. Premierowe wydanie programu 13 grudnia o godzinie 23.00. Następnie program będzie można oglądać w każdy wtorek o 23:00.

Widzów spragnionych dobrej muzyki rockowej i bezkompromisowego spojrzenia na świat nie powinno zabraknąć przed telewizorem także w Sylwestra. 31 grudnia o godz.14:00 na antenie RBL.TV pojawi się specjalne wydanie znanej z anteny Antyradia listy "Turbo Top". W trakcie dwugodzinnego programu Przemysław "Jah Jah" Frankowski wraz ze swoim buldogiem Bogusiem, zaprezentuje 20 rockowych hitów, które w 2012 roku królowały na antenie radia. W nowym roku "Turbo Top" na stałe zagości w ramówce RBL.TV. Premierowe wydania listy będzie można oglądać w każdą sobotę o godz. 20:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockowa telewizja muzyczna RBL.TV z tygodnia na tydzień wprowadza kolejne nowości do swojej oferty programowej. Wkrótce na antenie stacji emitowane będą premierowe odcinki, cieszącego sie popularnością, wideobloga Pyta.pl.

http://media2.pl/media/98909-Pyta.pl-wk ... wideo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzące święta na antenie rockowej telewizji RBL.TV zapowiadają się niegrzecznie. Widzowie będę mogli zobaczyć pierwszy od dłuższego czasu nowy odcinek kultowego show "Pod Gradobiciem Pytań" oraz pierwsze owoce współpracy stacji z wideoblogiem Pyta.pl.

http://media2.pl/media/98954-Niegrzeczn ... -kaca.html

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wg mnie RBL.TV to stacja na bardzo wysokim poziomie. szkoda, że mają tak małą oglądalność ale widać nasze społeczeństwo chyba woli POLO.TV i ESKA TV... niezłe klipy, różnorodność. mnie też średnio podobają się te paski info ale lepsze to niż jakieś durne "LOVEMISIE" i inne sms-owe bzdury na pół ekranu. stacja ma klimat. czasem niektóre teledyski mają koszmarnej jakości ścieżkę audio - mogliby o to zadbać; dobrze, że w końcu jest 16:9. godzinny program z teledyskami COMY i wywiad z Rogucem - rewelacja ! oby tak dalej. (no i na szczęście nie puszczają Enrique Iglesiasa i innych GOLDEN [beep]ÓW)

 

swoją drogą - jeśli mierzona jest oglądalność to tylko na terenie Polski czy w całej Europie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś dziwne to czytanie. Normalnie powinno by er be el - jeśli czytamy po literce

No i co z tego? Skrót ma tylko przypominać poprzednią nazwę, a nie odnosić się bezpośrednio do niej - RBL.tv to teraz nowa marka, z poprzednią nie ma tak naprawdę nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...