Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę, żeby poszli w stronę disco polo. Szczerze mówiąc to miałem nadzieję (i nadal mam) że pójdą w stronę EDM, bo nie mamy takiego kanału a bardzo by się przydał. Ale bardziej prawdopodobne wydaje się, że będą to złote przeboje. Tylko nazwa nie pasuje do takiego formatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rap się bardzo dobrze sprzedaje - ale nie w telewizji. Jeśli chodzi o sprzedaż płyt hip hop idzie łeb w łeb z disco polo, są to dwa najpopularniejsze gatunki w Polsce. Poza tym ciężko stwierdzić, co się nie sprzedaje gdyż wszystko, co próbował grać RBL.TV, się nie sprzedawało. Nawet pop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tego kanału, bo od początku bardzo fajnie się zapowiadał. Szkoda tylko, że nadawca nie miał na niego konkretnego pomysłu w ostatnim czasie. Wg mnie powinien pozostać przy formacie rock, indie, pop-rock - takiej stacji brakuje w Polsce.

 

Kilka zapów z historii Rebel:TV. [*]

 

Grudzień 2010:

rebeltv-gr10-3.jpg

 

Kwiecień 2012:

rebeltv-kw12-2.jpg

 

Listopad 2012:

rbl-tv-07-11-12-12.jpg

 

Sierpień 2014:

rbltv-07-08-14-15.jpg

 

źródło: ITIZAPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no tak, RBL.TV się kończy, więc może czas na jakieś podsumowanie. Nie jestem fanem muzyki rockowej a dostęp do Rebel:tv uzyskałem dopiero latem 2012, więc pierwszych lat nie będę komentować. Od marca do listopada 2013 była to moja ulubiona stacja bo grała hip hop, muzykę elektroniczną i bardziej wartościowy pop. Nawet jak w okresie wrzesień-listopad to już był upadek RBL to jeszcze trwały niektóre pozycje warte obejrzenia. Wraz z końcem grudnia poleciała większość programów, a stacja zamieniła się w Hit Me 24. Przykre. Ale ta marka nie miała żadnego znaczenia, nawet jakby grali disco polo mieliby udziały na poziomie 0,02%. Takie mieli grając rock, hip hop i pop i żadna z tych zmian nie przyniosła ZNACZĄCEJ poprawy. Obecny profil jest bez sensu, zobaczymy co Mjuzik TV pokaże. Mam nadzieję, że coś innego, niż do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ramówka to jakiś żart. Każde pasmo takie same tylko 5 różnych nazw. Jeszcze te nazwy, jak choćby "Hity na czasie" czy "W rytmie hitów", może ZPR się zainteresuje podkradaniem pasm ich kanałów :D Jeszcze w tym artykule po wypowiedziach prezesów widać, że próbują zrobić konkurencję dla STARS.TV, tylko chyba nieco nieudolną i z nowszą muzyką. A jeżeli logo ma się prezentować tak, jak na zdjęciach to będzie to jakaś masakra. Nie wróżę tej stacji długiego, udanego żywota.

 

P.S. "Hit za hitem" to chyba z RMF Maxxx, jeśli się nie mylę. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...