Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Choć od czasu zmian, stacji w ogóle nie oglądam, to zakładam, że chodzi o belki Czatu albo programu Wojny klipów (czy jak to tam się teraz nazywa). Przy okazji zajrzałem na stronę internetową stacji... i co widzę? Andrzej Piaseczny TOP 10! Co to ma być?! To już kompletnie inna stacja, a prawdziwy Rebel:tv skonał bodajże 28 marca br. A więc śpieszmy się kochać wartościowe kanały, bo tak szybko odchodzą... ( :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Wczesniej w dzień nieraz trafiałem np. na Rammsteina, Sabaton, Akurat czy SoaD, tak ostatnio nic tam ciekawego (jak dla mnie) nie widzę. Do tego doszły jakieś belki z SMS-ami...

 

Racja dawno nie widziałem cięższych brzmień na Rebel ... ale stacja na pewno o kroki milowe lepsza od pop muzyczno-podobnych popowych stacji ( gdzie bardzo uboga jest play lista )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem Top10 z piosenkami Stinga i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Spodziewałem się samych najbardziej oczywistych utworów, a tu było naprawdę sporo mniej znanych teledysków, niektóre widziałem po raz pierwszy a przecież zdarzyło mi się już parę razy oglądać Top10 ze Stingiem na VhE. Trzeba przyznać, że pod względem starej muzyki Rebel ma coraz lepsze archiwa i oby je tylko coraz lepiej wykorzystywał. Ostatnio w "Wake Up Mix" trafiłem na "Calling Elvis" Dire Straits, mają już naprawdę sporo klipów tego zespołu, więc może wkrótce doczekam się Top10 z nim. ;)

 

Przyznam, że zmiany w ramówce Rebela oceniam na plus. Może faktycznie za dużo tego popu, zwłaszcza polskiego (Feel w "Gold Mix" czy Top10 z Piaskiem rzeczywiście mogliby sobie darować), ale większa ilość starej muzyki całkowicie mi to rekompensuje. Pamiętam jak jeszcze za czasów "starego" Rebela wchodziłem czasem na forum na ich stronie, żeby wpisać jakieś podziękowania gdy puścili jakąś piosenkę Dire Straits to ktoś podpisujący się jako osoba z redakcji pisała mi mniej więcej że "Dire Straits chyba nie pasuje do tej stacji bo to raczej pop i że wiele osób ma do nich pretensje za puszczanie tego zespołu". Teraz, przy nowym profilu Rebela przynajmniej nie ma tego problemu. :)

 

Ostrzejszej muzyki wprawdzie też lubię posłuchać, ale jeśli mam do wyboru: szeroko pojęty metal lub szeroko pojętą starą muzykę to zdecydowanie wybieram to drugie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Rebel po przekształceniu to tragedia.Wcześniej traktowałem jako jedyną sensowną telewizje muzyczną.Teraz chyba nazwa Rebel jest nie na miejscu , proponuję 4funTV 2.Usunęli programy takie jak np. Heavy Load dzięki którym trafiali w niszę która zapewniała widzów.Teraz nie wyróżniają się w mnogości podobnych TV.

Proponuję Panom Managerom powtórne przemyślenie sprawy.

Z drugiej strony rozumie wpisy pozytywne ze względu na to że więcej starszych utworów i lżejszej muzyki którą jednak większość widzów preferuje , ale powyższa widownia ma kilka innych kanałów a takiego kanału jak stary Rebel niestety nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nadal nie widuję tu takiej muzyki, którą można spotkać na innych kanałach. Zgadza się, że są to stare dobre kawałki lżejszej muzyki i dzięki temu coraz częściej zaglądam na tą stację, bo wcześniej ją pomijałem, gdyż muzyka mi nie pasowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że stary Rebel też mi pasował i często go oglądałem, z tym, że wtedy wielu fajnych starych wykonawców się nie pojawiało. Tak jak pisałem wcześniej nawet Dire Straits co niektórym nie pasowało do tej stacji a teraz nawet Jackson czy Madonna mogą lecieć. ;)

Ale przyznaję też, że najlepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie kanału ze starą muzyką, coś na wzór Vh1 Classic, a Rebel powinien zostać w starej formie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam komentarze na fanpage'u Rebel:tv na FB (w zdecydowanej większości nieprzychylne) i mam tylko jedną wielką nadzieję, że w końcu posłuchają głosu widzów, że spadną im wyniki oglądalności i najpóźniej (!) od jesieni wrócą do źródeł. Ta zmiana chyba nie za bardzo korzystnie wpłynęła na ich wizerunek - stali widzowie rozgoryczeni i zniechęceni, a nowych rzeszy jakoś nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem ten pasek po raz pierwszy to pomyślałem, że to może jakiś żart ze strony Rebel:tv, że trochę nabijają się z tych "artystów" muzyki pop bo w końcu oni grają lepiej i na Rebelu nie uświadczymy twórczości Rhianny ale na przykład przeczytamy o jej zwyczajnie zabawnych (żałosnych?) życiowych perypetiach. Jednak wygląda na to, że ten pasek to niestety stały punkt programu i naprawdę nie ma z czego się cieszyć, ale skoro tego chcą widzowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ostatnio widziałem żenujący misz-masz teledysków: najpierw leciał bodajże KULT za chwilę Enrique Iglesias - bailamos (sic!) i następnie COMA - na pół..... co za de.bil to układał to nie mam pojęcia i co ma wspólnego jakiś Iglesias z REBEL ..... ŻENADA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chwila, chwila! U nas Iglesias w paśmie Rock Block to wpadka, nic więcej. Jeszcze nam się w głowach nie poprzestawiało żeby Iglesiasa z rockiem mylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też widziałem Iglesiasa i jakoś nie pasowało, bo zaraz rzeczywiście leciała Coma. Do tego puścili "Bailamos" rmx dance i zapomnieli dopisać, że jest to Groove Brothers Remix. Jeszcze jest Fernando G. Latin Remix i jeszcze dwie wersje nieremixowego Bailamos. Pamiętam, bo MTV Europe lansowało te wersje długo.

Oglądam często Rebel bo jest różnorodność, ale jeśli chodzi o stare klipy, to powtarzają się często te same. Lubię Depeche Mode bardzo, a kilka razy w tyg widzę "Personal Jesus". A DM mają od groma hitów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio słabo na Rebel ... idą ewidentnie w Pop ;/

Chyba nie tak słabo. Po zmianach w ofercie muzycznej bardziej zacięcie oglądacie ten kanał, co widać po ilościach postów krytykujących i zachwalających. A o to właśnie chodzi, żeby oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość Warblade3

Pooglądałem sobie ten kanał i jestem pod wrażeniem.Ostatnio w VIDEO VARS puścili ostatnio utwór Rammstein - America i dlatego jestem

pod wrażeniem.Kiedyś wyślę im SMS żeby puścili LORDI - Hard Rock Hallelujah albo It Snows In Hell :twisted: Ciekawe czy puszczą :mrgreen:

Ale niestety ten kawał poziomem zbliża się do VIVY,MTV i 4FUNTV ale dobrze że jeszcze można spotkać mocne rockowe kawałki :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...