Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To wiadomo ale jednak spółka która non stop narzeka na brak środków { bez których nie jest w stanie przetrwać i ma same straty} nie powinna szastać pieniędzmi na prawo i lewo . Jeśli by ograniczono wydatki na ten serial { a coś mi się wydaje że to nie jedyny przepłacony serial czy produkcja w TVP} o połowę to mamy oszczędność 6 mln na sezon {Budżet TVP Kultura to o 1 mln mniej}. Ten serial bez tego nie zniknie. Pierwsza miłość też zarabia na siebie a mimo to Polsat nie wydaję na nią zbyt dużych kwot. Ja rozumiem że Żmijewski , Preis i Polk mają pewnie gwiazdorskie kontrakty po 8 tyś za odcinek ale nawet to nie uzasadnia takich wydatków. Jednak wiadomo jak coś jest państwowe to jest większa skłonność do wydawania większych ilości pieniędzy w końcu nie są one własnością prezesów oni tylko nimi dysponują.

 

Pierwsza miłość to serie chyba około 100 odcinków czyli wychodzi w okolicach 100tys. zł.

 

Szczerze mówiąc nie orientuje sie aż tak bardzo bo nie oglądam tego serialu. Wydawało mi sie że jeśli serial leci 5 razy w tygodniu to ciągną to przez 40 tygodni przynajmniej. Nawet jeśli odcinków jest połowę mniej to mniej więcej wychodzi ok. 90 tys zł za odcinek. To i tak 16-krotnie mniej niż wydaje TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi coś innego nie znalazłam odpowiedzi - może ktoś z Was to wie .Jak to jest możliwe ,że TVP już zapowiedziała straty 60 mln zł w związku z obsługą dwóch dużych imprez sportowych ,przeważnie się zarabia na takich imprezach ,a nie traci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem, że TVP nie wyłącza już emisji nocnej z nadajników analogowych. Przynajmniej nie wyłączyła wczoraj. Co mnie pozytywnie zaskoczyło to był nawet kanał TVP Info, który nigdy z nadajnika w Warszawie i Raszynie nie był nadawany przez 24 godziny. Oby tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie pewne będą dwa nowe kanały paczki TVP czyli TVP Rozrywka i Dokument, więcej na http://media2.pl/media/87925-TVP-Rozryw ... y-TVP.html

 

A gdzie transmisja skoków z Predazzo? Ano w ... lesie.

Bo oczywiście lepiej wydać pieniądze na utworzenie nowych kanałów w stylu TVP Seriale (ale oficjalnie to "oczywiście w ogóle nie mamy pieniędzy i dawaj nam łobuzie abonament!").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Rozrywka i Dokument

Myślę że to jakieś nieporozumienie nie mają kasy na wykupienie skoków z Predazzo i Klingenthal a kanały nowe powstają TVP dokument powinien zastąpić TVP Historie Tvp rozrywka jest całkowicie niepotrzebna lepiej zlikwidować tv Bielsat .

Moja wizja zmian w TVP

TVP1 -rozrywka ,seriale, filmy, wybrane transmisje sportowe ( nie mieszczące sie w ramówce Tvp sport )

TVP2 edukacja programy dokumentalne z regionów Polski

TVP info - informacje

Tvp dokument - archiwalne programy z anten tvp

TVP Sport - nadaje w DVB-T wszystkie transmisje sportowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...