Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja wam powiem tak. TVP chce po prostu połączyć wszystkie anteny i ułatwić ich zarządzanie. Z pewnością w ramach cięcia kosztów. Już to widzę jak Korzeniowski pokieruje dodatkowymi antenami, bo skoro ma odpowiadać za TVP Kultura i TVP Historia, to musi mieć wiedzę w tych tematach, a podejrzewam, że nie jest on zbyt oblatany w kulturze czy historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... kulturalny jest bo pracuje w telewizji a historię miał w szkole. Ale żarty na bok. Nie wydaje mi się zbyt odpowiedzialną osobą do tego stanowiska ale nie z braku kompetencji a bardziej z braku mozliwości wpłynięcia na beton. Jako szef redakcji sportu nie był w stanie czasem zapobiec bezsensownemu przerwaniu relacji sportowej.... a takie przypadki się zdarzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czyje? Reklamodawców (w większej częsci) oraz emerytów i rencistów (bo tylko oni jeszcze płacą abo, reszta poczuła się zwolniona z tego obowiązku pezez partię władzy) :lol2:

Sąd Rejestrowy będzie miał tydzień (licząc od poniedziałku gdy do niego wpłyną zmiany) na decyzję, wpisać czy nie wpisać je do Rejestru. Do tego czasu mamy dwóch prezesów, jeden nie uznaje drugiego, a biedni pracownicy nie wiedzą kogo słuchać do tego stopnia, że w kanałach publicznych jak dotąd cicho sza na temat dzisiejszych wydarzeń, zobaczymy czy będzie coś w Wiadomościach. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siwek i Bochenek nie dość, że dalej są zawieszeni, to w dodatku Farfał za próbę usunięcia go ze stanowiska teraz się na nich mści. Odebrał im przywileje w postaci służbowych telefonów komórkowych, samochodów służbowych oraz kart płatniczych z funduszu reprezentacyjnego. Biuro prasowe TVP stwierdziło jedynie, że to wszystko w ramach oszczędności. Jeśli tak to pytanie czemu zawieszony prezes Urbański dalej ma te przywileje? Nie no, wcale to nie wygląda na zemstę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oglądam drugą część "Winnetou" nagraną kilka miesięcy temu z TVP 1. Film czyta Maciej Gudowski ale sam tytuł przeczytał już ktoś inny.

Druga sprawa to sztuczne dzielenie na dwie części bollywoodzkich filmów emitowanych w piątkowe przedpołudnia w TVP 1. To jest cha mstwo. Filmy średnio mają po 3 godziny ale chyba można je wygospodarować w ramówce a nie tak na chama dzielić na pół. Chyba kupili za mało filmów i na całe lato by im nie wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Susan, córka magnata prasowego Williama Parrisha, poznaje w barze młodego mężczyznę, Joe. Tuż po spotkaniu ginie pod kołami samochodu. Kobieta nie ma o tym pojęcia. Niebawem Joe staje się gościem jej ojca...

To opis filmu "Joe Black" emitowanego w TVP 1. Filmu nie oglądałem więc lekko się zastanawiam czy ta kobieta rzeczywiście nie zorientowała się, że zginęła czy to błąd w EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://media2.pl/internet/55644-telewiz ... retro.html

Telewizja Polska przygotowała specjalny serwis

internetowy, w którym od 2 września 2009 roku można znaleźć unikatowe archiwalne materiały telewizyjne pokazujące polską rzeczywistość począwszy od lat 60. do lat 90.

 

Przy okazji zauważyłem , że przestali faworyzować odtwarzacz firmy Microsoft , bo jest jakiś inny (nie na wszystkich programach , ale w niektórych) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem rusza nowa seria Kocham Cię Polsko! .Oglądam to czasami gdy są ciekawi goście.Ogólnie program jest niezły,taki patriotyczny itp Jednak bardzo wkurzajace jest zachowanie tych kapitanek,przekrzykują się jak dzieci w podstawówce.Najbardziej wkurza mnie Zielińska,która tym programem potwierdza, że mądra to ona nie jest... A co wy sądzicie o tym programie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie bardzo to, że TVP I i TVP Kultura nie odpwiedzieli na moje 2 maile.Wysłałem te maile w ramach łącznośći z telewidzami. Prosiłem o podanie czy mają w planach ponowne wyświetlenie filmu w Jedynce "Bursztynowy amulet" i w Kulturze "Dwunastu". Byłem nieobecny podczas emisji tych filmów, na które dość długo czekałem. Bardzo pragnę obejrzeć te filmy, ale nie mogę uzyskać jakiejkolwiek informacji o ich ponownej emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurza mnie Zielińska,która tym programem potwierdza, że mądra to ona nie jest... A co wy sądzicie o tym programie?

To nie pogrzeb tylko program rozrywkowy.

Dziwię się, że narzekacie. To w sumie jedna z lepszych produkcji w tej stacji... chyba zapomnieliście co Dwójka wsadzała prawdziwie żenującego w piątki w prime time?

 

Druga sprawa jest taka, że każdej stacji publicznej jest potrzebny program patriotyczny. Ta formuła się przyjęła. A ''Wielka Gra'' to zupełnie inny program, który emitowany był w zupełnie innym paśmie. Zresztą przypatrzcie się jak podzielone są bloki programowe na Dwójce żeby nie wypisywać jakichś żądań czy pretensji - czasem niepotrzebnych. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy też odnosicie wrażenie (tak jak ja), że TVP1 i TVP2 konkurują ze sobą?

Ramówka jest tak ułożona, że stacje te nadają w podobnym czasie program o zbliżonej tematyce. Jak na jednym jest dokument to na drugim prawie o tej samej godzinie też, jak na jednym serial obyczajowy lub komedia - na drugim tak samo w tym samym czasie.

Zamiast się uzupełniać to walczą se sobą... chore. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się chwalą.

 

TVP liderem zaufania Polaków

 

Telewizja Polska cieszy się największym zaufaniem widzów, wynika z badań CBOS. Działalność TVP została najlepiej oceniona na tle nadawców komercyjnych: telewizji Polsat i TVN.

 

Bardzo dobre oceny od zdecydowanej większości respondentów uzyskała telewizja publiczna - 83 proc., TVN i Polsat – plasują się nieco niżej ok. 80 proc.

 

To dowodzi, że polityczne kontrowersje wokół działań zarządu TVP nie przekładają się na opinie o działalności tej instytucji - zapewne nie wpływają one na program w stopniu zauważalnym dla większości telewidzów.

 

Także wśród najczęściej słuchanych stacji radiowych najwięcej pozytywnych opinii (74 proc.) uzyskało Polskie Radio, zaraz za nim inne stacje radiowe RMF FM (72 proc.) i Radiu ZET (71 proc.). Radio Maryja uzyskuje zdecydowanie więcej ocen złych (36 proc., spadek od marca o 4 punkty) niż dobrych (22 proc.).

 

Od ostatniego pomiaru nieco osłabł krytycyzm wobec działalności tej rozgłośni, jednak nie przybyło osób wyrażających wobec niej aprobatę.

 

CBOS zbadał również stosunek Polaków do innych instytucji. Najlepiej oceniają działalność Kościoła, wojska i policji; krytycznie natomiast wypowiadają się o działalności m.in. związków zawodowych i sądów.

 

Badanie przeprowadzono w dniach 3-9 września na reprezentatywnej grupie 1086 Polaków.

http://www.tvp.info/informacje/polska/t ... ia-polakow

 

Teraz TVN lub Polsat przedstawią inne badania że to oni są najlepsi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...