Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.10.2022 o 22:55, Bartosz10 napisał:

Z tego co wiem to wiele krajów dotuje swoje telewizję publiczne - Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania, Finlandia itd.

Abonament lub dotacje  w tych krajach rekompensuje brak, lub bardzo ograniczona liczba reklam.

U nas reklam od groma, z jednym wyjątkiem nie przerywa się programów reklamami, ale i to nasze media publiczne obchodziły, dzieląc audycje na części.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego tłumaczyć, bo to nie jest nie do wytłumaczenia. Płacisz z własnej kieszeni i kropka. 

Pisanie "za darmo" nie jest zgodne ze stanem faktycznym. 

A jeśli spojrzysz ile płacisz, to jest to o wiele więcej razem niż za niejedną kablówkę w wersji podstawowej ze 100 kanałami (bez premium). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wislok napisał:

Tymczasem upada mit, ze TVP nie zaprasza Tuska bo się go boi 

 

Pan Morawiecki też podobno niechętnie godzi się na występ w TVN24.

Więc może skoro jednemu nie po drodze z TVP, a drugiemu z TVN24 - to może jakiś konsensus i zgodzą się na debatę, jak za dawnych czasów, gdzie każda z trzech największych stacji wystawi swojego przedstawiciela do zadawania pytań?

Wątpię jednak, że takie rozwiązanie pasowałoby obozowi rządzącemu.  

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, k05 napisał:

Pan Morawiecki też podobno niechętnie godzi się na występ w TVN24.

Dziwisz się,że tam rezygnują ludzie z zaproszeń.Przykład,zaprosili J.Żalka do debaty,ale okazało się,że ma ine zdanie niż prowadząca Kolęda-Zalewska,więc wyciszono mu mikrofon i wyproszono ze studia. Z panią Dykiel,zrobiono,podobnie.Normalni i kulturalni ludzie,nigdy nie wyproszą osób,nawet,jeśli mają odmienne zdanie,ale nie w TVN !!!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu tam przestrzega się pewnych standardów. Żalek (nazwisko jakże adekwatne) obrażał ludzi, nazywał społeczność LGBT ideologią dodając, że to nie są ludzie więc wspaniale, że wyleciał ze studia. To nie jest odmienne zdanie, to zwykłe piętnowanie prawnych grup, znowu dzielenie społeczeństwa. 

Edytowane przez Ipo
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zefir proszę cię... ostatnio oglądałem jeden z odcinków programu "Minęła 20-ta" i to z jaką pogardą prowadząca traktowała jednego z polityków opozycji było aż żenujące.

Oczywiście w TVN24 nie lepiej, co przykładem było wyrzucenie Żalka o którym wspomniałeś. Owszem - powiedział coś, co według mnie nie powinno wybrzmiewać z ust polityka, ale mimo wszystko wyrzucenie gościa ze studia to była przesada. 

 

Poza tym ja miałem na myśli czołowych polityków danej partii. W TVN24 nie zobaczysz Jarosława Kaczyńskiego czy Mateusza Morawieckiego. Natomiast w TVP nie zobaczysz Donalda Tuska. Proste. Każdy wie dlaczego i nie trzeba tego nikomu wyjaśniać.

 

Jedynym rozwiązaniem byłaby wspólna debata zorganizowana przez trzy stacje (TVP, Polsat, TVN). Aczkolwiek nie jestem przekonany, by politycy partii rządzącej i TVP zgodzili się na takie rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k05 napisał:

W TVN24 nie zobaczysz Jarosława Kaczyńskiego czy Mateusza Morawieckiego. Natomiast w TVP nie zobaczysz Donalda Tuska. Proste. Każdy wie dlaczego i nie trzeba tego nikomu wyjaśniać.

Tak, i tu,chyba,wszyscy się zgadzamy.!!!    Moim zdaniem,ta debata,do niczego pozytywnego nie doprowadzi.Polacy,pozbyli się rządu Tuska,nie bez przyczyny i nie chcieliby jego powrotu.!!! On,sam,gdyby miał,odrobinę honoru,to też do powrotu na polskie stołki by się nie pchał.!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zefir no nie byłbym tego taki pewien - sondaże coraz bardziej są zbliżone do siebie. A myślę, że inflacja czy zamieszanie związane z energetyką spowoduje, że PiS-owi społeczeństwo podziękuje po 8 latach rządów. Czuć to chyba w samym obozie rządzącym skoro niespodziewanie pojawiła się  propozycja ustawy, która zapewniłaby "zabetonowanie" spółek Skarbu Państwa. Jak szybko się pojawiła - tak szybko zniknęła. Swoją drogą - nieźle się wkopali. :D 

 

6 minut temu, michael112 napisał:

 

Albo debata na Polsacie.

Mogłaby być i w Polsacie, ale wydaje mi się, że już prędzej przeszłaby propozycja z udziałem trzech stacji.

Chociaż wszyscy pamiętamy jakie problemy z organizacją debaty były przy okazji poprzednich wyborów. Politycy są coraz bardziej niechętni do tego typu działań. Co uważam za spory minus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zefir napisał:

"Po prostu tam przestrzega się pewnych standardów." No właśnie. Masz inne zdanie,zostajesz wyrzucony.

Tak się składa że oglądałem ten wystęo. To nie było inne zdanie. To było odczłowieczanie i obrażanie ludzi. Bardzo dobrze że został wyproszony. 

Daleko nie trzeba szukać. Tu na forum też mamy zasady i pyskówki są usuwane i słusznie. Masz inne zdanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przecież Żalkowi,nie pozwolono nawet dokończyć zdania,a co dopiero wypowiedzi.!!! O jakich pyskówkach Ty mówisz.!!!  Ja,z żoną,a nawet z dziećmi,mamy odmienne zdania.Spotykamy się ze wspólnymi znajomymi również o różnych poglądach,ale nikt,nikogo nie wyprasza.!!! Nawet,tu na forum,mamy odmienne poglądy,bo ,po to, jest dyskusja. Często,jakbyś oglądałTVP,to podczas programu,co niektórzy skaczą sobie do oczu,a z chwilą zakończenia programu,podają sobie ręce i sobie żartują.Przy kolejnych audycjach,dzieje się to samo. Ja,z Tobą,również wiele razy się nie zgadzam,czy to znaczy,że mamy się już wzajemnie niszczyć.? Wiem,że czyjeś wypowiedzi,mogą być niestosowne,ale każdego człowieka należy wysłuchać do końca.! Dlatego lubię program w TVP,prowadzony,przez Klarenbacha,który,posiada sporo kultury i wiedzę,gdzie spotykają się opozycjoniści z rządzącymi i nikt nikogo nie wyrzuca ze studia. 

Mam,nadzieję,że nie była,to pyskówka i nie będzie to usuwane,bo trzymałem się tematu TVP w nagłówku.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...