Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, G2000 napisał:

TVP w formie https://www.tvp.info/56943562/kamil-durczok-nie-zyje-dziennikarz-mial-53-lata-zmarl-w-szpitalu-na-co-zmarl

 

 

I te pogrubienia. Ciekawe czy tam się nie boją że ktoś kiedyś w podobnym stylu o nich napisze.

 

10 godzin temu, mrozio11 napisał:

Już chyba ktoś tam znalazł minimum taktu i poprawił to żałosne coś, co w pierwotnej wersji trudno nazwać artykułem.

 

W TVN24 po godzinie bodaj 10:30 wypowiadano się w podobnym tonie. Wymieniono 700 redakcji w których pracował, żeby rozmyć okres jego pracy w TVN-ie, prawie żadnych przebitek z pracy w TVN-ie, informacje o mobbingu itp. Zamiast michałka pod koniec Faktów już w łagodniejszym tonie i z uwzględnieniem jego pracy w Faktach, ale bez emocjonalnych uniesień typu "nasz kolega", "przyjaciel" itp. Chyba rzeczywiście zapracował sobie na złą opinię.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście widzowie "Faktów" stanęli w obronie nie żyjącego już dziennikarza w social mediach tego programu. Do tego Olejnik uratowała honor TVNu: https://www.pomponik.pl/plotki/newsamp-fakty-tvn-pozegnaly-kamila-durczoka-padly-zadziwiajace-slowa,nId,5649178?espv=1

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, WebMat napisał:

 

 

W TVN24 po godzinie bodaj 10:30 wypowiadano się w podobnym tonie. Wymieniono 700 redakcji w których pracował, żeby rozmyć okres jego pracy w TVN-ie, prawie żadnych przebitek z pracy w TVN-ie, informacje o mobbingu itp. 

Oglądałem tę relacje i mam zupełnie inne wrażenie. Pokazano go głównie podczas pracy w TVN24, w tym gdy siedzi za stołem "Faktów" czy jak przechadza się po newsroomie TVN24. Wymieniono,  że pracował dla mediów radiowych i telewizyjnych. Wymieniono TVP, TVN24, Polsat i RMF FM. Wspomniano też o jego rozstaniu z TVN. Poinformowano o wynikach specjalnie powołanej komisji jednocześnie dodając, że on temu zaprzeczał. Na koniec poinformowano, że zajmował się projektem internetowym.

 

Biorąc pod uwagę, że przy okazji 20-lecia TVN24 praktycznie o nim nie wspominano co mówił nawet sam Durczok, to trzeba powiedzieć, że tym razem powiedziano wiele.

 

Dużo było też w "Faktach". W "Wiadomościach" I "Wydarzeniach" informacja była wręcz lakoniczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kamil2505 napisał:
 
 

Oglądałem tę relacje i mam zupełnie inne wrażenie. Pokazano go głównie podczas pracy w TVN24, w tym gdy siedzi za stołem "Faktów" czy jak przechadza się po newsroomie TVN24. Wymieniono,  że pracował dla mediów radiowych i telewizyjnych. Wymieniono TVP, TVN24, Polsat i RMF FM. Wspomniano też o jego rozstaniu z TVN. Poinformowano o wynikach specjalnie powołanej komisji jednocześnie dodając, że on temu zaprzeczał. Na koniec poinformowano, że zajmował się projektem internetowym.

 

Biorąc pod uwagę, że przy okazji 20-lecia TVN24 praktycznie o nim nie wspominano co mówił nawet sam Durczok, to trzeba powiedzieć, że tym razem powiedziano wiele.

 

Dużo było też w "Faktach". W "Wiadomościach" I "Wydarzeniach" informacja była wręcz lakoniczna. 

Ponoć było wiele krytycznych komentarzy widzów TVN, więc wrażenia chyba podzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Kirk napisał:

W ostatnich latach i tak chyba już rzadziej wypadał, bo w piątki częściej są kwalifikacje, a tych Jedynka nie pokazywała.

Rzadziej, ale nadal wypadał bo w tamtym roku był nawet ogromny poślizg w odcinkach z tego co pamiętam. Jak wiemy Klan jest kręcony pod konkretny dzień w kalendarzu. Już nie pamiętam z czego to wynikało, ale mógł być jakiś konkurs w piątek powiedzmy albo jakiś wypadł z powodu pogody i wcisnęli go w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka Skoków jest dostępna na cały sezon z wyprzedzeniem, więc wystarczyło nie kręcić odcinka na dany dzień, jeśli było z góry wiadomo, że są w tym dniu skoki. W TVP na pewno wiedzieli, że nie będzie emisji w tym dniu, więc wystarczyło powiadomić produkcję w październiku o dniach bez emisji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kamil2505 napisał:

Oglądałem tę relacje i mam zupełnie inne wrażenie. Pokazano go głównie podczas pracy w TVN24, w tym gdy siedzi za stołem "Faktów" czy jak przechadza się po newsroomie TVN24. Wymieniono,  że pracował dla mediów radiowych i telewizyjnych. Wymieniono TVP, TVN24, Polsat i RMF FM. Wspomniano też o jego rozstaniu z TVN. Poinformowano o wynikach specjalnie powołanej komisji jednocześnie dodając, że on temu zaprzeczał. Na koniec poinformowano, że zajmował się projektem internetowym.

 

Biorąc pod uwagę, że przy okazji 20-lecia TVN24 praktycznie o nim nie wspominano co mówił nawet sam Durczok, to trzeba powiedzieć, że tym razem powiedziano wiele.

 

Dużo było też w "Faktach". W "Wiadomościach" I "Wydarzeniach" informacja była wręcz lakoniczna. 

 

Ja się odnosiłem do krytykowanego artykułu TVP Info w pierwszej wersji (stąd temat wątku), gdzie były informacje o mobbingu i jeździe na podwójnym gazie. I TVN24 wypowiadał się w podobnym tonie w tamtych godzinach.

 

W "Wydarzeniach" i "Wiadomościach" lakoniczne, ale nie roztrząsali już tych złych faktów z życia.

 

Każdy to oceni po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Przemek2892 napisał:

Od soboty nowy sezon skoków narciarskich brak transmisji w TVP tylko konkurencyjnej stacji TVN więc start  sezonu zimowego sporcie w  otwartej telewizji bez udziału TVP

To oznacza że Telewizja Polska w spokoju będzie mogła emitować Eurowizję Junior nawet jeśli ta za rok wróci na listopad. Do tej pory był z tym problem bo początkowo jeszcze w 2016 roku nie było problemu by w 2017 roku JESC spadło do TVP2 a następnie w 2018 roku do TVP ABC na czym z racji niedocenienia sporych szans Roksany Węgiel publiczny nadawca się wyłożył przez co w pośpiechu musiał zmontować skrót i wyemitować go w TVP1. W 2019 roku i chyba też rok później Kurski zaś prosił PZN o korekty w harmonogramie skoków narciarskich.

W dniu 16.11.2021 o 21:58, Poland napisał:

Na szczęście widzowie "Faktów" stanęli w obronie nie żyjącego już dziennikarza w social mediach tego programu. Do tego Olejnik uratowała honor TVNu: https://www.pomponik.pl/plotki/newsamp-fakty-tvn-pozegnaly-kamila-durczoka-padly-zadziwiajace-slowa,nId,5649178?espv=1

 

Tutaj ten artykuł na temat obrony śp.  Kamila Durczoka przez widzów "Faktów" TVNu który to zapomniałem wczoraj wstawić: https://swiatgwiazd.pl/tvn-zegna-kamila-durczoka-internauci-oburzeni-mk-171121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Poland napisał:

... a następnie w 2018 roku do TVP ABC na czym z racji niedocenienia sporych szans Roksany Węgiel publiczny nadawca się wyłożył przez co w pośpiechu musiał zmontować skrót i wyemitować go w TVP1...

 

Także do TVP HD (dla jakości względem TVP ABC) to wydarzenie spadło w 2018 roku.

Przed skrótem pamiętam że Kurzajewski ogłaszał w studiu że Polska wygrała Eurowizjie Junior.

Około 19:20 Rusza skrót z wpadkom postaci dopiska na żywo który po kilku sekundach jest wyłączany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...