Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, wujcio0 napisał:

P.Kurski obiecywał że będzie TVP (OŚRODKI REGIONALNE) będą w HD nie ma, miałbyć TVP SPORT 2 HD nie ma, za TVP HD - miałbyć TVP PREMIUM HD  a TVP SERIALE miały nadawać w HD lub zmienić nazwę na TVP FILM HD. - TEŻ NIE MA. - NA OBIECANKACH SIĘ ZAKOŃCZYŁO.

Chyba nie słuchałeś uważnie:

Cytat

"... w roku 2022 wszystkie programy w jakości HD także w NTC."

Briefing Prezesa Zarządu TVP. 5 lat Zarządu Jacka Kurskiego - czas od 40:45

https://vod.tvp.pl/video/wydarzenia,briefing-prezesa-zarzadu-tvp-5-lat-zarzadu-jacka-kurskiego,52058264

to co do kanałów w jakości HD

@Ramirez dokładnie tak

 

A co do reszty to to że są plany to nie znaczy że będą zrealizowane w ciągu miesiąca

 

Nawet jak producenci gier zapowiadają swoje produkcje to czasami mija parę lat zanim zobaczymy ją na półkach

Edytowane przez Bartosz10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wujcio0 napisał:

Pan Kurski miał zaprezentować nowe loga TVP 1, itd... Jakoś ich nadal nie ma. A zapowiedzi były z końcem marca / początek kwietnia.

 

W dniu 15.04.2021 o 17:08, Bartosz10 napisał:

Przypominam, że zgodnie z zapowiedziami w ciągu kilku/kilkunastu dni powinna nastąpić zmiana logotypów i opraw graficznych TVP1, TVP2 i TVP Sport

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/nowa-oprawa-logo-tvp1-tvp2-tvp-info-kiedy-premiera-kto-odpowiada-za-projekt

Ten czas mija na początku maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2021 o 19:05, wujcio0 napisał:

Pan Kurski miał zaprezentować nowe loga TVP 1, itd... Jakoś ich nadal nie ma. A zapowiedzi były z końcem marca / początek kwietnia.

 

A tak, nawiązując do zmian loga co jakiś czas u różnych stacji. Co jest właściwie powodem, że dana stacja pewnego dnia postanawia zmieniać swoje logo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, apvstudios napisał:

https://i.imgur.com/ZagTqxf.png

Taka belka była w TVP2

skąd masz te info?

Osobiście szczerze wątpię żeby taką belkę dali biorąc pod uwagę to co pokazali na briefingu 

 

6 godzin temu, wositelec napisał:

A tak, nawiązując do zmian loga co jakiś czas u różnych stacji. Co jest właściwie powodem, że dana stacja pewnego dnia postanawia zmieniać swoje logo? 

powodem może być też (zbliżające się) wygaśnięcie prawa do znaku towarowego danego loga. 

z tego co wiem można przedłużyć to prawo na koleje lata, ale niektóre stacje decydują się w tym czasie właśnie na odświeżenie logotypu

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali, dali. Dziś sobie włączyłem BBC w Jedynce na chwilę to informowali o dniu z porucznikiem Borewiczem w TVP Seriale i serialu "07 zgłoś się" dziś o 22:10 na Jedynce i wszystko wielkie, napisane wielką czcionką. Pojawiły się więc zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2021 o 21:04, wujcio0 napisał:

VECTRA nie doda TVP Seriale HD. Miała takie plany ale cisza.

 

P.Kurski obiecywał że ośrodki regionalne będą w HD - nie ma, miał być TVP SPORT 2 HD nie ma, za TVP HD - miał być TVP Premium HD  a TVP Seriale miały nadawać w HD lub zmienić nazwę na TVP Fil HD. - Też nie ma. - Na obiecankach się zakończyło.

To miało być w 2022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2021 o 22:17, apvstudios napisał:

https://i.imgur.com/ZagTqxf.png

Taka belka była w TVP2

To nie żadna belka. To BELA. Też ją wczoraj widziałem. Oglądałem "Koło Fortuny" i na niej informowano o wieczornym koncercie z 2017 roku z Jasnej Góry. Ja wiem, telewizja dostosowuje się do odbiorców 60+, ale raczej starsi ludzie mają duże odbiorniki i widzą ten pasek, który leci na dole ekranu i nie trzeba takiego gigantycznego jak nieraz belki w TVP Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, apvstudios napisał:

Do Euro 2021 (11 czerwca) zmienią przynajmniej TVP Sport. Na konferencji PZPN i TVP Sport była już pokazana nowa oprawa.

mógłbyś podać link

 

4 godziny temu, Mateusz2006 napisał:

Ale z tymi paskami to przesada żeby były tak duże kto wpadł na taki pomysł na Woronicza.

wczoraj prze kilka godzin oglądałem TVP1 pod kontem właśnie powiększonych elementów i nie zauważyłem takich rzeczy - zapowiedzi (w oprawie graficznej i te przy logo ekranowym) i podpis o tym że materiał jest dostępny w VOD było w normalnej wielkości

aczkolwiek 2-3 dni temu widziałem powiększony pasek więc to nie jest nieprawdziwa informacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem odpowiedź od TVP1, która brzmi następująco: "Nie mamy informacji w tej sprawie [red. nowej oprawy] z biura programowego."

W związku z tym najbardziej prawdopodobne daty wejścia to:

1) Eurowizja 2021: 18-22 maja

2) Euro 2020 kick up 2021: 11 czerwca

Edytowane przez Kozaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...