Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie byli jednak dyrektorami anten. Karnowska przetrwała te wszystkie lata co tylko świadczy o podejściu poprzedniej władzy do mediów publicznych.

Bo woleli doić kasę niż być jakimś dyrektorem za marne gorsze. Nawet w TVN Lisa z tego powodu nie chcą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byli jednak dyrektorami anten. Karnowska przetrwała te wszystkie lata co tylko świadczy o podejściu poprzedniej władzy do mediów publicznych.

Pospieszalski czy Holecka też. Na mniej eksponowanych stanowiskach, w programach o gorszych porach. Tak żeby byli (żeby nikt nie mówił, że ich nie ma), ale jakby ich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospiszalski miał bardzo dobrą godzinę w czwartek.

 

 

Piotr Radziszewski - w latach 2011–2015 dyrektor TVP1. Tyle w temacie. 

Tyle tylko, że trafił do TVP juz na kierownicze stanowisko, a nie awansował dzieki męzowi który jest naczelnym czołowej prorządowej gazety. Taka różnica.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 stycznia TVP zarejestrowała domenę wtylewizji.pl a 28 domeny wtelewizji.com i wtylewizji.com.

 

TVP ogłosiło przetarg na ubezpieczenie

 

Zamówienie składa się z następujących części: Część 1 - Ubezpieczenie mienia oraz podstawowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej; Część 2 – Ubezpieczenia komunikacyjne; Część 3 - Ubezpieczenie nadwyżkowe odpowiedzialności cywilnej; Część 4 – Ubezpieczenie osobowe; Część 5 – Ubezpieczenie szkód wywołanych aktami terroryzmu.

 

Ciekawe czy do tej pory byli ubezpieczeni w części 5?

Edytowane przez Be89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospiszalski miał bardzo dobrą godzinę w czwartek.

 

 

Tyle tylko, że trafił do TVP juz na kierownicze stanowisko, a nie awansował dzieki męzowi który jest naczelnym czołowej prorządowej gazety. Taka różnica.

Masz jakieś na to dowody?? Masz jakieś zastrzeżenia co do kompetencji i kwalifikacji tej osoby?? Rozumiem,że fakt,że jest żoną Jacka Karnowskiego ją dyskwalifikuje i nie może w ogóle pracować? Na pewno nic sobie nie zawdzięcza, tylko nazwisku(ironia). W ogóle wydaje mi się ,że lepiej jak ktoś pracuje w TVP ileś lat i awansuje niż jak zostaje z zewnątrz od razu dyrektorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co tam może być w przyszłości. Ciekawe czy w TVP wiedzą? :) wtylewizji można różnie rozumieć. W tyle wizji czyli w wiele wizji, spojrzeń. Pasowałoby do jakiegoś programu gdzie będą prezentowane różne, odmienne poglądy na coś. Nie wiem, mi taka dziwna nazwa pasowała do jakiegoś programu na TVP Kultura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty masz jakieś na obalenie tej tezy? Tak, dyskwalifikuje ją w moich oczach i to wystarczy. Nie toleruje takiego kumoterstwa. Nie ma to jak wypominać innym, że tolerowali kolesiostwo, ukladziki a potem bronić coś takiego.

Ty stawiasz tezę,że awans zawdzięcza wyłącznie nazwisku i znajomościom  więc to twoim obowiązkiem jest jej udowodnienie.Nie bronię układów i kolesiostwa,ja tylko pokazuję twoją i innych hipokryzję w tym temacie. Teraz wam przeszkadza kumoterstwo,a przedtem jakoś nie.  Ja nie pamiętam bym się oburzał na fakt,że pracują Lisowie- krytykowałem to jak pracują i to głównie T. Lisa. Nie słyszałem żadnego merytorycznego argumentu przeciw tej osobie- pani Justynie Karnowskiej. 

Tak nawiasem mówiąc naiwnością jest wierzenie,że w TV pracują ludzie z przypadku. Niestety. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe To prawda w TVP pracują ludzie głównie po znajomości. Narzeczony mojej znajomej dostal prace w TVP Info (to bylo kolo 2010 roku) wlasciwie tylko dzięki ojcu (ktory jest regionalnym dzialaczem ale zadnej z 2 najwiekszych partii), niby mozna mowic ze miał studia zaoczne i jakies tam doswiadczenie ale bez ukladzików nic by z tego nie było(nie bede pisal co to za stanowisko zeby nie bylo siary ale na wizji go nie widzieliscie ). Tak samo jest z Karnowską teraz i nie ma co tego zaklinać bo to zwykly nepotyzm ;)

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale robienie wyrzutów tylko jej, kiedy to norma jest fałszywym przedstawianiem sytuacji. Wiadomo,że same kwalifikacje- zakładam dobrotliwie,że one są nie wystarczają bez jakiś kontaktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tu jest sytuacja inna. Nie można mówić, że poprzednicy zatrudniali swoich to my też rodzinę po znajomości. Przecież ci ludzie niby latami walczyli z układem, koteriami, resortowymi dziećmi itp. Domagali się likwidacji tego. Postawienia na brak powiązań. A teraz w momencie próby okazują się notorycznymi oszustami, działają nie lepiej, a w wielu momentach dużo gorzej. Wygląda na to, że oni tylko chcieli zastąpić obcy układ swoim układem, nic więcej. To ich bolało, brak własnych w tym korzyści. A nam mydlili oczy o swojej uczciwości. Byciu innymi, lepszymi.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tu jest sytuacja inna. Nie można mówić, że poprzednicy zatrudniali swoich to my też rodzinę po znajomości. Przecież ci ludzie niby latami walczyli z układem, koteriami, resortowymi dziećmi itp. Domagali się likwidacji tego. Postawienia na brak powiązań. A teraz w momencie próby okazują się notorycznymi oszustami, działają nie lepiej, a w wielu momentach dużo gorzej. Wygląda na to, że oni tylko chcieli zastąpić obcy układ swoim układem, nic więcej. To ich bolało, brak własnych w tym korzyści. A nam mydlili oczy o swojej uczciwości. Byciu innymi, lepszymi.

Ty byłeś tak naiwny,że brałeś to na serio?? Każdy przecież walczy z układem, który go pomija   :P Oj widzku, widzku, Ty naprawdę masz nas za takich idiotów i myślisz,że łykamy wszystko co pisze gazeta finansowana przez polityka oburzająca się na związki polityczne innych itd. Już Ci przecież pisałem ,że to co mmy do czynienia to odbicie mediów, obsadzenie swoimi ludźmi bez gry pozorów i białych rękawiczek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv: Towarzystwo na zdjęciu tak bije we mnie blaskiem obiektywizmu, że ciężko mi w "pleja" trafić. ;)

 

Gdyby komuś naprawdę zależało na obiektywizmie i na uczciwości w działaniu mediów publicznych, a byłoby to też w jakimś stopniu opłacalne, to tak by było. Ale dla politykierów różnej maści TVP to naprawdę kolejny łup, na którym można podoić trochę więcej kasy. To, że rodzinka pojawia się na stanowiskach lub bliscy znajomi to niestety norma, której lamentem nie da się zmienić.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. Chrzanicie tutaj od jakiegoś już czasu o lepszej zmianie, o tym, że nie będzie w TVP jak kiedyś a równocześnie przyklaskujecie stanowiskom po znajomości, kumoterstwie tak jak było kiedyś. Hipokryci!

Kolego zależy kto co rozumie przez dobrą zmianę czy lepszą zmianę. Jeśli negatywnie ocenialiśmy Kraskę, Lisa itd. to nie płaczemy,że ich już w TVP nie ma. Każda władza obiecywała lepsze media publiczne, kończy się na wymianie kadrowej.. Tylko taka jest róźnica,że część osób uważa,że teraz jest zamach na media publiczne,a ja uważam,że nie dzieje się nic nadzwyczajnego co by nie działo się wcześniej. Odczytujecie to jaką obronę, to nie jest obrona, to jest chłodny opis sytuacji. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...