Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

na walce bokserskiej Pedraza-Tolmajyan w prawym górnym rogu nakładają się na siebie dwa loga równocześnie: Orange sport premiera i Orange sport na żywo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orange sport będzie pokazywał w tym sezonie bundesligę piłkarzy ręcznych, która startuje 20 sierpnia meczem o superpuchar Niemiec?

W programie tv transmisji brak wiec wyglada ze nie. Jest to tym bardziej prawdopodobne gdyz prawa do Bundesligi od tego sezonu sprzedaje MP & Silva http://www.sportspromedia.com/news/mp_s ... worldwide/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

desperatów tak

 

Kibiców mój drogi. Jest wiele osób z danego miasta, które z jakiś powodów nie chcą chodzić na mecze albo kibice innych drużyn patrzą na rywali swojego ukochanego klubu i oglądają wtedy transmisje na Orange Sport. Jestem przekonany, że w Polsce jest więcej tego typu osób, niż kibiców ligi portugalskiej. Co z tego, że poziom kilka razy wyższy, skoro najzwyczajniej w świecie wielu nie interesuje Vitoria Setubal czy inny klub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Porto - Benfica albo Sporting - Benfica interesuje.

 

Najwyraźniej nie na tyle, by wykupili licencje na tę ligę. Sam bym oglądnął starcie Benfica - Porto no ale ktoś musiał dojść do wniosku, że nie opłaca im się brać dla kilku meczów całej ligi. Pewnie koszty były zbyt duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co mi HD jak nie będzie co ogladąć ? !

Wolę sd i mięć ligę portugalską ... Stawianie na kopaczy z 1 ligi polskiej jest słabe.. na tym widzów nie nabiją raczej.

 

Ja tam natomiast uważam, że jeśli byłaby szansa na Orange sport HD to fajnie, bo są pucharowe mecze w ramach DFB-Pokal, FA Cup, Coupe de France, a może nawet i TIM Cup to mnie by to pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...