Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi raczej o pełny pakiet. Orange Sport ma teraz coś podobnego jak Polsat Sport kilka lat temu.Mimo to puszczanie meczów Serie A w byle jakości mija się z celem.Ale lepszy rydz niż nic,bo Orange Sport jest u większości operatorów oferowany nieodpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, postanowiłem dawać rozpiski transmisji sportowych na żywo w działach Orange Sport, Sportklubu i Eurosportu.

 

Załóż do tych ramówek oddzielny temat i wrzucaj tam rozpiski wszystkich kanałów - najlepiej poprzez edycję pierwszego postu w wątku (myślę, że da się to załatwić). Raz: wszystko będzie zawsze w tym samym miejscu. Dwa: jak ktoś korzysta, to nie będzie się musiał przebijać przez kilka tematów i dodatkowo szukać strony z aktualnym wpisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobry pomysł. Najlepiej dogadajcie się we trzech kto co wrzuca i wklejajcie to do jednego tematu. Wiem, że jest Sport w polskiej TV na stronie SK, ale na forum zaglądam częściej i przydałby się taki temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale biedny ten magazyn Serie A na Orange sport :( Myślałem, że taka porządna stacja której jedyną porządną liga jest Serie A zrobi magazyn z prawdziwego zdarzenia a tu takie coś ? To była chyba kpina... 25min wszystkie mecze? Nawet powycinali przerywniki pomiedzy meczami haha, nie zdjęli paska z informacjami który na pół ekranu jest i strasznie irytował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak, ale we wrześniowych zapowiedziach ani słowa o lidze włoskiej:

 

"Na antenie Orange sport nie może zabraknąć meczów piłki nożnej. Oprócz meczów 1. ligi nasza stacja w czwartek i piątek (4 i 5 września) zaprasza do Anglii. Najpierw młodzieżówka, a później kadra seniorów Anglii podejmie Mołdawię w meczach eliminacyjnych do mistrzostw Europy i mistrzostw świata. Z kolei 24 września - 2. runda Pucharu Niemiec. Orange sport pokaże na żywo mecz TSV 1860 Monachium z Borussią Dortmund, Bayrnu Monachium z Hannoverem 96, a także rywalizację Arminii Bielefeld z Bayerem Leverkusen"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonamy się wkrótce. Moim zdaniem wybór meczów tutaj nie ma nic do rzeczy. W informacji mogliby wspomnieć o Serie A, bez konieczności podawania, które mecze pokażą :D Zauważcie, że w tekście pod komunikatem (http://www.orange.pl/kid,4000265800,id, ... video.html) nie ma wyszczególnionych meczów 1 Ligi, ale w tekście wspominano o niej: "Na antenie Orange sport nie może zabraknąć meczów piłki nożnej. Oprócz meczów 1. ligi...", a o lidze włoskiej ciszaaaaaa.

 

Obyście mieli rację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko np. jeśli chodzi o 2. rundę DFB-Pokal to znany jest już dokładny terminarz wszystkich spotkań, w tym mecze na Allianz Arena: 1860 München - Dortmund (24.09, 19:00) i Bayern - Hannover (25.09, 20:30).

 

Natomiast terminarz 3. kolejki Serie A TIM nie jest jeszcze znany. C+ reklamował, że pokaże Derby d'Italia czyli Internazionale - Juventus (mecz prawdopodobnie w piątek 13.09). Drugi mecz jaki mógłby wybrać C+ to druga rywalizacja

turyńsko-mediolańska czyli Torino - Milan bądź Derby della Lanterna czyli Sampdoria - Genoa. I jeden z dwójki tych meczów prawdopodobnie będzie na Orange sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...