Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mecze włoskiej Serie A dotychczas transmitowane "live" na antenie Orange Sport w sezonie 2013/2014:

 

01. kolejka: SS Lazio 2:1 Udinese Calcio

02. kolejka: AC Milan 3:1 Cagliari Calcio

03. kolejka: UC Sampdoria 0:3 Genoa CFC

04. kolejka: Juventus FC 2:1 Hellas Werona

05. kolejka: Udinese Calcio 1:0 Genoa CFC

06. kolejka: Genoa CFC 0:2 SSC Napoli

07. kolejka: SS Lazio 0:0 ACF Fiorentina

08. kolejka: Torino FC 3:3 FC Internazionale

09. kolejka: Juventus FC 2:0 Genoa CFC

10. kolejka: AS Roma 1:0 Chievo Werona

11. kolejka: Udinese Calcio 0:3 FC Internazionale

12. kolejka: FC Internazionale 2:0 AS Livorno

 

Przyszłe transmisje:

 

13. kolejka:

:arrow:

Niedziela, 24 listopada 2013 roku:

Godz. 14.55 AS Livorno - Juventus FC

 

14. kolejka:

:arrow:

Niedziela, 1 grudnia 2013 roku:

Godz. 14.55 FC Internazionale - UC Sampdoria

 

 

Jak dotąd najczęściej pokazywanymi klubami na antenie OS były:

Genoa - 4 razy

Inter - 4 razy

Udinese - 3 razy

Juventus - 3 razy

Lazio - 2 razy

Sampdoria - 2 razy

Livorno - 2 razy

Milan - 1 raz

Cagliari 1 raz

Hellas - 1 raz

Napoli - 1 raz

Fiorentina - 1 raz

Torino - 1 raz

Roma - 1 raz

Chievo - 1 raz

Catania - 0 razy

Parma - 0 razy

Bologna - 0 razy

Atalanta - 0 razy

Sassuolo - 0 razy

 

Moim zdaniem Inter, a przede wszystkim Genoa i Udinese pokazywane są zbyt często. Do tej listy dopisałbym też Livorno, Sampdorię i Lazio. Trzeba to ukrócić ;)

Natomiast za rzadko oglądamy transmisje z udziałem takich klubów jak Roma, Napoli, Fiorentina czy nawet Hellas. Ja wiem, że OS ma prawo trzeciego wyboru, ale w kilku przypadkach ludzie odpowiadający za ramówkę mogli wykazać się większą inwencją.

 

Powiedzmy sobie szczerze Milan na większą uwagę nie zasłużył, nie z taką grą.

 

O dziwo tylko raz na antenie OS widzieliśmy mecz z udziałem Torino w którym gra nasz rodzynek Kamil Glik*. Ale za to jaki!

*napisałem rodzynek, bo w zasadzie tylko Kamil może liczyć na pierwszy skład. Reszta naszych rodaków grzeje ławy, a czasami nawet trybuny.

 

Torino - Inter to jak na razie chyba najbardziej emocjonujący mecz dla postronnych kibiców. Nie mam zamiaru się rozwodzić nad jego jakością, bo jak wiemy gdzie dużo goli - tam często dużo błędów i tak też było w tym konkretnym przypadku.

 

Oceniając dotychczasowe działania Orange Sport wygląda to nieźle. Źle nie jest, dobrze też nie. Szału nie ma, bo też nie mogło być. Zrobiłbym może lepszą laurkę gdyby nie fakt, że jedno ze spotkań rozpoczęło się po prawie półgodzinie z powodu problemów technicznych. No i ten komentarz Dumanowskiego i Czachowskiego stoi na bardzo niskim poziomie (patrz: poziom Milki i Olbrychta).

 

PS. Brawo za magazyn ligowy. Pozytywne zaskoczenie. Spodziewałem się bardziej okrojonych highlightsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to że Inter nie ma jakiegoś zarąbistego składu i nie walczy o mistrza nie znaczy, że nie trzeba ich pokazywać. Ba, teraz z nowym właścicielem ma szanse włączyć się do walki o LM w tym sezonie. Popieram Cię jednak, że czasami wybór meczu jest dziwny, ale cóż, ważne, że chociaż te 3 mecze można obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter to najmniejszy problem. Zgadzam się z Tobą. Chociaż już poza konkursem to nie wierzę w ich powrót. Thohir zdążył kilka klubów położyć na łopatki, ale niestety swoich. Patrz: DC United. Jego lokata na liście Forbesa też :locked: nie urywa. Umówmy się Abramowicz to nie jest.

 

Wracając do tematu to Orange Sport ma czasami słaby timing. Kiedy Roma szalała na początku to jej nie pokazywali, potem kiedy złapała zadyszkę wówczas doczekała się swojego czasu na antenie. Można byłoby kilka takich przykładów jeszcze przytoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie Święcicki skomentuje poważny mecz Francja - Ukraina a nie jakies głupoty amatorów z 1 ligi polskiej ;)

 

A swoją drogą jak oglądam mecze Pucharu Polski czy 1 ligi (jeden raz w tym sezonie mi się zdarzyło ) to mi bardzo się podoba sposób przeprowadzania transmisji z tych meczów. Wszystko fajnie zapowiedziane, pokazane. A jakość obrazu nie jest az taka zła więc nie marudźcie już tak jakby nie wiadomo jakie zło was spotkało !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam na TV CRT 25 Cali, wiec nie narzekam :D Na ten moment nie stac mnie na lepszy sprzet.

Dla mnie bardziej sie liczy to, ze maja jakies ciekawe mecze i wydarzenia. Ten kanal to dobre uzupelnie oferty sportowej nC+. Podobnie jak Eurosporty, na ktorych mozna uswiadczyc wiele "niezwyklych'' sportow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, komentował Bartnicki co mnie nieco zdziwiło bo jednak Święcicki wiadomo wszem i wobec, że piłką francuską się interesuje i komentował zawsze Ligue1 i większośc meczów Francuzów a tutaj takiego barażu o być albo nie być nie skomentował. hmm zdziwiłem sie, aczkolwiek Bartnicki tez daje radę mimo lekkiej wady wymowy, cenie go i szkoda że nie może komentować ligi portugalskiej już :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Grzywacz skomentuje mecz angielskiej młodzieżówki (bo on w miarę ogarnia wyspiarski futbol), Święcicki mecz Francji, a komentatorem retransmisji (czy jak kto woli "premiery") meczu Anglia - Niemcy zostanie Bartnicki, bo jak wiemy często ma styczność z futbolem niemieckim.

 

Stało się inaczej. Kto komentował mecz młodzieży: Anglia - San Marino? Nie czasem Dumanowski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Dumanowski komentował młodzieżówke Anglików. A Grzywacz komentował Anglia - Niemcy, mecz jednak live leciał na orange.pl wiec dali go z wiadomych przyczyn do tego spotkania bo ogarnia on Wyspy chociaż czasami ma dziwne opinie z którymi się nie zgadzam to jednak czuje klimat i śledzi i zna się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje czasami dziwne opinie, ale do Grzywacza w dłuższej perspektywie się przekonałem. Bardzo dobrym komentatorem nie jest, ale też nie jest najsłabszy w swoim fachu. Solidny średniak, ot tak to ujmę.

 

Cenię w nim to, że choć często aż nadto faworyzuje kluby angielskie to jednak od czasu do czasu stać go na wyrażenie trzeźwej opinii bez koloryzowania. Stać go na to, na co często nie stać topowych komentatorów w naszym kraju jak np. Twarowskiego czy Borka, których komentarz odpowiednio w C+ i Eurosporcie 2 często jest przesłodzony, a wręcz momentami prowincjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...