Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wraca Orange Sport :D To po prostu świetna informacja !!! A dziennikarzy jest tylu że nie będzie problemu.Kilku jest którzy tam pracują.Został Krzysztof Sendecki i Jacek Adamczyk pozyskają kilku nowych i będzie gitara.Liczę że Paweł Zarzeczny i program Hyde Park wróci.A praw jest wiele do pozyskania.Bravo Bravo dla Orange Sport że podnoszą się z kolan.Dla mnie najlepsza stacja sportowo-informacyjna!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca Orange Sport :D To po prostu świetna informacja !!! A dziennikarzy jest tylu że nie będzie problemu.Kilku jest którzy tam pracują.Został Krzysztof Sendecki i Jacek Adamczyk pozyskają kilku nowych i będzie gitara.Liczę że Paweł Zarzeczny i program Hyde Park wróci.A praw jest wiele do pozyskania.Bravo Bravo dla Orange Sport że podnoszą się z kolan.Dla mnie najlepsza stacja sportowo-informacyjna!!!!

 

 

 

car82 ciekawa teza ale brak argumentów na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak samo jak z Eleven.Nikt nic nie wie.Jedyne pewne info to takie że Paweł Zarzeczny dostał propozycje i wielu innych dziennikarzy.Może wy pamiętacie ze starego składu kto dzisiaj jest wolny ? Według mojej wiedzy Justyna Kostyra,Leszek Bartnicki,Andrzej Iwan - Polsat Sport,Dominik Guziak,Mateusz Święcicki -Eleven Kscper Sosnowski-tvn 24 a reszta ???

 

Pablo ale mi chodzi o stacje sportowo-newsową. Czy znasz jakaś lepszą w Polsce ?? Jeśli tak to napisz mi nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrotu serwisów informacyjnych o 22:00 i powtórkę o 7:00 rano. Więcej z tego serwisu się dowiedziałem, niż przez tydzień w PSN.

 

Zakup praw do TNA: Impact Wrestling

 

Futsal

 

Godzinny magazyn poświęcony Ekstraklasie

 

Kilka meczów z lig z sezonu które posiada C+. ( Nie realne, ponieważ na razie pewne ligi to angielska i nasza)

Turnieje w piłce plażowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...