Skocz do zawartości

MEGOGO


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych,

aplikacja Megogo jest też na Xbox series X, jednak nawet jak się ma pakiet maksymalny (ponad 140 kanałów), to na konsoli wyświetlane są tylko 103 pozycje, m.in bez TVP1, TVP2, TVN 24 i TVN. Taka ciekawostka.

Z kolei na Shield PRO w aplikacji wszystkie kanały z pakietu maksymalnego śmigają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem w tym tygodniu apkę na Android TV.

Jestem pozytywnie zaskoczony szybkością uruchamiania i przełączania darmowych kanałów.

Duży plus za to.

Bonusem na pewno jest brak reklam przy uruchamianiu kanałów na żywo (ciekawe jak długo tak będzie) oraz WP, Zoom w jakości HD.

Także kanały FTA satelitarne takie jak P1, Tele5, TVS, Stars.TV są w HD.

Możliwość odtworzenia do 7 dni dowolnej pozycji programowej także kanałów w darmowym pakiecie to już naprawdę duża niespodzianka.

Ta usługa przebiła darmową wersję Pilot WP.

 

W samej apce mega wkurzające jest brak możliwości wyjścia przez cofanie.

Trzeba klawiszami nawigacyjnymi wybrać na "Wyjdź z aplikacji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
6 minut temu, cidik napisał(a):

ciekawe że nie TVP ani DAZN. Albo sondowanie rynku przez Megogo. Na innych rynkach mają LM i nie tylko, więc kto wie co u nas kombinują

Może być za darmo, jak na Ukrainie poprzednia gala Usyka. Tam mają szeroki pakiet praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest opcja że ta gala będzie za darmo czy jako PPV ?
Nie zdziwilbym się, że gala będzie za darmo. Oczywiście ze sponsorami i w ogóle.
przepłacanie to też nic dobrego, dodatkowo TVP by za moment ktoś posądził o niegospodarność


Tak samo było z MŚ w piłce ręcznej, po prostu te organizacje mają alternatywę, aby pokazać zmagania gdzie indziej. I to jest w ich rękach argument do podnoszenia ceny.

Do tego nie zdziwilbym się że będzie reklamowana część ukraińskiej Premier Ligi w MEGOGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś możliwość sprawdzic jak wygląda bitrate w Megogo na podstawowych kanałach (tvn, tvn24, polsat) oraz kanałach eleven sport? 

Chodzi mi o pakiety płatne (optymalny) 

 

Jest lepiej jak na WP pilot? 

 

Megogo jest znacznie tańsze od WP pilot i się zastanawiam czy się nie przerzucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):
 
 

Widzę, że zrobili jakieś 2 letnie umowy i wtedy pakiety są za połowę ceny.

W sumie to nie wiem czy to umowa na 2 lata czy płatność jednorazowa za 2 lata, bo jest napisane: "przy zakupie na 24 miesiące".

Też się nad tym zastanawiam, na razie wziąłem testowo za 1 zł na 14 dni, także ewentualnie za około dwa tygodnie się przekonam, czy to jest płatność z góry, czy co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2023 o 17:11, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Widzę, że zrobili jakieś 2 letnie umowy i wtedy pakiety są za połowę ceny.

W sumie to nie wiem czy to umowa na 2 lata czy płatność jednorazowa za 2 lata, bo jest napisane: "przy zakupie na 24 miesiące".

Wykupilem na megogo eleven na rok i zaplacilem z gory za calosc. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...