Skocz do zawartości

Czy jesteś za zlikwidowaniem paradokumentów z telewizji?


Darek z Ozimka
 Udostępnij

Czy jesteś za zlikwidowaniem paradokumentów z telewizji?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za zlikwidowaniem paradokumentów z telewizji?

    • Tak
      31
    • Nie
      6
    • Nie mam zdania
      5

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 08/01/22 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest cel tej ankiety?

Paradokumenty napędzają widownię i składają się z przerw między reklamami.

 

Dlaczego akurat Polsatu?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Paweł 68 napisał:

Ja mam takie magiczne urządzenie, jego popularna nazwa to pilot. Jak czegoś nie chce oglądać to załączam coś innego. Mając do dyspozycji prawie 200 kanałów TV i pokaźną bibliotekę VOD, jest mi całkowicie obojętnie czy Polsat nadaje takie programy czy nie.

Niektórzy, mam wrażenie, że oglądają na okrągło Antenę HD czy inne wynalazki i potem narzekają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w trakcie "skakania" po kanałach zatrzymałem się na dłuższą chwilę na jakimś Tureckim serialu i miał o wiele większy poziom od naszych paradokumentów...

 

Wspominam o tym dlatego że na innych forach niektórzy piszą że wolą paradokumenty od Tureckich seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, A&G napisał:

Nie tylko w Polsacie. W ogóle zakazałbym tej formy programowej pod groźbą kary. Gorsze odmóżdżacze to tylko "Kiepscy".

Mówiąc szczerze, to jednak w Kiepskich jeszcze jakiś tam morał jest, natomiast w paradokumentach tego się nie znajdzie. Też jestem za tym, żeby tego nie emitowano, szczególnie tych pokazujących rzekomo prawdziwą pracę policji, bo to jest totalne wciskanie kitu tak jak w niektórych produkcjach z poprzedniej epoki. Niestety widownia jest delikatnie mówiąc mało wymagająca, żeby nie powiedzieć ostrzej i nie dotykać kwestii kompetencji myślowych, więc jeszcze jakiś czas ramówki nie tylko Polsatu, ale także TVN czy TV4 w ciągu dnia będą w dużej mierze dla mnie nie do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Po to mamy chyba z 200 kanałów w tv by mieć wybór co chcemy oglądać, jeśli ktoś lubi „Trudne Sprawy” to co mi do tego? Po za tym nie czarujmy się że żaden z nas nie obejrzał choć jednego odcinka jakiegokolwiek paradokumentu. Sam autor tejże ankiety chwalił się tu na forum że ogląda „Szkołę”, czym różni się ten paradokument od tych z Polsatu?


Ankieta całkowicie bezsensowna…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ozzy666 napisał:

Po to mamy chyba z 200 kanałów w tv by mieć wybór co chcemy oglądać,

1/3 społeczeństwa ma wybór tylko spośród 30.

Dla nich ramówka nie pozostawia wyboru i akurat ja te głosy rozumiem.

Tak się składa że ta 1/3 bardzo chętnie ogląda tego typu treści, zatem my możemy chcieć i nic z tego nie będzie wynikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, k.stefan napisał:

polsat ma kontrakty na plus ligę siatki więc musi zostać!!!

W ankiecie chodzi o paradokumenty a nie o Polsat jako całość. 

Ja jestem za likwidacją bo dla mnie to jeden duży blok pod nazwą patologia. Co najlepsze Polsat w Dzień Ojca pod rząd pokazał odcinki w których to ojcowie znęcają się nad własnymi dziećmi. W niektórych przypadkach ze skutkiem śniertelnym dla którejś ze stron - najczęściej samego tyrana. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

1/3 społeczeństwa ma wybór tylko spośród 30.

Jeśli ktoś wybiera najtańszą opcję to jest jego wybór i chyba powinien zdawać sobie sprawę z tego co wybiera. Poza tym w DVB-T da się znaleźć i ambitniejsze treści niż paradokumenty, to wszystko kwestia wyboru. Po tym co napisałeś i po akcji zmiany standardu nadawania telewizji naziemnej śmiem twierdzić że jej odbiorcy to jakaś grupa uprzywilejowana. Wszyscy się o nich troszczą, pierw rząd który się martwił że ludzie nie mają stosownej technologi to jej odbioru, teraz Wy że nie mają co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam za czytanie bez zrozumienia!!! Jestem za zrobieniem kanału dla paradokumentów i wywaleniem tego badziewia ze wszystkich platform!!! Jeśli są osoby które lubią to oglądać to niech mają!!! Niektórym mogą przeszkadzać kanały sportowe!!!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...