Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa aneksowana po złożeniu wypowiedzenia w DUK:

Zejście z pakietu Fam Max HD + film + sport + cinemax+ eleven + PSP + CP GO wraz z dekoderem za 85miesięcznie do pakietu M.

 

Oferta przyjęta : nowa umowa na 24 miesiące, 2 miesiące "pełna oferta telewizyjna" za free, później przez kolejne 22m. 30zł za pakiet M + CP GO + 5 zł za dekoder.

Jako opcja dodatkowa możliwość dokupienia PSP w cenie 15zł, z czego pierwszy okres rozliczeniowy jest za free.....

 

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam<koniec umowy za 5 miesięcy obecnie  familijny max + sport + film+ eleven + multi. za 75zł

 

Interesuje mnie Pakiet L +HBO +eleven + multi czy byłoby  osiągalne  po wysłaniu wypowiedzenia

12mies. po 50 zł i 12 mies. po 95 zł dodatkowo przez 6 mies. inne pakiety gratisowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam cztery miesiące do końca terminowej umowy. Pakiety mam takie jakie mam w sygnaturze. Za całość płacę 75 zł, w cenie jest czynsz za PVR 5zł, oraz 10 zł za multiroom. Mógłbym zrezygnować z pakietów Cinemax i sport. Da się coś ugrać żeby mniej płacić, czy lepiej nie przedłużać umowy i zostać na bezterminowej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie a raczej proszę o ocenę:

Mam Familijny Max HD z multiroomem oczywiście z PPS i Eleven,płacę 85zł. umowa do końca lutego '22

Kilka dni temu dostałem ofertę na pakiet L + Opcja OnTheGo, Katalog Online , Pakiet Polsat Sport
PremiumPakiet,  Eleven Sports, Pakiet FilmBox
+6 miesięcy pełny pakiet(HBO i "fikumiku") w cenie 6x50 + 18x95,

ale jej nie przyjąłem, przez ICOK wysłałem wypowiedzenie dziś telefon od tego samego konsula(nie z DUK) trochę targu i zaproponował to co powyżej, ale z opłatą 12x50 + 12x95

 

Jak myślicie- dobra oferta czy z DUK by się więcej wytargało :?:

Mówiąc szczerze to tymi nowymi pakietami namieszali mi w głowie że ogarnąć nie mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gregor78Pakiet M + Eleveny, 12 mies.oplat po 20 zł i 12 mies.po 40 zł. Cinemaxy w cenie. Wypowiedzenie napisać w ICOK i za 3 dni dzwonić do DUK.

@JerzykowskiJak nie przedłużysz to zawsze będziesz płacil 75 lub 85 zł. Może pakiet M + MR w umowie 24/2, dwa mies. pełna oferta za 0 zł i 22 mies. po 45 zł. Albo pakiet L + MR oplata 12 mies.po 50 zł i 12 mies. po 70 zł (w tym 5 zł multiroom i 5 zł czynsz).

@DavvviByło, że Mr od 20 zł abo. więc najniższy pakiet S byłby z Mr.

 

@OlafSA te 95 zł to z Mr za 5 zł, czy z czynszem za dekoder ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, stan69 napisał:

@Gregor78Pakiet M + Eleveny, 12 mies.oplat po 20 zł i 12 mies.po 40 zł. Cinemaxy w cenie. Wypowiedzenie napisać w ICOK i za 3 dni dzwonić do DUK.

@JerzykowskiJak nie przedłużysz to zawsze będziesz płacil 75 lub 85 zł. Może pakiet M + MR w umowie 24/2, dwa mies. pełna oferta za 0 zł i 22 mies. po 45 zł. Albo pakiet L + MR oplata 12 mies.po 50 zł i 12 mies. po 70 zł (w tym 5 zł multiroom i 5 zł czynsz).

@DavvviByło, że Mr od 20 zł abo. więc najniższy pakiet S byłby z Mr.

 

@OlafSA te 95 zł to z Mr za 5 zł, czy z czynszem za dekoder ?

Za dekoder, mam starego Pvr HD 7000 i czas go wymienic, wiec dekoder tez do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Jestem klientem CP od dawna, posiadam stary podstawowy Pakiet Familijny HD za 39.90 zł na czas nieokreślony i dekoder HD5000. Do tej pory mi to odpowiadało, jednak teraz będę potrzebował Multi Room i zacząłem przeglądać różne oferty. Jestem w stanie coś ugrać z CP?

Edytowane przez mat06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ravmcwszystko zależy od tego jaki pakiet i za ile posiadasz teraz? Najkorzystniejsze oferty są przy utrzymaniu obecnej ceny pakietu. :)

@Gregor78przy ofercie M+ Eleven nie otrzymasz innego dekodera z nagrywaniem jak PVR7000. Ewentualnie możesz wymienić na Evobox HD za 49 zł.

@OlafSto jest oferta z DUK. Nic lepszego przy tym pakiecie nie otrzymasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...