Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.06.2021 o 11:02, maniek357 napisał:

Obniżasz zobowiązanie, więc chyba tylko umowa 24/3. Pakiet M 30 zł + MR 10 zł każdy. Składałeś wypowiedzenie ? Jest jeszcze pakiet M za 20 zł na całą umowę, ale tu nie wiem, czy z MR da się wziąć taką opcję. 

Wypowiedzenie wysłane, czyli rozumiem, że skoro teraz płacę za pakiet 80 zł (rodzinny z „dodatkami” bez HBO,Eleven i ekstraklasą ale Polsatami Premium) i rezygnuję z dodatków wybierając pakiet „M” zapłacę 30 zeta + 10 za MR, umowa na 24 mies. Pierwsze 3 miesiące za 0 zł (z podwyższonym pakietem do ”L”) czy w pakiecie M jest dostępny OTG za 0 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maggikkZe sportu nie zrezygnujesz, cena nadal będzie 60 zł, jeśli przedłużą ci ten stary pakiet.

Możesz dotrwać do końca umowy i pakiet przejdzie na czas nieokreślony, jak na razie z ceną bez zmian i sportem też, niestety. HBO możesz dobrać w ICOK. Trzecie wyjście, najlepsze to przedłużyć umowę na pakiet L + HBO + Filmbox (jeśli ich potrzebujesz). Opłata 12 mies.po 50 zł + 12 mies.po 80 zł (z Filmboxami 90 zł, nie ma ich w L). Masz średnią cenę 70 zł za całość.

Cinemaxy na całą umowę gratis.

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maggikk Teraz rabat na druga usługę wynosi 10 zł. Było tak, że usługa uprawniająca do rabatu to zobowiązanie minimum dla telewizji 50 zł, a dla telefonu 40 zł, nie wiem jakie są warunki teraz. Gdyby tak było i miałbyś abonament na telefon za min. 40 zł to na drugą usługę telewizję byłoby 10 zł rabatu. Pytanie, czy dadzą do starego pakietu, zadzwoń do DUK, wypowiedzenie masz złożone więc potargować można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet rodzinny z cinemax a opłaty to 20zł.
Podobno (według konsultanta) jest możliwość zatrzymania tego co mam obecnie w łamańcu 12 miesięcy po 10zł i następne 12 miesięcy za 20zł, czyli średnia to 15zł.  Z Cinemax mogę zrezygnować ale wtedy tylko nowy pakiet S w cenie 10zł. Powyższe propozycje są z DUK po wysłaniu wypowiedzenia.

Pytania do Was: 

Czy jest możliwość pozostania tylko z samym pakietem rodzinnym i w jakiej cenie? Czy 10zł to najniższa kwota za nowy pakiet S ? Ktoś dostał taniej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, wojtekmedia2 napisał:

@stan69 a jak złożę wypowiedzenie i propozycje mi z DUK się nie spodobają to mogę odwołać te wypowiedzenie i zostać przy obecnej ofercie?

tak  moze zlozyc rezygnacje z wypowiedzenia

Edytowane przez jacek298
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2021 o 21:25, stan69 napisał:

@AsansiaszDokładnie, za 50 zł średnio, to standard.

Dzięki, a co należy zrobić aby otrzymać ofertę 3 miesięcy za darmo przy umowie na 24 miesiące ? Standard czy zależy od daty do końca umowy/wybranych pakietów ? Zostało mi jeszcze 2 miesiące w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2021 o 22:19, stan69 napisał:

Teraz porównaj zawartość pakietu rodzinnego ( ja mam w umowie 36 kanałów) za średnio 15 zł z pakietem S (49 kanałów) za 10 zł i taniej nawet o grosz nikt nie dostał.

 

Odnośnie pakietu rodzinnego to jeżeli ktoś miał za 5zł nadal może utrzymać w tej cenie

Pakiety i ich zawartość znam...

Poważnie wyżej stawiasz pakiet S nad pakietem rodzinnym  ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AsansiaszTrzy mies. za darmo w umowie na 24 mies. jest po zmniejszeniu zobowiazania, zejściu z ceną abo.

 

@jagoda3 Mam taki za 5 zł, w umowie jest 36 kan. a odbieram dodatkowo jeszcze 26 kodowanych (pewnie promocji nie wyłączyli), i chwalę sobie, oby tak dalej. Ale to może trwać miesiąc...dwa i będę płacił 15 zł i bez tych promocyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2021 o 20:26, jagoda3 napisał:

Jagoda to że pakiet Rodzinny HD jest dużo lepszy jeśli chodzi o zawartość kanałów to nie podlega żadnej dyskusji. Nawet jakby Rodziny HD kosztował 15zl to nie ma co porównywać z pakietem S w którym kompletnie nie ma nic oprócz kanałów naziemnych i polsatowskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, zostało mi już niecałe 7 miesiecy i poważnie zastanawiam sie czy przedłużyć umowe czy nie i wybrać canal +.

Obecnie płace 80zł i mam:

: Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Polsat Sport Premium

Opcja ON THE GO

Pakiet Sport HD

Pakiet Film HD

Pakiet Cinemax HD

Pakiet Eleven Sports HD

 Jeśli bym miał przedłuzac to z wymianą dekodera bo mam jeszcze hd5000. Czy ktoś ogarniety w temacie powie mi na co moge liczyc teraz po zmianie tych pakietów zeby nie stracic, pzdr i dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest aktualnie różnica w ofertach przedłużeniach pomiędzy DUK i APS ?

Co można zyskać mając aktualnie 12 miesięcy do końca, dekoder Evobox Lite z Rodzinny + Cinemax HD. Ewentualność przedłużenia w celu odblokowania nagrywania. Tylko czy warto teraz, czy za pół roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam 7 miesięcy (28 czerwca zostanie 6) i wyślę teraz wypowiedzenie ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy to zadzwonią do mnie pod koniec czerwca z DUK i wtedy będę mógł przedłużyć na lepszych warunkach, czy dopiero jak zostaną 4 miesiące to wtedy można dostać jeszcze lepszą ofertę?

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości. Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...