Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.01.2021 o 12:48, stan69 napisał:

Co do pierwszej umowy, to będziesz po czerwcu płacił 40 zł lub wcześniej przedłużysz np z pakietem M+Mr.

Opłata 12mies.x 20zł + 12x40zł. Pierwsze 6mies. pełna oferta. Porównaj sobie zawartość pakietu Familijnego z M.

Z drugą umową cenowo i zawartością jest identycznie. Nie uwzględniam tu rabatu, bo nie jestem pewny czy dostaniesz, zmieniasz jednak usługę rabatowaną. Wypowiedzenie jest zawsze konieczne, najlepiej napisać w ICOK.

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie i rozmawiałem z DUK. Zaproponowali mi pakiet M+Mr z opłatą 12x30 zł + 12x40 zł + pełna oferta przez pół roku. Nie chcieli zejść taniej. Może dlatego, że mam jeszcze 6 miesięcy do końca umowy? Zostaję więc na razie przy umowie Familijny+Mr za 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moze nie w tym temacie ale...Prosze o rade.Interesuje mnie dobranie internetu do mojego pakietu *Familijny Max HD, , HBO HD HBO GO,Polsat Sport Premium,On the Go (OTG,SPORT HD,FILM HD,Eleven Sports HD.Moge zrezygnowac w maju(pol roku przed koncem).Interesuje mnie jakie koszty by byly Moj pakiet(teraz place 100zl za calosc) +internet,Z gory dziekuje za wszelkie informacje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro64Jeśli chodzi o obecny pakiet tv to zachowując to co masz teraz opłaty będą wynosić: 12 miesięcy - 50 zł kolejne 12 msc 110 zł (bez kanałów Filmbox). Co do mobilnego to jeśli nie masz usługi w CP a chcesz dobrać, to wydaje mi się, że będzie to oferta dla nowych, tak jak ze strony -10 zł w związku z posiadaniem tv. Opłacalność tego zależy od tego jak dużego pakietu potrzebujesz i czy net byłby wykorzystywany regularnie. 

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-wkrotce skonczy mi sie umowa,obecnie mam pakiet[bez ekstraklasy]za ktory place 125zl z multiromem.Mam zamiar pozostac w CP bez umowy i chcialbym zrezygnowac z hbo.Mam pytanie czy istnieje taka opcja.Jestem w smard dom[2 tel.w plusie+internet].TV jest uprawniajacy.Dzieki za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysocz92 Zależy czy podwyższasz / utrzymujesz cenę abo czy zmniejszasz. W pierwszym przypadku 12 msc x 20 zł + 12 msc x 30. W drugim 3 msc x 0zl + 21 x30. Choć w przypadku obniżania abo możliwa jest ponoć również opcja wzięcia gołego pakietu M za stałą cenę 20 zł przez 2 lata. 

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 16:21, poselsuski napisał:

@jaro64Jeśli chodzi o obecny pakiet tv to zachowując to co masz teraz opłaty będą wynosić: 12 miesięcy - 50 zł kolejne 12 msc 110 zł (bez kanałów Filmbox). Co do mobilnego to jeśli nie masz usługi w CP a chcesz dobrać, to wydaje mi się, że będzie to oferta dla nowych, tak jak ze strony -10 zł w związku z posiadaniem tv. Opłacalność tego zależy od tego jak dużego pakietu potrzebujesz i czy net byłby wykorzystywany regularnie. 

Dziekuje za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy przy chęci zejścia z pakietu takiego jak w stopce na pakiet M będę mógł zachować Evobox PVR(chce też oddać 1 dekoder MR)? Aktualnie nie płacę za niego miesięcznej opłaty, czy po zejściu na niższy pakiet taka opłata może się pojawić?

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info. Na razie pytam tak orientacyjnie, będę załatwiał te sprawy w maju, jak zostaną mi 4 miesiące do końca umowy :) Zawsze zanosiłem/wysyłałem wypowiedzenie na 6 miesięcy przed końcem ale teraz chcę zejść z pakietu, więc jeszcze dwa miesiące dłużej muszę z tym poczekać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie mam 5 miesięcy do końca obowiązywania umowy i płacę 90 zł za :

Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO
Usługi powiązane ofertą:Kontrakt połączony w ramach smartDOM 4 - produkt uprawniający.

 

Czy teraz mogę uzyskać to za 60 zł i na jakich warunkach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2021 o 10:01, stan69 napisał:

@perdosZa Mr płacisz w drugim roku, od 13-go mies. a aktywny masz od 1-go. Jesteś pewien, że rozmawiałeś z konsultantem DUK? Jak zadzwonisz na podany nr to będziesz pewny (no..prawie).

Dzięki. Następnego dnia zadzwonili z DUK (dzień wcześniej też dzwonili z tego samego numeru) i zaproponowali wspomnianą przez ciebie ofertę (20 zł przez 12 miesięcy i 40 zł przez kolejne 12 za pakiet M+MR i przez 6 miesięcy pełna oferta). Co ciekawe, miałem pierwszy dzień nowego okresu rozliczeniowego, przez co pełną ofertę będę miał przez 7 miesięcy. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie: za 6 dni koniec prawidłowo wypowiedzianej umowy. Zadzwonili tylko raz około miesiąca temu jak złożyłem wypowiedzenie. Teraz cisza, nie odzywają się. Jak nie zadzwonią z ciekawą ofertą to oddaję dekodery. 5 lat umowy - ostatnio 20 zł Familijny + 2 x multiroom. Całość za 35 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2021 o 21:01, Doborex napisał:

Usługi powiązane ofertą:Kontrakt połączony w ramach smartDOM 4 - produkt uprawniający.

 

Czy teraz mogę uzyskać to za 60 zł i na jakich warunkach?

Pewnie chodzi ci o zmniejszenie zobowiązania na produkt uprawniający, jeśli tak to różnie było o tym pisane.

Jedni zalecają nie zmniejszać, tylko tak jak w umowie, inni że można telewizję do 50 zł zmniejszyć. To trzeba dokładnie z konsultantem ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...