Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja zdecydowałem się na pakiet reklamowy M ze wzgl. na sport. 1rok 20zl, drugi 30zl + pół roku premium liczony od 1 lutego a włączony po 10 minutach. Myślę ,że to dobry czas aby przekonać się czy potrzebuję większy pakiet, ile i jak będę z niego korzystać. Dziękuję za cierpliwość i pomoc. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam pakiet Rodzinny HD za 20 zł z HD5500s od 07.2016. Umowa była raz przedłużona, obecnie ponad rok jest na czas nieokreślony. Chciałbym przedłużyć umowę, najlepiej zostawiając obecny pakiet (czy nie ma takiej opcji i musiałbym zmienić na pakiet S?), dekoder też najlepiej zostawiając stary. Na co mogę liczyć? Istnieją jeszcze takie opcje z przedłużeniem na 24 msc za 5zł/msc, czy to już przeszlość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mikolaj211 napisał:

Witam, posiadam pakiet Rodzinny HD za 20 zł z HD5500s od 07.2016. Umowa była raz przedłużona, obecnie ponad rok jest na czas nieokreślony. Chciałbym przedłużyć umowę, najlepiej zostawiając obecny pakiet (czy nie ma takiej opcji i musiałbym zmienić na pakiet S?), dekoder też najlepiej zostawiając stary. Na co mogę liczyć? Istnieją jeszcze takie opcje z przedłużeniem na 24 msc za 5zł/msc, czy to już przeszlość?

Nie ma szans na ten pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikolaj211Powinna być dostępna opcja pakiet S na dwa lata za 10 zł miesięcznie. Przy czym to jest kwestia indywidualna S jest lepszy od Rodzinnego ze względu na kanały sportowe Polsatu. Natomiast dla kogoś kto woli nazwijmy to bardziej "ogólnotematyczną paczę" to moim zdaniem Rodzinny lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób z Rodzimym HD za 5 i po przejściu na czas nieokreślony 15 to jest opcja do rozważenia. Może ktoś pochwali się jak otrzyma taką umowę. Ogólnie nadal chyba jest zapis +10 złotych  na czas nieokreślony w umowach ? Jeśli tak to i we wspomnianej przeze mnie również.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mikolaj211 napisał:

Witam, posiadam pakiet Rodzinny HD za 20 zł z HD5500s od 07.2016. Umowa była raz przedłużona, obecnie ponad rok jest na czas nieokreślony.

Spóźniłeś się kilka miesięcy. Jeszcze w sierpniu/wrześniu mogłeś przedłużyć za piątaka na 24 miesiące.

@poselsuski jesteś pewny, że 10 zł jest przez cały okres umowy ?Bo wydawało mi się, że po ostatnich zmianach cena rośnie po 12 miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2021 o 14:40, bartolomeooo123 napisał:

@poselsuski Jest szansa na warunki które masz w stopce?  Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cienamax HD + ELEVEN + PSP + MR [6x0, 18x85zł = 63,75 zł /msc] PVR 7000

Czyli 6/0zł+18/95zł bo 3xmr?


@bartolomeooo123obecnie multiroom to 10zl, jeżeli chcesz 1 MR to 10zl, ale wspomniałeś o 3xmr, dlatego doda się 30zl do rachunku.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apjNie ma starych ofert z darmowymi miesiącami. Teraz pakiet  Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cienamax HD + ELEVEN + PSP +  3 MR  (tzn. wg nowej pakietyzacji L+Eleven+ PSP+ Filmbox+Cinemax + 3 MR) 12 msc x 50 zł + 12 msc x130 zł.

 

@PawełNa poprzedniej stronie jest mój post z cytatem do tej oferty. Można (a przynajmniej można było) wziąć ofertę za pakiet S 24x10zł pod warunkiem,że obniża się abo i nie dobiera żadnych dodatkowych pakietów typu Eleven etc. 

 

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tadeusz 63Okres wypowiedzenia jeden miesiąc (a mówiąc dokładniej jeden pełny okres rozliczeniowy). Jeśli chodzi o opłaty to zależy od umowy - w części przypadków zostają tak jak w okresie podstawowym, w innych przypadkach +10 zł. Trzeba sprawdzić w umowie albo skontaktować się z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...