Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Nowy 123 napisał:

@brumqtak, tylko nie wiem skąd wziąłeś te długości umów?? Prz tym pakiecie jest tylko opcja 24/6.

Taką informację dostałem w APS, bez złożenia wypowiedzenia:

[Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemex HD + Eleven + Sport Premium + 1 multiroom za 85 zł (24/3 lub 15/1). Oczywiście bez HBO, Rozrywki, Ekstraklasy].

Czy jeśli złoże wypowiedzenie, to w APS zaoferują mi 24/6, czy tylko przez telefon (BOK)?

 

Mam jeszcze jedno pytanie:

Czy w BOK (kontakt przez telefon), przy aneksowaniu umowy i dobraniu multiroom, mogę wybrać dekoder w starszej wersji? Chcę oszczędzić rodzicom zmian i mieć drugi taki sam jak mam teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś się orientuje po ile wychodzi na miesiąc abonament w Cyfrowym Polsacie przy założeniu darmowych miesiecy i mozliwosci skladania wypowiedzenia na 6 miesiecy przed koncem umowy? Chodzi np o pakiet premium max. Zastanawiam się nad rezygnacją z CP w zwiazku z usunięciem  CBS Action. Obecnie niezle ceny sa w starej NC+.

Edytowane przez wepses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wepses umowa 24/6 - 6 mies.darmowych + 12 mies.po 100 zł. to średnia ok.66 zł.Miesiące anulowane przechodzą do następnej umowy.

Umowa 12/3 - 3 m.darmowe + 3 płatne po 100 zł.to średnia 50 zł.Mies.anulowane muszą wejść do następnej umowy.

Masz z tym jakieś trudności?

 

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, OlafS napisał:

@wepses Skoro masz problemy z obliczeniem w pamięci tak prostych działań to informuję cię że są takie urządzenia jak np. kalkulator(bardzo prosta obsługa), jeśli nie posiadasz to informuję że system windows także zawiera takie ustrojstwo.

Bardzo Ci dziękuję za poinformowanie mnie że są takie urządzenia... A teraz sarkazm mode off... 

50 minut temu, stan69 napisał:

@wepses umowa 24/6 - 6 mies.darmowych + 12 mies.po 100 zł. to średnia ok.66 zł.Miesiące anulowane przechodzą do następnej umowy.

Umowa 12/3 - 3 m.darmowe + 3 płatne po 100 zł.to średnia 50 zł.Mies.anulowane muszą wejść do następnej umowy.

Masz z tym jakieś trudności?

 

Dzieki za wyjasnienie. Nie bylem pewien na ile miesięcy przed końcem umowy można już składać wypowiedzenie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie w związku z CBS Action... Obecnie mam Premium Max + PSP za 110 zł. Propozycja z DUK: to co do tej pory 24/6 i 110 zł/m-c lub 12/3 za 100 zł/m-c przy rezygnacji z PSP. Przy zachowaniu PSP nie ma możliwości krótszej umowy. Można coś więcej wynegocjować czy zostaje wybór z tego co zaoferowali obecnie?

Edytowane przez ianus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ianus napisał:

Złożyłem wypowiedzenie w związku z CBS Action... Obecnie mam Premium Max + PSP za 110 zł. Propozycja z DUK: to co do tej pory 24/6 i 110 zł/m-c lub 12/3 za 100 zł/m-c przy rezygnacji z PSP. Przy zachowaniu PSP nie ma możliwości krótszej umowy. Można coś więcej wynegocjować czy zostaje wybór z tego co zaoferowali obecnie?

Miałem to samo. Nic więcej się nie ugrasz. Jedynie pozostaje się cieszyć z darmowych miesięcy.  ( u mnie tego się już nazbierało :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam umowę od 10.03.2018 - w ICOK ważna jeszcze przez 3 miesiące czyli podpisana na 24 miesiące

W 2018 roku poradzono mi napisanie wypowiedzenia, które zaniosłem do punktu, później zadzwonili i zaoferowali Pakiet Familijny Max HD o wartości 50 zł za 30 zł miesięcznie bez dodatkowych kombinacji.

 

Czy w chwili obecnej można coś ugrać więcej poprzez wypowiedzenie?

Czy przez zadzwonienie na infolinię od ręki przedłużą umowę na takich samych warunkach czy dalej trzeba bawić się w wymówienia?

 

Mam coś takiego:

 

  • Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
  • Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Co to jest ten katalog treści online?

Edytowane przez DamPrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn pośpiechu nie ma, bo pasuje mi to przedłużyć na podobnych warunkach. Główną telewizją w domu jest Canal+.

Skoro 2 lata temu dali Familijny Max za 30 zł to dlaczego teraz nie mieliby dać podobnej oferty nawet bez wypowiedzenia?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można napisać w ICOK.

Kontakt z Cyfrowym Polsatem, napisz do nas, telewizja, numer karty dekodera, warunki umowy, okres podstawowy/wypowiedzenie umowy, nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie i tam piszesz wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ogarnę temat. Treść wypowiedzenia znajdę w papierach, bo wtedy ktoś podał treść jak wypowiadać umowę na kilka miesięcy przed końcem jej trwania.

 

Inny temat. Teść ma 2 dekodery
 

Cytat

 

#1

HD 6000

  • Pakiet podstawowy: Pakiet Rodzinny HD (10 zł)
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD (10 zł)
  • Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Podpisane 27.06.2018

Do końca: 12 miesięcy

 

#2

HD 3000

  • Pakiet podstawowy: Pakiet Rodzinny HD (10 zł)
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD (10 zł)
  • Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Podpisane 15.06.2018

Do końca: 6 miesięcy

 

 

Co tutaj można zadziałać?

Kiedy można coś wypowiadać/negocjować?

 

Czy karty są sparowane z dekoderami, czy kartę która jest ważna 6 miesięcy jeszcze można przełożyć do HD 6000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DamPrz napisał:

Czy karty są sparowane z dekoderami, czy kartę która jest ważna 6 miesięcy jeszcze można przełożyć do HD 6000?

 

Wszystkie karty kodowe Cyfrowego Polsatu są sparowane z konkretnymi egzemplarzami dekoderów dedykowanych lub modułów CAM, z którymi są dostarczane i działają tylko i wyłącznie z nimi.

To tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...