Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przy umowie 24/3 na Familijny HD za 20 zł/mies. można otrzymać jakieś dodatkowe pakiety na okres promocyjny 1, 2, 3 miesięcy? Jak ostatnio przedłużałem umowę na Max HD + Film + Sport + Cinemax na 15/3 za 60 zł to dostałem promocyjnie pakiety HBO GO i Eleven na 1 miesiąc za 0 zł oraz VOD na 3 lub 5 miesięcy.

Edytowane przez 89damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Prześledziłem wątki z ostatnich kilku  miesięcy i nie widziałem mojego zapytania, dlatego pozwolę sobie napisać

Obecnie nie mam żadnej umowy na TV SAT ani z Canal+ ani z CP. 

Chciałbym zapytać się czy telefonicznie można wynegocjować trochę lepsze oferty z CP? Wymagań nie mam sporo, nie chciałbym płacić więcej niż 60 zł, Multiroomu nie potrzebuje, jedyne co chciałbym uzyskać to 6 msc 0 na start, zamiast proponowanych na stronie 3. Wolałbym podpisać umowę z Polsatem, ale jeśli się nie uda nic utargować to podpiszę umowę z Canal+, do 2.12 mają 6 msc za free.

Oferte Polsatu kojarzę dość dobrze, bo rodzice od 8 lat są klientami.

 

Z góry dziękuje każdemu za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Witam. Złożyłem wczoraj wypowiedzenie przez ICOK z dniem dzisiejszym zostało ono przyjęte . Zadzwoniłem do DUK i za to co mnie interesuje czyli Familijny Max HD + Sport + Cinemax + Film do tego 3 x multirom razem z wymianą sprzętu na Evoboxy w umowie 24/4 mam płacić miesięcznie 85 zł (5zł czynsz za Evobox PVR). Chciałbym spytać czy ten czynsz jest konieczny przy tej umowie bo jak robię konfigurację dla nowego klienta przez internet to wychodzi 24/3 i 80 zł. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej umowie będzie czynsz. Jak chcesz nie mieć czynszu to dobierz dobie kanały Eleven lub PSP wtedy cena pakietu wyjdzie 70 zł ale nie będzie czynszu i stanieje pierwszy MR do 5 zł więc też, Ci wyjdzie 85 zł ale nie będziesz miał czynszu i będziesz miał dodatkowe kanały. Najwyżej przy następnym przedłużeniu zrezygnujesz z tych dodatkowych kanałów. 

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie mam: Pakiet Familijny Max HD plus Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven Sports HD oraz Multiroom HD za 70 PLN. Ostatnia umowa 15 z czego 3 gratis. 6 miesiecy do konca umowy. Co jest mozliwe do ugrania? Interesuje mnie zostanie praktycznie przy tym samym za jak najlepsza cene.

 

Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co ma trwać?Nic nie było z promocji wczoraj i nic nie ma dziś.Zygmunt ma kredyty do spłacenia więc płacić to i będzie co oglądać.Jemu też nikt nie daje nic za darmo.Trzeba chłopa zrozumieć on też nie ma żeby tak ciagle dawać za free?Może na święta da ci telewizor w mega hiper promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, czerstwy napisał:

Może na święta da ci telewizor w mega hiper promocji

Hmm... tylko jaki? HD już praktycznie nieosiągalne a dawać 4K nie dodając do niego stosownego dekodera i choćby jednego kanału to głupie i to nawet bardzo- wobec tego chyba tylko podwyżka abonamentów...żeby nie mówili że nic nie było:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...