Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Familijny Max HD, Pakiet Sport, Cinemax, Eleveny. Umowa wypowiedziana. Co mogę otrzymać (interesowałyby mnie PSP lub Canal+) i czy warto wymieniać PVR 7000 na EVOBOX i za ile ewentualnie Multiroom i jaki dekoder dobrać ? Dzwonili do mnie z DUK i zaproponowali to samo w wersji 24/6 - abonament 70zł. PSP - 10 zł i Canal+ - 20zł. Czy można coś lepiej uzyskać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów i poproszę o info. Pomagam koledze wypowiedzieć umowę z CP na pakiet Rodzinny za który płaci 19,99 zł miesięcznie. Do końca umowy pozostało mu 5 miesięcy. Procedurę mu podpowiem i pomogę napisać i wysłać wypowiedzenie. Miał umowę na 24 miesiące, jeden dekoder w domu . Czyli teraz może negocjować 12/3 - ale co z ceną? Da się coś ugrać za ten pakiet? I czy może dostać jakieś kanały dodatkowe na te 3 miesiące gratis?

 

I kolejne pytanie, kolega jest skłonny podnieść nieznacznie swój pakiet, co może w tym przypadku ugrać- chodzi o cenę i nazwę pakietu.

 

Z góry dziękuję za pomoc w imieniu swoim i kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2019 o 09:55, stan69 napisał:

Na 4 mies. przed końcem umowy, 70 zł z jednym MR, a z dwoma 75.

Dzięki, a przy zmniejszaniu abonamentu i wymianie sprzętu, nową umowę dostanę na na jaki okres i ile darmowych m-cy? (obecnie mam 15/3)

Edytowane przez anabst
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc. Umowa wypowiedziana mogę przedłużać. Obecnie: FamMax Hd + Sport HD+ Film, Cinemax i Eleven + 1MR. Obecna umowa na 12/3, płacę 75 zł (multiroom 5 zł).

 

I teraz pytanie, bo dzwonią z DUK i każda oferta wygląda inaczej chociaż dotyczy tego samego. Ponoć nie ma już nazewnictwa Film HD, Sport HD, ale:

1. Ile płaciłbym chcąc zachować to samo? Umowa 15/3 - cena 70zł + 5 multiroom? Bo jeden konsultant twierdzi, że multiroom 5 a drugi, że 10zł?

2. Gdybym chciał to samo + PSPORT Premium. Umowa 24/6 80 zł, natomiast multiroom dalej 5 (tak jak teraz) czy 10? Bo tu znów są rozbieżne opinie.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie pakiet Premium w smartdom zrabatowany do 49,99zl. Wypowiedzenie wysłane.

Ten sam pakiet zaproponowano mi ale w nowej odsłonie smartdom za 75zl,a że nie potrzebuje tyłu kanałów chce wyjść ze smartdom. 

 

Myślę nad Familijny max HD i do tego jeden multiroom. 

W jakiej wysokości można to negocjować przy przedłużeniu umowy (bez smartdom). I w jakiej konfiguracji jeśli chodzi o długość umowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Panstwu

na dzis dzien mam z poslatu ten chyba tajtanszy dekoder (3000HD i podlaczylam stary dysk z laptopa do nagrywania ; Znajomi z Polski sami maja najdrozszy pakiet i ten dekoder z dyskiem w srodku, ale mnie to nie bardzo interesuje, moja oferta byla na 3 lata i niedlugo sie konczy

Pytanie 1 : czy nadal mozna wziac abonament na trzy lata i czy Polsat daje jakies znizki w takim przypadku, wiedzac ze znajomi maja swoj abonament i ten moj, na swoje nazwisko i adres w PL?  ale interesowalby mnie ten dekoder o nazwie evobox-hd (bez dysku wewnetrznego) czy do niego mozna podpiac swoj wlasny dysk? czy musze oddac ten dekoder i karte abo co aktualnie posiadam?

 

Pytanie 2 : jaki pakiet mozna wziac na te 3 albo 2 (?) lata tak zebym miala w nim TVN24 bo wiadomo poza Polska najbardziej interesuje mnie informacja z mozliwie roznych stacji, potem - film a najmniej - sport :)

Pytanie 3 : moja antena to nie "talerz" tylko jest prostokatna plaska o nieduzych wymiarach jakies 30 cm na 55. Na tym obecnym pudelku HD3000 wszystko dziala bardzo dobrze chyba jak jest jakas wielka burza ale tutaj mam slonce srednio 320 dni w roku ; ale czy tak samo by mi dzialalo z tym pudelkiem evobox-hd? chcialabym byc pewna

Troche duzo pytan ale licze, ze ktos zechce mi pomoc za co bardzo serdecznie dziekuje i pozdrawiam PP z tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować jeszcze jednej opcji przy kolejnym telefonie z DUK. Teraz miałaś umowę na 24 miesiące ? Czyli kolejne umowy były by na 15 i 12 miesięcy w standardowej cenie.Możesz spróbować negocjować  umowę na 12 miesięcy ,opłacić 6 ,następnie wysyłasz wypowiedzenie ,kolejne 6 jest anulowane i masz nową umowę.Jeżeli oferta o której pisałem wyżej się  utrzyma,to była by wtedy do wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tej chwili chcesz zejść z wyższego pakietu na niższy,dobrać  multiroom i jeżeli dobrze rozumiem rozbić Smartdom . W przypadku gdy chcesz kontynuować umowę nie zmieniając pakietu i dekodera ,dobre oferty pojawiają się 6 miesięcy przed końcem umowy.Możesz poczytać kilka podstron tego tematu ,zobaczysz jak to działa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chce albo zejść na pakiet f. max HD wychodząc że smartdom i dobierając multiroom, ewentualnie przedłużający w ramach smartdom na jakiś najniższy który uprawnia do smartdom? Zależy co korzystniej wyjdzie.

 

Dobrze rozumiem że gdybym został przedłużający w smartdom na pakiecie fam. max HD którego odpowiednik kosztuje 60 zł dla nowych, to odliczam - 25zl rabatu i wychodzi 35zl, do tego multiroom 10zl czyli realna cena jakiej należy oczekiwać to 45zl z multiroomem? 

Edytowane przez kropka79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 60 zł kosztuje Familijny Max, Film, Sport i Cienemax jak już. Możesz mieć np. ofertę na 24 miesiące w tym 6 za darmo. Cena po rabacie 25 złotowym wyjdzie 35 zł + 10 zł MR i 29 aktywacja. Oczywiście jeśli zostaniesz w Smart dom. Jeśli nie to pakiet Familijny Max HD za 30 zł +10 zł mr łącznie 40 zł w umowie 24/3. Każda z tych ofert będzie dostępna gdy będziesz miał mniej niż 5 miesięcy do końca umowy i oczywiście złożone wypowiedzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za 5 miesięcy kończy mi się umowa, zawarta była na 29 miesięcy na Pakiet Rodzinny + kanały Eleven, przez pierwsze 6 miesięcy w promocji Pakiet Familijny. Płacę za to 34,90 miesięcznie.

Chciałabym zostać przy obecnym pakiecie, tylko wymienić dekodery na Everbox i dodać usługę mulitroom.

Na jakich warunkach dałoby się zrobić coś takiego.

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o radę drodzy forumowicze. Obecnie posiadam Pakiet familijny hd, opcję HBO i dekoder evobox. Do końca umowy zostało 16 miesięcy. Potrzebuję dołożyć do tego multiroom. Rozumiem że pozostaje mi tylko opcja aneksowania umowy i dokupienie tej usługi. Na jakich warunkach jest to realne i jaki wariant byłby dla mnie najkorzystniejszy? Czy jest możliwość żeby dekoder dodatkowy był z nagrywarką? Konsultantka na infolini zaproponowała mi za to co mam + multiroom 40 zł przez 9 miesięcy a później 70 zł przez 20 miesięcy. Z góry dziękuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2019 o 13:14, barbarian13 napisał:

Dzien dobry Panstwu

na dzis dzien mam z poslatu ten chyba tajtanszy dekoder (3000HD i podlaczylam stary dysk z laptopa do nagrywania ; Znajomi z Polski sami maja najdrozszy pakiet i ten dekoder z dyskiem w srodku, ale mnie to nie bardzo interesuje, moja oferta byla na 3 lata i niedlugo sie konczy

Pytanie 1 : czy nadal mozna wziac abonament na trzy lata i czy Polsat daje jakies znizki w takim przypadku, wiedzac ze znajomi maja swoj abonament i ten moj, na swoje nazwisko i adres w PL?  ale interesowalby mnie ten dekoder o nazwie evobox-hd (bez dysku wewnetrznego) czy do niego mozna podpiac swoj wlasny dysk? czy musze oddac ten dekoder i karte abo co aktualnie posiadam?

 

Pytanie 2 : jaki pakiet mozna wziac na te 3 albo 2 (?) lata tak zebym miala w nim TVN24 bo wiadomo poza Polska najbardziej interesuje mnie informacja z mozliwie roznych stacji, potem - film a najmniej - sport :)

Pytanie 3 : moja antena to nie "talerz" tylko jest prostokatna plaska o nieduzych wymiarach jakies 30 cm na 55. Na tym obecnym pudelku HD3000 wszystko dziala bardzo dobrze chyba jak jest jakas wielka burza ale tutaj mam slonce srednio 320 dni w roku ; ale czy tak samo by mi dzialalo z tym pudelkiem evobox-hd? chcialabym byc pewna

Troche duzo pytan ale licze, ze ktos zechce mi pomoc za co bardzo serdecznie dziekuje i pozdrawiam PP z tego forum

1.Umowę na 24 miesiące można otrzymać bez problemu. Jeżeli chodzi o zniżki to nie ma ale są gratisowe miesiące. Przy wymianie dekodera,zdajesz swój obecny dekoder,kartę i pilota a dostajesz nowy sprzęt.

2.Pakiet Familijny HD lub Familijny Max HD. W umowie na 2 lata w tym 3 miesiące gratis możesz je mieć odpowiednio za 20 zł lub 30 zł miesięcznie. Pod warunkiem ,że wyślesz wypowiedzenie umowy i nie wymieniasz sprzętu. W przypadku wymiany masz wszystkie miesiące płatne. Jaki masz obecnie pakiet i ile miesięcy pozostało do końca umowy?

3.Odnośnie dekodera nie miałem z nim styczności ale niech się wypowie na jego temat @support458, czy głowice Evoboxa i HD 3000 mają taką samą czułość, czy któryś z nich jest bardziej wrażliwy na zmiany pogodowe.

Edytowane przez wuzel
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...