Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, oliho napisał:

Cześć!

Jak długo czeka się na tel z DUK po przesłaniu wypowiedzenia za pomocą icok ?

Wysłałem wypowiedzenie we wtorek i nawet w wiadomościach nie mam potwierdzenia czy dostali to wypowiedzenie czy nie.

Mi odpowiedzieli po 2ch dniach(telefon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest w CP to moja pierwsza umowa. 24/6 zostało mi 6 miesięcy do końca, obecnie Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Eleven Opcja On The Go) wraz z MR za 104.99zł. Dekodery to EVOBOX PVR oraz HD 5500s. Moim zdaniem jest to dobra oferta, ale może da się coś ugrać przy przedłużaniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Migracja napisał:

Nie wiem jak to jest w CP to moja pierwsza umowa. 24/6 zostało mi 6 miesięcy do końca, obecnie Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Eleven Opcja On The Go) wraz z MR za 104.99zł. Dekodery to EVOBOX PVR oraz HD 5500s. Moim zdaniem jest to dobra oferta, ale może da się coś ugrać przy przedłużaniu? 

Co parę miesięcy masz gratisy i wtedy cenowo masz taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marko 345 napisał:

Co parę miesięcy masz gratisy i wtedy cenowo masz taniej.

Ja mialem te sam pakiet co * Migracja*napisal. Tez 24/6  tylko bez MR. EVOBOX PVR.Gdy mialem 6mcy do konca (w ICOK pokazuje 7) .Zlozylem wypowiedzenie przez ICOK.Po  2-3  dniach zadzwonila pani z DUK.Pakiet ten sam..Vod przez 3 mce gratis(potem rezygnuje).Pakiet 12/3 100zl.( wychodzi okolo 70zeta z tymi 3mcami za darmo)Skasowali mi te pol roku bylej umowy.Teraz 3 mce Nic nie place.Bede placil 3 mce , potem skladam (pol roku do konca) wypowiedzenie .I znowu nowaumowa .Bedzie nastepna 15/3.Tak mi tu doradzili i za to dziekuje bo niemialem pojecia ze w CP tak to dziala.Wiec skladaj szybko wypowiedzenie i powodzonka.

5 minut temu, jaro64 napisał:

Ja mialem te sam pakiet co * Migracja*napisal. Tez 24/6  tylko bez MR. EVOBOX PVR.Gdy mialem 6mcy do konca (w ICOK pokazuje 7) .Zlozylem wypowiedzenie przez ICOK.Po  2-3  dniach zadzwonila pani z DUK.Pakiet ten sam..Vod przez 3 mce gratis(potem rezygnuje).Pakiet 12/3 100zl.( wychodzi okolo 70zeta z tymi 3mcami za darmo)Skasowali mi te pol roku bylej umowy.Teraz 3 mce Nic nie place.Bede placil 3 mce , potem skladam (pol roku do konca) wypowiedzenie .I znowu nowaumowa .Bedzie nastepna 15/3.Tak mi tu doradzili i za to dziekuje bo niemialem pojecia ze w CP tak to dziala.Wiec skladaj szybko wypowiedzenie i powodzonka.

Sorki do Migracji pisalem.....Moj błąd

 

Edytowane przez jaro64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie rozumiem, że Premium Max przy przedłużeniu umowy, to kwota 100 zł z 6 darmowymi miesiącami w umowie 2 letniej, a pakiet Premium, czyli ten bez Elevenów za ile teraz można "wyrwać" w umowie 24 miesiące i ile wynosi okres gratisowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kuzynka posiada chyba pakiet Familijny Max HD i w lutym skończyła się umowa. jedzie teraz na bezumownym okresie, dlatego że TV była powiązana z telefonem z plusa na 30 miesięcy do 7 lipca.

Wypowiedzenia zostały wysłane i dotarły już. Jutro ma dzwonić do DUK i teraz pytania.

1. W jakiej cenie można ten pakiet dostać przy multiroom?

2. Wymieniać stare odbiorniki czy pozostawić?

3.  Na jaki okres najlepiej  zawrzeć umowę? 12? 15? czy 24 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, G3orG3 napisał:

O całkiem fajnie. Bo na stronie te pakiety jakoś słabo opisane co i jak. A jak z tunerami? zostawić stare??

To są oferty dla przedłużających. Dekodery, czy wymieniać, to decyzja znajomej, dojdzie czynsz jeśli na Evoboxy i nie będzie chyba mies. darmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim którzy udzielacie pomocy w tym wątku. Czytałem od dawna, pierwszy raz przedłużałem umowę. Miałem od początku premium max z evobox za ok 100 zł na 24 miesiące i 7 miesięcy gratis. Wypowiedzenie złożyłem w czwartek po południu, w poniedziałek telefon z DUK. Propozycja na 15 m, powiedziałem że chce 12. Niby a chwilę w systemie, kombinował czy się da. Dało się, 12 miesięcy, 3 miesiące gratis, warunki te same (no grosz w górę ale o tym było) i oczywiście anulowanie ostatnich 6 miesięcy.
Dziękuję za pomoc, bez tego forum, bez Waszej pomocy, nie byłoby tak proste. Miałem wcześniej nc+ i jak chodzi o negocjacje to niebo do ziemi. Tam mnie już irytowały dziesiątki rozmów, że się nie da, że nie ma takich warunków, że nie muszę z nimi być, udawało się na koniec umowy to co chciałem. Tutaj jeden telefon i jest.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Czytam ten wątek od dawna. 

 

Na jaki adres e-mail mogę wysłać wypowiedzenie mailem? Na ICOKu nie znalazłem kategorii wiadomości 'wypowiedzenie'.

 

Czy po przejściu na pakiet Familijny Max HD za 30 zł + 5 zł czynszu za Evoboxa PVR będę miał dostęp do serwisu CP GO?

 

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...