Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, bartek2017 napisał:

Rozumiem, że w przypadku braku chęci zmian pakietu kwestia liczby miesięcy do końca umowy nie ma znaczenia? Czyli w obu terminach otrzymam propozycję 24 miesięcznej umowy z 6 bezpłatnymi miesiącami i prawo wymiany dwóch dekoderów do multiroom?

 

Tak, myślę, że mógłbyś dostać też 15/3, tylko nie daj sobie wcisnąć jakiejś na 29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od razu zaznaczam, że nie ja mam CP tylko teść i kompletnie nie wiem jak to wszystko wygląda w Polsacie.

Teść ma teraz pakiet Familijny i płaci 39.99zł. W/g ICOK do końca umowy 2 miesiące. Jak zadzwonię do nich to na co można liczyć przy przedłużaniu umowy, bez wypowiedzenia? Teść nie potrzebuje większych pakietów, chce mieć to samo co ma teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micho:dobrze piszesz. U mnie też mam kilku znajomych i kuzynów starszej daty,i oni już ze względu na swój wiek z lenistwa nie chcą się babrać w jakiś pismach typu wypowiedzenia i tracić czas na chodzenie po punktach. To ludzie już po 60.Dlatego zawsze ja w ich imieniu dzwonię na infolinię.I bez wysłania wypowiedzenia to nie ma darmowych miesięcy.Bez wypowiedzenia w CP zawsze dają te same pakiety na 6 lub 9 miesięcy po obniżonej kwocie.Potem opłata abonamentowa wraca do takiej samej kwoty jak pierwotnie. Za każdym razem wpychają pakiet VOD ,z którego należy zrezygnować przed upływem tych rabatowanych miesięcy, tak aby później nie musieć dopłacać 10 zł.Z VOD aby zrezygnować, to nie ma potrzeby wysyłania pismem.Wystarczy telefon do nich,że rezygnujesz,i od następnego miesiąca już pakiet VOD będzie wyłączony. 

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ARTIPAPK dokładnie, teść już grubo po 60 i on gotów nawet płacić tabelkowe 50zł za ten pakiet niż coś pokombinować. Oczywiście ja bym wszystko załatwiał ale on nie chce. Jutro zadzwonię i zobaczę czy coś się urwać da.

A to VOD trzeba brać? Bo on i tak z tego nie skorzysta a ja później muszę pamiętać o anulowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką ofertę można liczyć po wypowiedzeniu pakietu: Rodzinny plus Cinemax?

Czy można wymienić dekoder na Evobox PVR za 0zł na całą umowę?

Znajomy chce dobrać ewentualnie Ligę Mistrzów. Czy można to jakoś połączyć? Jakie wtedy będą koszty i jakie rozwiązanie najlepsze?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem i w zasadzie oferta jaką mi zaproponowano to przedłużenie umowy tak samo jak ponad 2 lata temu, czyli umowa na 29 miesięcy, Familijny HD za 40zł + Max HD na pół roku w cenie. Po pół roku albo dopłacam 10 zł do Max HD albo mam zrezygnować i wtedy dalej po 40 zł. Ogólnie słabo. Myślałem, że ceny zejdą, ale widzę, że bez magicznego wypowiedzenia nic się nie załatwi :) Dzwonię do teścia namówić go na wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Micho napisał:

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem i w zasadzie oferta jaką mi zaproponowano to przedłużenie umowy tak samo jak ponad 2 lata temu, czyli umowa na 29 miesięcy, Familijny HD za 40zł + Max HD na pół roku w cenie. Po pół roku albo dopłacam 10 zł do Max HD albo mam zrezygnować i wtedy dalej po 40 zł. Ogólnie słabo. Myślałem, że ceny zejdą, ale widzę, że bez magicznego wypowiedzenia nic się nie załatwi :) Dzwonię do teścia namówić go na wypowiedzenie.

 

Złożenie wypowiedzenia umowy to jest podstawa. Dopiero potem można "startować" do negocjacji w sprawie przedłużenia umowy i dopiero wtedy rosną szanse na otrzymanie satysfakcjonującej oferty. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem bo sam mam kablówkę i wiem że to najlepsza droga. Chociaż coś czuję, że to się w końcu skończy, Orange czy też Tmobile już likwiduje DUK a za nimi pójdą inni :)

 

Teść niestety nie chce jechać złożyć wypowiedzenie także zaraz kliknę w link na mailu i mu aktywuję nową umowę :) Nie chce połowę taniej to nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aneks do umowy w opcji 24/6 Pakiet Premium Max z  PSP dostępny jest jedynie w DUK? Pani w APS kategorycznie stwierdziła że nie ma takiej umowy i proponuje opcje  29/6. Od Nowego  roku sporo APS zostało zamkniętych i może stąd wynika takie nastawienie do klienta . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że po zmianach i ograniczeniu liczby APS wciskają długie umowy, licząc że naiwny klient to przyjmie. Gdyby nie konieczność wymiany dekodera to w ogóle nie brałbym pod uwagę wizyty w APS.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa/aneks musi wrócić do CP przed rozpoczęciem cyklu rozliczeniowego aby wejść w życie. Możliwość dokupienia konwertera mam w aneksie, czy wyślą z dekoderem nie wiem zapytaj.

Ja tylko pytałem o możliwość wymiany i przedłużyłem na starym dekoderze. Aneks już wszedł w życie i zastanawiam się nad kupieniem konwertera lub zestawu antenowego w promocyjnej cenie a jest na to 18 miesięcy.

Wypowiedzenie składałem w APS w południe 4 miesiące przed końcem umowy i Pani mówiła że za wcześnie, jednak przyjęła gdy powiedziałem że przecież napisałem "z końcem okresu  promocyjnego".

Pół godziny później telefon do DUK i uzgodnione warunki aneksu.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...