Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pomóżcie proszę w decyzji. Dziś mam telefon z DUk. Aktualna oferta to:

15/3 familijny hd+cinemax hd+eleveny hd+ 3MR(20zl) za 69.99(W tym 3MR) umowa do maj '19 z tym że cinemax jest zcalony z umową w kwocie 10zl a eleveny są za 0 zł do 2020r. W ramach elastyczności mogłem zwiększać pakiet do familijny max hd za 79.99. 

Propozycja duk: familijny max i reszta to co bylo+ treści online za 80zl lub familijny max +film+ sport za 85zl. 3MR zostają bez zmian. Umowa 12/3 lub 24/6. 

Nie zależy mi na pakietach film, sport czy cinemax. Chciałbym by zostały eleveny oraz familijny max. Co mogę uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przypadkiem wiadomości dotyczących promocji po Nowym Roku?

Umowa kończy się 19 stycznia, oddałem wypowiedzenie, ale na dzień dzisiejszy propozycja przedłużenia, jak dla mnie gorsza, niż ta którą kończę.

Chociażby przedłużenie na max 15m-cy a miałem na 12.

Pakiet Familijny Max HD + Sport + Cinemax - 60zł

Propozycja jest taka sama, czyli 3 miesiące gratis a następnie 60zł. Umowa 15/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bobiczek napisał:

Nie ma przypadkiem wiadomości dotyczących promocji po Nowym Roku?

Umowa kończy się 19 stycznia, oddałem wypowiedzenie, ale na dzień dzisiejszy propozycja przedłużenia, jak dla mnie gorsza, niż ta którą kończę.

Chociażby przedłużenie na max 15m-cy a miałem na 12.

Pakiet Familijny Max HD + Sport + Cinemax - 60zł

Propozycja jest taka sama, czyli 3 miesiące gratis a następnie 60zł. Umowa 15/3

 

Straciłeś kasę za sześć zbędnie opłaconych abonamentów. Trzeba było w opcji 15/3 przedłużać w czerwcu 2018. W marcu 2019 przedłużałbys w opcji 12/3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ceberebek napisał:

Jeśli miałeś na 12 miesięcy obecną to nie dostaniesz kolejnej na 12...:doh:

Jak byś przeczytał kilkanaście potów wcześniej to byś wiedział...:chair:

Czytałem dokładnie i szczegółowo :)

Są takie opinie i porady, że niekoniecznie musi być na 15, że mimo wszystko były i takie na 12m-cy.

 

14 minut temu, swojadroga napisał:

 

Straciłeś kasę za sześć zbędnie opłaconych abonamentów. Trzeba było w opcji 15/3 przedłużać w czerwcu 2018. W marcu 2019 przedłużałbys w opcji 12/3. 

Tym bardziej uważam, że skoro dotrwałem do końca okresu rozliczeniowego, bez wykorzystywania opcji o której wspominasz, mógłby dostawca temu "staremu, stałemu klientowi" chociażby z tego powodu, zaproponować jakąś gratyfikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś po rozmowie z infolinia stwierdzono ze familijny za 5zl/m-sc jest tylko z DUK , infolinia niema takiej opcji , poza tym twierdza ze niema opcji samego pakietu Rodzinny HD ,  tylko Rodzinny HD + Cinemax HD + on the go + katalog vod  , zaproponowany  opcji ich przedłużenia 20zl/m-sc , 6m-sc za free , 

 

Przed chwila telefon z DUK - rodzinny HD 15m-sc umowa 3 m-sc za free 20zl/oplata , temat 4,99 odpowiedz jest w smart dom ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się osobom, które czekają do końca umowy bo nawet jeśli byłaby dla nich dostępna opcja 12/3 ale dopiero na koniec umowy to i tak lepiej wziąć 15/3 wcześniej i anulować 6 rachunków. 

@MZKS1929 jak już to chyba Rodzinny HD za 5 zł a nie Familijny HD. I możesz napisać po polsku? Masz tą telewizję w smart dom czy dostałeś odpowiedź że możesz mieć za 5 zł tylko w smart dom? Bo nie do końca rozumiem to co napisałeś. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaca22Przepraszam za błąd w poprzednim poście chodzi o jak najniższa cenę za pakiet Rodzinny HD .

@Nowy 123 Telewizji nie mam jako Smart Dom , posiadam obecnie pakiet Rodzinny HD + Cinemax + Eleven za 30zl , tak chodzi o pakiet Rodzinny HD

@wuzel obecnie bez wypowiedzenia , parę tyg temu  zaniosłem je do punktu CP ale oni poinformowali mnie ze miesiąc przed końcem mogę je złożyć inaczej poniosę kare za przed wczesne rozwiązanie ...

Koniec umowy 02.03.2019r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W punkcie CP wprowadzili Cię w błąd wypowiedzenie możesz złożyć zaraz po podpisaniu umowy. Chyba że źle sformułowałeś wypowiedzenie które powinno brzmieć

 

Cytat

Rozwiązuję umowę nr xxxxxxx zawartą  w dniu xx-xx-xxxx za pomocą środków porozumienia się na odległość  między imię nazwisko  PESEL xxxxxxxx, xx-xxx miejscowość  numer domu  a Cyfrowym Polsatem S.A. , z powodu zbliżającego się zakończenia umowy, z zachowaniem 1 miesięcznego okresu wypowiedzenia , ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego.

 

Jeżeli tak napisałeś to idź ponownie złóż wypowiedzenie a jak odmówią poproś  o pisemne potwierdzenie nie przyjęcia wypowiedzenia i powiedz, że zgłosisz to na infolinie  to zaraz zmiękną i przyjmą.

 

Moja umowa kończy się za 5 miesięcy (tak pokazuje icok)  a wypowiedzenie złożyłem 24.12.2018 i jutro będę negocjował nową umowę bo okres rozliczeniowy mam 30. 

 

Edytowane przez manguscik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manguscik z Twojego wypowiedzenia wynika również, że chcesz rozwiązać umowę z miesięcznym wypowiedzeniem, które będzie obowiązywało od okresu rozliczeniowego co nie jest równoznaczne że nastąpi to z końcem umowy. Więc żeby umowa była rozwiązana wtedy kiedy faktycznie się kończy to zapis powinien być taki:

.... ze skutkiem na koniec OSTATNIEGO Okresu Rozliczeniowego lub z końcem Okresu Podstawowego umowy przypadającym na xx.xx.xxxxr r . 

@MZKS1929 no to nie dziw się, że nikt Ci nie daje Rodzinnego HD za 5 zł jak nie złożyłes rezygnacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Czy ktoś wie, jak zakończy się 24 miesięczna umowa na pakiet Rodzinny HD w cenie 4,99 to po tym okresie jaka będzie kwota do zapłaty? Czy nadal 4,99 czy może wyższa kwota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

No tak racja. Dzięki. Chociaż po sprawdzeniu w harmonogramie umowy, podane są opłaty dla dwóch okresów miesięcznych:

1-3 - 0 zł

4-24 - 4,99 zł

 

Rozumiem, że skoro podają w Promocyjnych Warunkach Umowy przyznaną ulgę (kwota 374,97 zł), to oznacza, że po upływie 24 miesięcy ulgi już nie będzie, a z obliczeń wynika zatem, że cena wzrośnie z 4,99 zł na 19,99 zł.

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro @marekpolek ma 4,99 w umowie to raczej ma na starych zasadach i nie powinna się zmienić cena po przejściu na czas nieokreślony. Mam tak samo Rodzinny HD za 4,99 i koniec  umowy w kwietniu. Nie będę nic na tej umowie zmieniał tylko po to aby dostać 3 miesiące gratis.

Więc może @marekpolek napisz kiedy kończy się Twoja umowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Otóż w umowie brak informacji jaka cena będzie po 24. miesiącu, nie ma zapisu o cenie 19,99 zł. Taką cenę wywnioskowałem z obliczeń przyznanej ulgi. Skoro umowa jest na 24 miesiące i jest przyznana ulga, to mniemam po tym okresie kończy się ulga i cena wzrasta. Ale oczywiście mogę się mylić, chyba trzeba będzie zadzwonić po konsultacje, ew. nic na razie nie robiąc obserwować cenę w ICOK, jaka dokładnie wskoczy do zapłaty za 25. miesiąc.

 

Do końca umowy mam 6 miesięcy (ICOK wskazuje 7 miesięcy), mogę nic nie robić i płacić nadal 4,99 zł przez kolejne miesiące, albo wypowiedzieć umowę już teraz i jak pójdzie dobrze, to nowa umowa 24 m, 3m free, potem 5,00 zł. Szczerze mówiąc, gdyby po 24. miesiącu cena nadal byłaby 4,99 zł to najlepiej zostawić tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...