Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

w zeszłym roku Twoja podpowiedź była mi pomocna teraz potrzebuję rady.

 

Aktualnie mam taki pakiet w CP

Pakiet Familijny Max HD 

Pakiet Film HD 

Pakiet Cinemax HD 

Pakiet Sport HD 

Katalog treści online 

Pakiet Eleven Sports HD 

 

 

za 69,99 

 

Dziś wysłałam wypowiedzenie. Oferta promocyjna kończy mi się za 3 miesiące tzn do 8 października. Umowa na 12 miesięcy i chyba 3 miesiace gratis

 

Pakiet mi odpowiada co mogę ugrać z Polsatem na teraz ?

Jak ci odpowiada to po co rezygnujesz ?  Nie dadzą ci niższej ceny  co najwyżej umowe 15/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny od zawsze są takie same więc nie masz o co walczyć :) Chyba że chcesz mniejszy pakiet. Tak jak kolega napisał 15/3 to maksymalnie co możesz teraz otrzymać. Można było przedłużyć umowę po 6 miesiącach i anulować starą wtedy byłoby to bardziej dla Ciebie korzystane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli aby mieć LM trzeba przedłużyć umowę na 36 miesięcy?  Nie da rady utargować krótszego okresu? Maksymalnie mogę zgodzić się na 15 miesięcy. Do końca umowy zostało mi 5 miesięcy. Najwyżej przedłużę na taki sam pakiet jaki mam. Dopłata do LM wyniosłaby mnie +10zł więc nie jest dużo, ale nie będę godził się na 3 lata związku z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 miesiące umowa 6 miesięcy za 0 Familijny Max Film Sport Cinemax Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium i OTG po promocji 80 zł + 5zł mr. Na pół roku VOD na główny dekoder a później do wyłączenia albo +10.

A czy OTG w tym pakiecie nie jest przypadkiem dodatkowo płatne 5zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam pakiet Rodzinny Hd+ Cinemax gdy zloze wypowiedzenie w jakiej najnizszej cenie moge dostac ten pakiet? Czy ewentualnie bede mogl zejsc na sam Rodzinny HD?


Witam, proszę o kontakt na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl w celu sprawdzenia możliwości zmiany Twojego kontraktu. Proszę o podanie w wiadomości mailowej preferowanego pakietu oraz danych identyfikacyjnych: imienia i nazwiska właściciela usługi, numeru karty dekodera, na której chciałbyś wprowadzić zmiany oraz numeru kontaktowego. Konsultant zweryfikuje status Twojej umowy w systemie, skontaktuje się z Tobą telefonicznie i poinformuje o dostępnych wariantach zmian warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwonił konsultant z dość agresywną propozycją przedłużenia umowy. Od razu zastrzegam, że wypowiedzenie jeszcze nie poszło. Proponuje umowę 15/3, Familijny Max HD z dwoma dodatkowymi MR za 54,99zł. W okresie promocyjnym Film HD, Sport HD i Cinemax. Bez wypowiedzenia na 12/3 chyba nie ma co liczyć. Ale czy prawdą jest, że nie mogę zrezygnować z jednego dodatkowego tunera MR bez całkowitej rezygnacji z umowy i zawarcia nowej?

I jeszcze jedno pytanie. Czy po przedłużeniu pozostaję w tej samej edycji Smart Dom czy wchodzę w nową?

Edytowane przez paskud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

We wcześniejszym wpisie przeczytałem , że Premium MAX Plus +Polsat Sport Premium +Pakiet VOD za 130 zł -> Premium MAX Plus +Polsat Sport Premium 120 zł .

Interesuje mnie, czy to jest cena dla stałych abonentów. Jeśli nie to jaka jest dla stałych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arecky, dostałem Premium max Plus plus VOD na rok za 75 zł, a po 12 miesiącach każą płacić 100 zł przez kolejne 2 lata. Mam też multiroom w cenie.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...