Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A 24/8 nie ma, za 79,99 zł?

 

Konsultant powiedział, że nie ma takiej oferty. Byłbym już skłonny wziąć 24/6 ale nie było dla mnie. 24/8 bez najmniejszego zastanowienia bym wziął. Proponował też Premium Max na 29 miesięcy przy czym 8 gratis za 99 zł.

Edytowane przez LWIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant powiedział, że nie ma takiej oferty. Byłbym już skłonny wziąć 24/6 ale nie było dla mnie. 24/8 bez najmniejszego zastanowienia bym wziął. Proponował też Premium Max na 29 miesięcy przy czym 8 gratis za 99 zł.

W APS miałem pdobnie ( tym evobox za 1zł) lub 15/3 i evobox za 49 zł przy jednakowej wpłacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wertuje ten temat na bieżąco i nadal nie jest sprecyzowane, czy taka oferta wchodzi w grę, dla aktualnych abonentów:

 

Familijny MAX + Sport + Film + CInemax w opcji na 24/8 za 49,90zł??

Jeśli była by taka opcja, chętnie dobrał bym do tego paczkę Eleven +10zł.

 

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dziś w duk jest Familijny MAX HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 49,99 w opcji 24/3 :)

Najwyraźniej jest taka oferta dostępna....chyba że jest to błąd.A może swojadroga miał na myśli że nie ma dostępnej 24/8 ale sam pakiet jet chyba dostępny..? Czy tak?

Edytowane przez krzych897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej jest taka oferta dostępna....

 

Jest Familijny MAX HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 49,99 w ofercie 24/3, ale zaproponowano mi i wybrałem w ofercie 15/3 za 59,99 , do tego MR za dychę i OTG za 5zł.

O Elevenach też konsultant wspominał, ale mi nie zależało i nie drążyłem dalej.

No i sprawdza się że cennik dodatków nie podchodzi pod negocjacje. MR miałem za 5zł, teraz jest cennik na 10zł i jest 10zł.

Zdrówko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->alukard88

Jak najbardziej możesz dostać ofertę na 24 miesiące i 8 gratis a rabaty w smartdomie będą kontynuowane.

->Sigi

Rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości.

Pakiet Familijny Max HD+Sport+cinemax+film z w cenie 49,99zl dostępny jest tylko przy umowie na 24 miesiące i 3 gratis.

Opcja 24/8 dostępna jest tylko i wyłącznie przy pakiecie Premium Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję za potwierdzenie, czy wiecie w jakiej formie mogę przesłać odstąpienie od przedłużenia umowy (telefonicznego)? Według konsultanta mam 10 dni na taki krok. Z tymi 29/8 to zrozumiałem że z powodu smartdomu mam taką a nie inną ofertę (dostałem potwierdzenie że wypowiedzenie jest zarejestrowane w systemie).Teraz wiem że nie mogę dać się zbyć i powalczyć trochę trzeba...

 

Wysłane z mojego MIX przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu umowy  pisemnie w  dniu  7  listopada zadzwonił DUK zaproponował pakiet Familijny  MAX HD  bez sportu kanałów filmowych  w opcji  24 miesiąće  3 miesiące  gratis w cenie  29,99 zł.

Odpowiedziałem  na e- mail iż nie satysfakcjonuje iż mnie nie interesuje ta oferta liczyłem na opcję  krotszego czasu lub wiecej miesięcy gratis.

Czy  ta oferta  była ok zaproponowana  przez DUK   czy  można  było ugrać coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zamienisz miesięcy gratis na HBO lub VOD.

 

Co kilka stron piszemy, że niższy abonament dla wybranych ofert okupiony jest dostępnością tylko przy długiej umowie i krótszym okresem gratis. Jakiś czas temu nawet kilkukrotnie robiłem wyliczenia porównawcze dla ofert z niższym abonamentem i krótszym okresem gratis do ofert ze standardową stawką i krotką umową.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji.

 

PS. Odnośnie VOD i HBO odpowiedź jest dwie strony wcześniej. Odnośnie oferty 24/8 Premium Max, to ledwo trzy strony wcześniej było było to wyjaśniane kolejny raz, więc nie dziw się, że nie ma dla każdego pytającego ciągle tej samej odpowiedzi, tylko "półsłówkami" jak to określiłeś. Pamiętaj, że na forum obowiązują pewne zasady. Najpierw szukamy odpowiedzi, a potem ewentualnie dopytujemy. To tak dla przypomnienia od moderatora działu. ;)

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->sigi

Na okres 3 bezpłatnych miesięcy możesz liczyć tylko na pakiet VOD.A HBO możesz dostać jedynie na miesiąc bezpłatnie.

 

->Krzysiek11

Tak dokładnie tylko przy pakiecie Premium Max jest opcja 24/8 i wymieniając dekoder okres promocyjny się nie skraca, jak przy innych ofertach.

Edytowane przez CyfrowyOnline.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...